Fotowoltaika Samborzec — źródło czystej energii na twoje potrzeby

Odnawialne źródła energii pozwalają chronić środowisko przed szkodliwym działaniem dwutlenku węgla. Zapewnią większy komfort życia oraz mogą pomóc obniżyć rachunki za energię elektryczną. Fotowoltaika Samborzec doskonale przyjęła się w naszym kraju. Każdego dnia z tego rozwiązania korzysta kilka milionów polaków. To świetne rozwiązanie pozwoli Ci w dużym stopniu uniezależnić się od podwyżek cen energii. Stwórz z nami nowoczesny dom i miej realny wpływ na ochronę środowiska i zmniejszenie swoich rachunków. Fotowoltaika Samborzec przyniesie Ci szereg korzyści. Skontaktuj się z nami i wspólnie omówimy jak wyposażyć Twój dom w fotowoltaikę!

Fotowoltaika Samborzec na dachu budynku

Fotowoltaika w twoim domu lub firmie

Fotowoltaika Samborzec może być montowana na praktycznie każdym budynku lub terenie obok niego. Dzięki, odkrytemu ponad 100 lat temu efektowi fotowoltaicznemu, możemy każdego dnia produkować kilkadziesiąt kWh energii elektrycznej. Wyprodukowany prąd zgodnie z nowym sposobem rozliczania trafia na twoje indywidualne konto prosumenta. Później pobrana i wyprodukowana energia jest rozliczana na twoim rachunku za prąd zgodnie z wybranym okresem. Nowy sposób rozliczania został przez nas wytłumaczony na naszym blogu.
Fotowoltaika Samborzec to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie w każdej firmie oraz budynku mieszkalnym. Inwestycja w panele przyniesie Ci szereg korzyści, które będziesz czerpać przez minimum 25 lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Samborzec

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Samborzec, której potrzebujesz

Wykonując proste obliczenia, masz możliwość obliczenia mocy fotowoltaiki, której potrzebujesz. Podsumuj ilość zużytych kWh z ubiegłego roku lub wykorzystaj dane zawarte w projekcie domu z uwzględnieniem ilości domowników. W przypadku kiedy do ogrzewania wody i domu używasz elektrycznego źródła jak np. pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, uwzględnij także energię potrzebną do ich pracy w ciągu roku.
Mając ilość kWh, podziel ją przez 1000. Przyjmuje się, że średnio 1 kW mocy instalacji może wyprodukować około 1000 kWh rocznie.
W ten prosty sposób otrzymasz moc instalacji fotowoltaicznej, która pokryje twoje zużycie energii elektrycznej. Jeśli udało Ci się dokonać tych prostych obliczeń i chcesz zapytać o cenę takiej instalacji, skontaktuj się z nami! Przygotujemy darmową wycenę.

Fachowy i szybki montaż fotowoltaiki Samborzec

Montaż fotowoltaiki Samborzec to kluczowy moment, który ma wpływ na późniejszą wydajność całej instalacji. W Energoklima dajemy gwarancję, że wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna będzie działać bez zarzutu i z odpowiednią wydajnością. Od ponad 14 lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki Samborzec. Panele słoneczne jesteśmy w stanie zamontować w praktycznie każdym możliwym i odpowiednim do tego celu miejscu. Moduł o mocy do 10 kW montujemy w około 2 dni robocze. Po skończonym montażu wytłumaczymy Ci jak ją prawidłowo obsługiwać. Otrzymasz także od nas komplet dokumentów, z którymi musisz zgłosić się do swojego dostawcy prądu, który ma obowiązek wymiany licznika na dwukierunkowy. Po jego zmianie możesz rozpocząć produkcję energii pełną parą.

Montaż fotowoltaiki Samborzec przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Samborzec trafiła dzięki nam na kilkadziesiąt domów w tej miejscowości. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Planujesz montaż fotowoltaiki w Samborcu? Odezwij się do nas

Pomożemy Ci w obliczeniu mocy instalacji oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości. Z naszą pomocą zyskasz niewyczerpalne źródło energii elektrycznej, które będzie pracować nieustannie przez co najmniej 25 lat. Dowiedz się, jak działa fotowoltaika z naszego artykułu i zainwestuj w to rozwiązanie także u siebie. Oszczędzisz dzięki temu na rachunkach, zadbasz o środowisko i uniezależnisz się od rosnących się cen energii. Fotowoltaika Samborzec to aż trzy korzyści w jednym rozwiązaniu! Skorzystaj z przedłużonego programu "Mój prąd" i uzyskaj większe dofinansowanie do fotowoltaiki w 2023 roku. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.