Fotowoltaika Klimontów — najlepsze źródło czystej energii do twojego domu

Zapotrzebowanie na energię elektryczną cały czas rośnie na całym świecie. Wyzwaniem jest jej pozyskiwanie w ekologiczny sposób.Fotowoltaika Klimontów jest wydajnym źródłem czystej energii pochodzącej ze słońca. Dzięki niej w prosty i bezobsługowy sposób produkujesz prąd na własne potrzeby. Fotowoltaika Klimontów pozwoli Ci uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej. Dzięki niej oszczędzisz na rachunkach oraz zadbasz o środowisko w swojej okolicy. Skorzystaj z tego rozwiązania i zapytaj nas o fotowoltaikę do swojego domu.

Fotowoltaika Klimontów na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiki Klimontów w domach i firmach

Fotowoltaika Klimontów na dachach budynków oraz na gruncie to normalny już element każdego nowoczesnego domu. Efekt fotowoltaiczny odkryty w 1839 roku zapoczątkował rozwój tej branży. Dzisiaj każdy może wykorzystać ten wynalazek na własne potrzeby. Panele fotowoltaiczne Klimontów montujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych firmowych budynkach. Nowością, którą wprowadził rząd, jest możliwość skorzystania z produkowanego prądu przez wspólnoty mieszkaniowe. Dlatego coraz więcej zleceń wykonujemy na dachach bloków mieszkalnych.
Dlatego, jeśli posiadasz dużą wolną powierzchnię na dachu to świetne. Doskonałym pomysłem będzie montaż fotowoltaiki Klimontów. Inwestycja w to rozwiązanie zwróci Ci się w kilka lat, a przez kolejne będzie dla Ciebie zarabiać.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Klimontów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pomożemy Ci w obliczeniu mocy fotowoltaiki dopasowanej do Twoich potrzeb

Moc fotowoltaiki jest uzależniona od Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną. Przekłada się to na ilość potrzebnych paneli fotowoltaicznych Klimontów. To z kolei wpływa na ostateczny koszt całej inwestycji. Obliczenie potrzebnej ilości pozwoli uzyskać odpowiednią wielkość produkcji i jednocześnie nie przepłacisz za całą instalację.
Aby obliczyć moc takiej instalacji, potrzebujesz ilość kWh, które zużyłeś w ciągu ostatniego roku lub wykorzystasz szacunkowe żużycie na podstawie ilości domowników, oraz zapotrzebowania energetycznego budynku. Dodatkowo, jeśli korzystasz z pompy ciepła lub innego elektrycznego źródła ogrzewania, musisz uwzględnić energię potrzebną do ich pracy. Podsumuj dane i otrzymaną ilość podziel przez 1000 (średnio przyjmuje się, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować 1000 kWh rocznie).
W ten sposób otrzymasz przybliżoną wielkość potrzebnej instalacji do swojego domu. Jeśli udało Ci się to obliczyć, skontaktuj się z nami! Wycenimy zestaw o takiej mocy dla Ciebie.

Przeprowadzimy fachowy montaż fotowoltaiki Klimontów

Zlecając nam montaż fotowoltaiki Klimontów, masz pewność, że Twoja przydomowa elektrownia będzie poprawnie pracować przez najbliższe lata. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 14 lat. W skład naszego zespołu wchodzą monterzy z ogromnym doświadczeniem, którzy są w stanie zamontować instalację w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych i instalacja serca zestawu, czyli inwertera (falownika), oraz podłączenie do listwy zasilającej to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki Klimontów. Na wszystko zazwyczaj poświęcamy 2 dni robocze. Po tym czasie przeprowadzamy krótkie szkolenie z obsługi urządzeń oraz wręczamy niezbędne certyfikaty i dokumenty, z którymi należy zgłosić się do Twojego dostawcy energii elektrycznej.

Montaż fotowoltaiki Klimontów przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Klimontów z naszą pomocą trafiła już na kilkadziesiąt domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy!

Myślisz o inwestycji w panele fotowoltaiczne Klimontów?

Świetnie, że nas znalazłeś. Mamy doświadczony zespół doradców i specjalistów od montażu, którzy pomogą Ci w przeprowadzeniu całej inwestycji. Z naszym wsparciem zyskasz OZE, dzięki któremu oszczędzisz na rachunkach i uniezależnisz się od rosnących cen energii elektrycznej. Dzięki fotowoltaice zadbasz również o środowisko. Skorzystaj z przedłużonego dofinansowania do fotowoltaiki 2023 i zyskaj większą dotację. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę na swoje potrzeby!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.