Fotowoltaika Łańcut pomoże Ci obniżyć rachunki i zadbać o środowisko

Nowoczesne rozwiązania, które dostarcza nam stale rozwijająca się technologia, pozwalają nam zadbać o środowisko i naszą wygodę. Fotowoltaika Łańcut to rozwiązanie, które wykorzystuje energię słoneczną i przetwarza ją na energię elektryczną. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz w prosty i bezobsługowy sposób darmowy prąd i niezależność energetyczną. Łącząc fotowoltaikę z pompą ciepła, masz możliwość praktycznie darmowego ogrzewania swojego domu przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Dlatego, jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak fotowoltaika Łańcut, może Ci pomóc i jak najlepiej ją wykorzystać na pokrycie własnych potrzeb, skontaktuj się z nami. Służymy Ci naszą pomocą i fachową radą na każdy temat dotyczący fotowoltaiki.

Fotowoltaika Łańcut w rękach montera

Instalacje fotowoltaiczne Łańcut do domów i firm

Fotowoltaika Łańcut jest możliwa do wykonania na praktycznie każdym budynku. Nasi fachowcy przeprowadzają jej montaż zarówno na budynkach jednorodzinnych, jak i na budynkach firmowych. Dodatkowo możemy wykonać całą instalację na specjalnej konstrukcji ustawionej na gruncie. Zazwyczaj to rozwiązanie jest wykorzystywane przez właścicieli domów, którzy nie chcą umieszczać fotowoltaiki Łańcut na budynku i posiadają sporych rozmiarów działkę.
Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały oraz panele fotowoltaiczne, pochodzą od sprawdzonych producentów gwarantujących najwyższą jakość swoich produktów. Zamontowane przez nas panele fotowoltaiczne znalazły swoje miejsce już na setkach domów i firm w gminie Łańcut. Dzięki nim nasi klienci mogą cieszyć się darmową energią każdego dnia. Fotowoltaika Łańcut to inwestycja, która zwróci się w przeciągu kilku najbliższych lat. Nie zwlekaj i już dziś postaw na ekologiczne rozwiązania w swoim domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Rzeszów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną do Twojego domu

Moc instalacji, a tym samym ilość paneli fotowoltaicznych Łańcut, które potrzeba zainstalować zależy od wykorzystywanej w twoim domu, w cyklu rocznym energii elektrycznej. Aby to obliczyć, należy podsumować wykorzystaną energię elektryczną na podstawie rachunków z całego roku od swojego dostawcy prądu. W przypadku nowych domów pozostaje jedynie oszacowanie zapotrzebowania na podstawie specyfikacji projektowej oraz średniego zużycia energii elektrycznej w zależności od ilości domowników. Średnie roczne zużycie wygląda tak:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Mając już określoną ilość kWh, które zużyliśmy lub zużyjemy w ciągu roku, dzielimy tę ilość przez 1000. Wg założeń 1kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować 1000 kWh rocznie.
W ten sposób jesteś w stanie obliczyć mniej więcej potrzebną moc instalacji do swojego domu. W przeprowadzeniu bardziej szczegółowych obliczeń oraz wycenie całej instalacji pomoże Ci nasz konsultant.

Wykonujemy fachowy montaż fotowoltaiki Łańcut

Prawidłowo i efektywnie działająca fotowoltaika Łańcut wymaga przeprowadzenia fachowej instalacji. Profesjonalnie wykonany montaż przez specjalistów z Energoklima to pewność, że wszystko będzie działać zgodnie z przewidywaniami. Podejmując się montażu fotowoltaiki Łańcut, dużą uwagę zwracamy na optymalny kierunek oraz kąt nachylenia całego modułu. Ważne jest również, aby miejsce montażu nie było zacienione przez żaden budynek czy drzewo, gdyż spowoduje to spadek wydajności instalacji.
Podczas montażu prowadzimy wszystkie niezbędne przewody, podłączamy zabezpieczenie elektryczne, inwerter oraz wprowadzamy przewód do głównej listwy zasilającej znajdującej się w domowej skrzynce bezpieczników. Po zakończeniu prac przekazujemy wszystkie niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi należy udać się do zakładu energetycznego w celu zgłoszenia nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Łańcut trafiła dzięki naszej pracy do setek klientów w gminie Łańcut. Zobacz, jak wykonujemy naszą pracę.

Myślisz o instalacji fotowoltaiki w swoim domu w Łańcucie?

Doskonale, że do nas trafiłeś. Wieloletnie doświadczenie, doświadczona kadra monterów i doradców oraz konkurencyjne ceny to elementy, które nas wyróżniają. Z naszą pomocą zyskasz niewyczerpalne źródło energii, dzięki któremu oszczędzisz swoje pieniądze, uniezależnisz się od zmian cen energii elektrycznej i zadbasz o środowisko w swojej okolicy. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki z rządowego programu. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę na swoje potrzeby!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.