Fotowoltaika Kamień — postaw na odnawialne źródło energii

Energia elektryczna jest niezbędna w naszym codziennym życiu. Pozyskujemy ją na różne sposoby, jednak najlepszym z nich jest wykorzystywanie do tego celu źródeł odnawialnych. Wykorzystująca promienie słoneczne, fotowoltaika Kamień to najpopularniejsze odnawialne źródło energii. Odkryty efekt fotowoltaiczny ponad 100 lat temu pozwala nam produkować za pomocą ogniw fotowoltaicznych czystą energię bez szkody dla środowiska. Dzięki temu niewyczerpanemu źródłu energii zapewnisz sobie mniejsze rachunki za prąd i zadbasz o środowisko. Fotowoltaika Kamień to doskonały wybór do każdego gospodarstwa domowego oraz firmy. Zainwestuj już teraz w to odnawialne źródło energii.

Fotowoltaika Nowa Dęba na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Kamień do domu i firmy

Fotowoltaika Kamień stała się nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego domu. Każdego roku ilość instalacji fotowoltaicznych oraz ich moc na terenie Polski rośnie. Dzięki temu coraz większy procent energii pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Przyczynia się do polepszenia jakości powietrza i zmniejszenia zapotrzebowania na energię produkowaną z paliw kopalnych.
Montowana przez nas fotowoltaika Kamień trafia zarówno na domy jednorodzinne, jak i firmowe hale. Dlatego, jeśli posiadasz wolną powierzchnię na dachu lub gruncie, to warto zastanowić się nad instalacją w tym miejscu fotowoltaiki. Inwestycja z całą pewnością zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Kamień

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Kamień, której potrzebujesz

Odpowiednią moc instalacji możesz obliczyć samodzielnie w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wykorzystasz w tym celu swoje rachunki za energię lub wykorzystując dane zawarte w projekcie domu. Uwzględniając ilość domowników oraz dodatkowe odbiorniki energii jak np. pompa ciepła jesteś w stanie oszacować moc instalacji PV. Zsumuj wszystkie kWh, a następnie podziel ją przez 1000 (średnio przyjmujemy, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
Dzięki temu w prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc fotowoltaiki Kamień do swojego domu. Jeśli udało Cię się to obliczyć, zapytaj nas o cenę zestawu o takiej mocy, wycenimy ją dla Ciebie i bezpłatnie.

Przeprowadzamy fachowy montaż fotowoltaiki Kamień

W Energoklima wierzymy w to, że odnawialne źródła to nasza przyszłość w tej dziedzinie. Dzięki niej każdy z nas może pomóc w ratowaniu środowiska. Fotowoltaika Kamień jest przez nas montowana już od ponad 14 lat na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Nasz zespół z ogromnym doświadczeniem jest w stanie zamontować panele słoneczne w praktycznie każdym, odpowiednim do tego celu miejscu w czasie około 2 dni roboczych. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie i zleć nam montaż fotowoltaiki Kamień.

Montaż fotowoltaiki Nowa Dęba przez fachowca z Energoklima

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Jak działa fotowoltaika?

Panele fotowoltaiczne do produkcji prądu wykorzystują efekt fotowoltaiczny. Promienie słoneczne padające na panele wywołują ruch elektronów wewnątrz struktury krzemu. Poruszające się elektrony powodują powstanie prądu stałego. Przy pomocy inwertera (falownika) prąd stały jest następnie przekształcany na prąd zmienny.

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki Kamień?

Całkowity koszt zależy od wielkości instalacji i czasu pracy, jaki musimy na to poświęcić. Zdecydowanie największą część kosztów generuje osprzęt instalacji oraz rodzaj użytych modułów (polikrystaliczne lub monokrystalicznych).

Ile trwa montaż fotowoltaiki w Kamieniu?

Standardowej wielkości system fotowoltaiki do 10 kW montujemy w czasie około 2 dni roboczych. W przypadku większych instalacji fotowoltaicznych czas ten może się wydłużyć. Przed rozpoczęciem pracy zawsze poinformujemy Cię o szacowanym czasie, jaki będziemy potrzebować.

Jaką maksymalną moc może mieć domowa instalacja fotowoltaiczna?

Dopuszczalna moc fotowoltaiki dla domu wyposażonego w trójfazową instalację elektryczną wynosi 50 kW. Powyżej tej mocy właściciel instalacji musi prowadzić działalność gospodarczą i być wpisany do Rejestru Wytwórców Energii.

Czy w trakcie braku prądu fotowoltaika będzie dalej pracować?

Nie. Polskie prawo nakazuje, aby w momencie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika również się wyłączała. Zabezpieczenie to ma na celu ochronę zdrowia i życia elektryków, którzy pracują przy naprawie lub rozbudowie sieci.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne, które wykonaliśmy, produkują setki tysięcy kWh energii każdego dnia. Zobacz efekty naszej pracy i przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Fotowoltaika Kamień — wykorzystaj słońce na własne potrzeby. Zapytaj o ofertę na instalacje

Nasza oferta na montaż fotowoltaiki Kamień jest dopasowywana do potrzeb naszych klientów na podstawie ich zapotrzebowania energetycznego. Pomagamy w obliczeniu mocy, wyborze miejsca montażu oraz samym montażu kompletnego systemu. Fotowoltaika Kamień w domu lub firmie to ogromna korzyść dla Ciebie, jak i dla środowiska. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z dostępnego dofinansowania fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.