Fotowoltaika Jeżowe — najpopularniejsze OZE

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to konieczność. Fotowoltaika Jeżowe to jedno z najlepszych źródeł czystej energii, które jest wybierane do gospodarstw domowych. Każdego roku w Polsce udział energii pochodzącej z tego źródła wzrasta. Dzięki temu właściciele fotowoltaiki Jeżowe oszczędzają na rachunkach za prąd oraz przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu środowiska. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania i łącząc fotowoltaikę z elektrycznym źródłem ogrzewania, nie emitujesz ani grama szkodliwego dwutlenku węgla i innych gazów. Zadbaj o środowisko, wybierając te dwa rozwiązania razem. Zapytaj nas o kompleksową ofertę!

Fotowoltaika Jeżowe na dachu budynku

Montaż fotowoltaiki Jeżowe na domach, halach i gruncie

Panele fotowoltaiczne montowane na dachach oraz specjalnych konstrukcjach to normalny już widok. Stały się one niemal standardem w nowoczesnym budownictwie. Polikrystaliczne i monokrystaliczne panele fotowoltaiczne trafiają na setki domów i firm zapewniając ich właścicielom mnóstwo kWh energii. Jedyne czego potrzebujesz do ich instalacji to pusta powierzchnia na dachu lub miejsce na swoim terenie na montaż fotowoltaiki na stelażu. Wykorzystaj rządowe dofinansowania i zainwestuj we własną mikro instalację fotowoltaiczną. Inwestycja z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Jeżowe

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc swojej instalacji fotowoltaicznej Jeżowe

Wyprodukowanie potrzebnej energii elektrycznej zależy od ilości paneli fotowoltaicznych. Ich ilość przekłada się z kolei na ostateczną cenę całego zestawu. Dlatego, aby nie przesadzić z ich ilością, konieczne jest obliczenie twojego rocznego zapotrzebowania na energię.
Na podstawie rachunków za energię lub informacji zawartych w projekcie z uwzględnieniem ilości domowników możesz sam obliczyć swoje zapotrzebowanie. Jeśli do ogrzewania używasz pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, musisz uwzględnić potrzebną energię ich pracy w ciągu roku.
Mając oszacowaną ilość kWh, podziel ją przez 1000. W ten prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu. Jeśli udało Ci się obliczyć moc swojej instalacji, zapytaj nas o wycenę!

Fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej Jeżowe

W Energoklima od ponad 14 lat z zaangażowaniem instalujemy panele PV w praktycznie każdym nadającym się do tego celu miejscu. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i setki zadowolonych klientów.
Fotowoltaika Jeżowe montowana jest przez nas na dachach oraz na specjalnych stelażach. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego miejsca do montażu instalacji, podłączymy wszystkie niezbędne zabezpieczenia oraz przewody. W maksymalnie 2 dni robocze zainstalujemy kompletną instalację fotowoltaiczną. Po skończonej pracy pokażemy Ci jak obsługiwać system oraz przekażemy wszystkie certyfikaty i gwarancje, które są wymagane przy zgłoszeniu mikro instalacji u twojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Jeżowe przez fachowcaów z Energoklima

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki w Jeżowe?

Całkowity koszt montażu zależy od wielkości instalacji i czasu pracy, jaki musimy na to poświęcić. Zdecydowanie największą część kosztów generuje rodzaj użytych modułów (poli lub monokrystalicznych).

Jak działa fotowoltaika Jeżowe?

Panele fotowoltaiczne do produkcji prądu wykorzystują efekt fotowoltaiczny. Promienie słoneczne padające na panele wywołują ruch elektronów wewnątrz struktury krzemu. Poruszające się elektrony powodują powstanie prądu stałego. Przy pomocy inwertera (falownika) prąd stały jest następnie przekształcany na prąd zmienny, którego możesz używać w swoim domu.

Jaką maksymalną moc może mieć domowa instalacja fotowoltaiczna?

Dopuszczalna moc instalacji fotowoltaicznej dla domu wyposażonego w trójfazową instalację elektryczną wynosi 50 kW. Powyżej tej mocy właściciel instalacji musi prowadzić działalność gospodarczą i być wpisany do Rejestru Wytwórców Energii.

Ile trwa montaż fotowoltaiki Jeżowe?

Standardowej wielkości system fotowoltaiki do 10 kW montujemy w około 2 dni robocze. W przypadku większych instalacji fotowoltaicznych czas ten może się wydłużyć. Przed rozpoczęciem pracy zawsze poinformujemy Cię o szacowanym czasie jaki będziemy potrzebować.

Czy w trakcie braku prądu fotowoltaika będzie dalej pracować?

Nie. Polskie prawo nakazuje, aby w momencie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika również się wyłączała. Dlatego każdy inwerter wyposażony jest w zabezpieczenie, które wyłącza całą instalację. Dzięki temu elektrycy pracujący przy konserwacji lub naprawie sieci nie zostaną porażeni prądem produkowanym przez instalacje fotowoltaiczne.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Zamontowaliśmy już setki instalacji fotowoltaicznych Jeżowe. Zobacz jak pracujemy każdego dnia.

Fotowoltaika Jeżowe to niewyczerpalne źródło energii elektrycznej na twoje potrzeby. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferujemy montaż fotowoltaiki Jeżowe o dowolnej mocy. Instalujemy panele na dachach, halach produkcyjnych i gruncie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i montaż. Stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Fotowoltaika Jeżowe do Twojego domu i firmy pozwoli Ci uniezależnić się energetycznie i zadbać o otaczające Cię środowisko jednocześnie. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z dostępnego dofinansowania do fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.