Fotowoltaika Tomaszów Lubelski. Niewyczerpalne źródło enrgii elektrycznej

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie promieni słonecznych do produkcji energii elektrycznej. System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał naszej gwiazdy i umożliwić ciągłe dostarczanie czystej energii elektrycznej do twojego domu. Dzięki temu projektowi polskie gospodarstwa domowe zyskują ogromne oszczędności wynikające z posiadania fowoltaiki Tomaszów Lubelski. Ponadto wykorzystanie tego rodzaju źródła energii pozwala zmniejszyć zużycie paliw kopalnych oraz uniezależnić się od dostawcy prądu i dynamicznie zmieniających się cen energii.

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Tomaszów Lubelski dla domu i firmy

Od ponad 14 lat uczestniczymy w transformacji energetycznej i przeprowadzamy montaż fotowoltaiki Tomaszów Lubelski w domach oraz firmach mieszkańców tej gminy. Wykonane przez nas instalacje każdego dnia produkują setki kWh energii. Dzięki temu ich właściciele redukują swoje rachunki za prąd oraz dbają w pośredni sposób o środowisko. Inwestycja w najpopularniejsze źródło OZE jest dobrą inwestycją, która w ciągu kilku najbliższych całkowicie się zwróci.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Tomaszów Lubelski

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz potrzebną moc fotowoltaiki Tomaszów Lubelski

Określenie właściwej mocy instalacji ma ogromny wpływ na ilość potrzebnych paneli, a tym samym cenę całego zestawu. Dlatego, konieczne okażą się tu proste obliczenia, które możesz wykonać samodzielnie. DO obliczenia mocy fotowoltaiki musisz znać ilość zużytych kWh w ciągu roku lub przewidywaną ilość, jakiej będziesz potrzebował. W swoim obliczeniach uwzględnij energię potrzebą do ogrzania budynku, jeśli używasz pompy ciepła oraz zużycie energii elektrycznej w zależności od ilości domowników. Wartości te wynoszą średnio:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Otrzymaną ilość kWh, podziel ją przez 1000 (zakładamy, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
W ten sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej, której potrzebujesz.
Jeśli udało Ci się obliczyć moc instalacji i chcesz zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie bezpłatną wycenę.

Fachowy montaż fotowoltaiki Tomaszów Lubelski

Montaż fotowoltaiki Tomaszów Lubelski to istotna kwestia, którą należy prawidłowo wykonać. Zlecając jej montaż fachowcom z Energoklima, masz pewność, że Twoja mikro elektrownia będzie sprawnie produkować prąd przez najbliższe lata. Montujemy kompletne instalacje w praktycznie każdym odpowiednim do tego miejscu. Może to być dach twojego domu, garaż, budynek gospodarczy, hala produkcyjna czy stelaż na gruncie.
Po zakończeniu montażu fotowoltaiki Tomaszów Lubelski pokażemy ci jak prawidłowo obsługiwać urządzenie oraz wręczymy niezbędne certyfikaty i dokumenty, z którymi należy się zgłosić się do Twojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Tomaszów Lubelski przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne w Tomaszowie Lubelskim

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski to doskonała inwestycja. OZE pozwoli Ci obniżyć rachunki i zadbać o środowisko. Zobacz nasze realizacje!

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski dostosowana do twoich potrzeb i możliwości finansowych

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. To, co nas wyróżnia to jakość oraz terminowość wykonywanych przez naszych usług. Nowoczesne rozwiązania, które oferujemy, coraz mocniej wpisują się w nowoczesne budownictwo, a fotowoltaika Tomaszów Lubelski jest czołowym rozwiązaniem w dziedzinie OZE. Wykorzystaj dofinansowanie fotowoltaiki i odzyskaj do 3 tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.