Fotowoltaika Janów Lubelski - źródło taniej i ekologicznej enrgii elektrycznej

Inwestycje w OZE pozwalają nam zadbać o otaczające nas środowisko oraz przyczyniają się do zwiększenia komfortu użytkowania naszych domów. Fotowoltaika Janów Lubelski to technologia, która pozwala pozyskać energię elektryczną z promieni słonecznych. Dzięki instalacji możesz zasilać wszystkie domowe sprzęty przez cały rok, oszczędzając na rachunkach za energię. Fotowoltaika Janów Lubelski pozwoli Ci w dużym stopniu uniezależnić się dostawcy prądu i podwyżek cen energii. Skontaktuj się z nami i wspólnie omówimy jak wyposażyć Twój dom w fotowoltaikę! Stwórz z nami ekologiczny dom i miej realny wpływ na ochronę środowiska.

Fotowoltaika Janów Lubelski na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Janów Lubelski do twojego domu i firmy

Od ponad 10 lat bierzemy czynny udział w tej transformacji energetycznej.Fotowoltaika Janów Lubelski, którą montujemy, trafiła do setek mieszkańców gminy Janów Lubelski. Małe i duże przydomowe elektrownie słoneczne pozwoliły wyprodukować setki tysięcy kWh energii oraz wygenerowały ogromne zyski dla ich właścicieli. Fotowoltaika każdego roku pojawia się na coraz większej ilości gospodarstw domowych oraz firm. Dzięki temu coraz więcej produkowanej energii pochodzi z energii słonecznej. W ten sposób pośrednio polepszamy jakość powietrza, którym oddychamy oraz ogólny stan środowiska.
Fotowoltaika Janów Lubelski jest przez nas instalowana zarówno na domach jednorodzinnych, jak i firmowych budynkach. Jeśli posiadasz niewykorzystaną, niezacienioną powierzchnię na dachu, to warto zastanowić się nad instalacją fotowoltaiki. Inwestycja z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku lat, a ty przyczynisz się realnie do ochrony środowiska.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Janów Lubelski, której potrzebujesz

Określenie potrzebnej mocy instalacji ma zdecydowany wpływ na ilość potrzebnych paneli, a tym samym cenę całego zestawu. Dlatego, aby nie przesadzić z ich ilością i nie ponosić niepotrzebnych kosztów, konieczne jest wykonanie prostych obliczeń. Dzięki nim jesteś w stanie samodzielnie określić moc fotowoltaiki, której potrzebujesz.
Zacznij od zsumowania wszystkich rachunków za energię elektryczną z ostatnich 12 miesięcy. Na rachunkach znajdziesz ilość zużytych kWh w twoim okresie rozliczeniowym. Jeśli nie posiadasz rachunków, możesz to wstępnie oszacować, wykorzystując dane zawarte w projekcie domu oraz średnie zużycie energii w gospodarstwie domowym:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Pamiętaj o uwzględnieniu wszystkich odbiorników elektrycznych. Jeśli korzystasz z pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, musisz uwzględnić potrzebną energię do ich pracy w ciągu roku.

Mając ilość kWh, podziel ją przez 1000 (zakładamy, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
Dzięki temu w prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu.
Jeśli udało Ci się obliczyć moc instalacji do Twojego domu lub firmy i chcesz zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami!

Fachowy montaż fotowoltaiki Janów Lubelski

Montaż fotowoltaiki Janów Lubelski to istotna kwestia, którą należy wykonać perfekcyjnie. Zlecając jej montaż fachowcom z Energoklima, masz pewność, że Twoja mikro elektrownia będzie efektywnie produkować prąd przez najbliższe lata. Zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem jest w stanie zamontować panele słoneczne w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Cała instalacja powinna być zamontowana w niezacienionym miejscu, skierowana najlepiej w kierunku południowym oraz pod odpowiednim kątem. W ten sposób uzyskujemy maksymalną wydajność całej instalacji. Połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych i instalacja serca zestawu, czyli inwertera (falownika), oraz podłączenie do listwy zasilającej to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki Janów Lubelski. Po ich ukończeniu przeprowadzamy krótkie szkolenie dla właściciela z obsługi oraz wręczamy certyfikaty i dokumenty. Z kompletem dokumentów należy zgłosić się do Twojego dostawcy prądu. Instalacja jest od tego momentu gotowa do użycia, jednak z jej uruchomieniem należy poczekać do momentu, w którym zostanie nam zmieniony licznik na dwukierunkowy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Janów Lubelski wykonana przez nas produkuje setki tysięcy kWh energii dla mieszkańców miasta. Zobacz, jak pracujemy i co potrafimy!

Fotowoltaika Janów Lubelski dopasowaną do Twoich potrzeb

Nasza oferta fotowoltaiki Janów Lubelski jest dostosowywana do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. To, co nas wyróżnia to jakość wykonywanych przez nas usług oraz ich terminowość. Zespół specjalistów zawsze służy pomocą w obliczeniu mocy instalacji oraz wykonaniu jej montażu. Fotowoltaika Janów Lubelski w Twoim domu to ogromna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Wykorzystaj rządowe dofinansowanie fotowoltaiki i odzyskaj kilka tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.