Fotowoltaika Kielce — najlepsze domowe źródło energii odnawialnej

Każdy z nas liczy zużywaną energię elektryczną i stara się oszczędzić przynajmniej kilka kWh. Przy obecnych cenach każda kWh może istotnie wpłynąć na wysokość rachunku za prąd. Fotowoltaika Kielce może pomóc w obniżeniu rachunków za energię i jednocześnie pomoże zadbać o otaczające Cię środowisko. Dzięki instalacji będziesz produkować prąd na własne potrzeby przez cały rok. Fotowoltaika Kielce to obecnie najczęściej wybierane odnawialne źródło odnawialnej energii do domów i firm. Dlatego, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i ty mógł wykorzystać korzyści płynące z jej użytkowania.

Fotowoltaika Kielce na dachu budynku

Montaż paneli fotowoltaicznych Kielce na domach, halach i gruncie

Fotowoltaika Kielce jest niemal standardowym wyposażeniem każdego nowo powstającego domu. Montowane na specjalnych konstrukcjach polikrystaliczne lub monokrystaliczne panele fotowoltaiczne trafiaja na setki domów i budynków, zapewniając tym samym duże oszczędności na rachunkach ich właścicielom. Montaż paneli fotowoltaicznych Kielce odbywa się szybko i w ciągu około 30 dni od zgłoszenia instalacji możesz zacząć produkować prąd. Jedyne czego potrzebujesz do ich instalacji to pusta powierzchnia na dachu skierowana w stronę południową lub miejsce w obrębie swojej posesji na montaż fotowoltaiki na stelażu. Rządowe programy dotacji oraz coraz większa ekologiczna świadomość polaków, zaczęły napędzać branżę fotowoltaiczną, jak i idące z nią w parze pompy ciepła. Montaż paneli fotowoltaicznych Kielce to dopiero początek tworzenia komfortowego domu wyposażonego w nowoczesne rozwiązania! Z naszą pomocą wyposażysz swój dom nie tylko w fotowoltaikę. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Kielce

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc swojej instalacji fotowoltaicznej Kielce

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii mają wpływ wykorzystywane przez nas urządzenia ich moc oraz częstotliwość użytkowania. Jednak jeśli do ogrzewania domu używamy elektrycznego źródła ciepła, bilans zużywanej energii może przekroczyć 10 000 kWh rocznie. Instalacja fotowoltaiczna Kielce jest wyjściem z tej trudnej sytuacji. Odpowiedniej wielkości moduł jest w stanie pokryć w 100% zapotrzebowanie na energię. Najpierw jednak warto obliczyć przybliżoną moc fotowoltaiki Kielce.
Wykorzystaj w tym swoje rachunki za energię z poprzedniego roku lub szacowane zużycie energii. Otrzymaną wartość podziel przez 1000, a otrzymasz przybliżoną moc fotowoltaiki Kielce. Jeśli udało Ci się obliczyć moc fotowoltaiki, zadzwoń lub napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie darmową i niezobowiązującą wycenę.

Fachowy montaż fotowoltaiki Kielce

W Energoklima wykonujemy fachowy montaż fotowoltaiki Kielce, w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Instalacje tego typu są przez nas wykonywane lokalnie na terenie trzech sąsiadujących ze sobą województw — świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. W naszym zespole mamy specjalistów od montażu fotowoltaiki Kielce, którzy są w stanie, wykonać standardowej wielkości instalację o mocy około 10 kW w 2 dni robocze. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, zleć nam montaż fotowoltaiki Kielce.

Montaż fotowoltaiki Kielce przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne Kielce

Zamontowaliśmy już kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych w Kielcach i najbliższej okolicy. Zobacz jak pracujemy każdego dnia.

Fotowoltaika Kielce to niewyczerpalne źródło energii elektrycznej. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferujemy montaż fotowoltaiki Kielce o dowolnej mocy. Instalujemy panele słoneczne na dachach domów, halach produkcyjnych, gruncie, a także od niedawna na blokach należących do spółdzielni mieszkaniowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i usługę montażu. Stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Fotowoltaika Kielce w twoim domu lub firmie pozwoli Ci zaoszczędzić setki tysięcy złotych w ciągu około 25 lat jej pracy. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z jeszcze dostępnego dofinansowania do fotowoltaiki w 2023 roku. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.