Fotowoltaika Urzędów. Źródło energii dla Twojego domu

Energia elektryczna jest nam niezbędna do normalnego życia każdego dnia. Czerpiemy ją na różne sposoby, wykorzystując w tym celu paliwa kopalne oraz odnawialne źródła energii. Wiatr, woda oraz wykorzystująca promienie słoneczne, fotowoltaika Urzędów to najpopularniejsze odnawialne źródła energii.
Odkryty ponad 100 lat temu efekt fotowoltaiczny pozwala nam produkować za pomocą stworzonych ogniw fotowoltaicznych czystą energię bez produkcji szkodliwych gazów cieplarnianych. Dzięki temu niewyczerpanemu źródło energii zadbasz o środowisko i mniejsze rachunki za prąd. Fotowoltaika Urzędów to doskonałe źródło energii elektrycznej, które sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym oraz firmie.

Fotowoltaika Urzędów na specjalnej konstrukcji

Fotowoltaika Urzędów dla domu i firmy

Panele fotowoltaiczne montowane na dachach oraz specjalnych konstrukcjach niemal standardowe wyposażenie każdego budynku. Polikrystaliczne i monokrystaliczne panele fotowoltaiczne trafiają na setki domów i firm produkując setki kWh czystej energii. Jedyne czego potrzeba to pusta powierzchnia na dachu lub miejsce na terenie na montaż fotowoltaiki na stelażu. Inwestycja we własną mikro instalację z całą pewnością zwróci się w przeciągu kilku najbliższych lat, dlatego już teraz pomyśl o fotowoltaice i wykorzystaj jej możliwości na własne potrzeby.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Urzędów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz potrzebną moc fotowoltaiki

Moc fotowoltaiki jest uzależniona od Twojego rocznego zapotrzebowania na prąd. Na jego wysokość wpływają używane przez Ciebie urządzenia elektryczne, ilość domowników oraz sposób ogrzewania domu. Zazwyczaj w 3—osobowym gospodarstwie domowym średnie roczne zużycie prądu waha się w granicach 2000 kWh. Jednak korzystając z pompy ciepła, zużycie może przekroczyć nawet 10 000 kWh. Aby nie płacić wysokich rachunków przy takim zużyciu, konieczne jest użycie fotowoltaiki. Wykonując proste obliczenia, możesz samodzielnie obliczyć potrzebną moc instalacji, która pokryje twoje zapotrzebowanie.
Wykorzystaj historię swoich rachunków lub podlicz szacowane zużycie energii. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000 (przyjmuje się, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie). W ten sposób otrzymasz wielkość instalacji, która pokryje całe twoje zapotrzebowanie. Jeśli udało Ci się wykonać te proste obliczenia i chciałbyś zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami!

Montaż fotowoltaiki Urzędów, wykonany przez fachowców

Montaż fotowoltaiki Urzędów to ważne zadanie, w którym nie ma miejsca na błędy. Zlecając montaż fachowcom z Energoklima, masz pewność, że Twoja mikro elektrownia będzie efektywnie produkować prąd przez minimum 25 lat. Nasi specjaliści z ogromnym doświadczeniem są w stanie zamontować instalację PV w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Cała operacja trwa maksymalnie 2 dni robocze. W tym czasie zamontujemy, połączymy i podłączymy panele do listwy zasilającej twój dom w energię elektryczną. Po ich ukończeniu przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi oraz wręczymy Ci wszystkie certyfikaty i dokumenty. Z kompletem dokumentów musisz zgłosić się do swojego dostawcy prądu i zaczekać na wymianę licznika na dwukierunkowy. W czasie około 30 dni od montażu fotowoltaiki Urzędów zaczniesz produkcję energii elektrycznej.

Montaż fotowoltaiki Urzędów przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne Urzędów w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Zobacz nasze ostatnie realizacje.

Chcesz uniezależnić się energetycznie? Fotowoltaika Urzędów może Ci w tym pomóc

Fotowoltaika Urzędów w twoim domu lub firmie pozwoli Ci uniezależnić się od dynamicznych cen energii i obniży rachunki za prąd. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny, że cała instalacja będzie wykonana prawidłowo z dbałością o najmniejsze detale. Jesteśmy solidną firmą z ponad 14-letnim doświadczeniem, a zdobytą wiedzę chętnie wykorzystujemy w praktyce każdego dnia. Jakość naszych usług, terminowość oraz profesjonalizm to elementy, którymi się wyróżniamy. Jeśli więc chcesz pewność, że twoja instalacja fotowoltaiczna będzie prawidłowo działać, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób lub odwiedź osobiście naszą siedzibę.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.