Fotowoltaika Kraśnik zapewni Ci darmową energię elektryczną

Względy finansowe to jedno, ale co z ekologią? W dzisiejszych czasach z każdej strony słyszy się o zagrożeniach dla środowiska naturalnego. Dlatego, nie można pozostawać obojętnym i należy zadbać o środowisko, zaczynając od własnego domu. Fotowoltaika Kraśnik to idealne rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz proekologiczną, przydomową mikro elektrownię i zyskasz częściową lub całkowitą niezależność energetyczną. Pozyskiwanie czystego źródła energii to sposób na poprawę jakości życia każdego z nas. Dzięki popularyzacji fotowoltaiki można w dużym stopniu ograniczyć emisję szkodliwych związków do atmosfery, które związane są ze spalaniem paliw. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć samowystarczalny i ekologiczny dom na miarę naszych czasów.

Fotowoltaika Kraśnik w rękach montera

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne Kraśnik na domach, halach i gruncie

Instalacje fotowoltaiczne Kraśnik montujemy od ponad kilku lat na posesjach naszych klientów. Stały się nieodłącznym wyposażeniem każdego nowoczesnego domu. Panele fotowoltaiczne Kraśnik każdego roku produkują dla mieszkańców Kraśnika setki tysięcy kWh energii elektrycznej, nie emitując przy tym ani grama CO2. Odkryty w 1839 roku efekt fotowoltaiczny, zapoczątkował rozwój tej branży, która dzisiaj przeżywa prawdziwy szczyt swojego rozwoju. Obecnie montowane przez nas panele fotowoltaiczne Kraśnik trafiają zarówno na domy jednorodzinne, jak i firmowe hale. Pusta powierzchnia na dachu skierowana w stronę południową to znakomite miejsce, aby zainstalować tam fotowoltaikę Kraśnik. Inwestycja we własną instalację z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat, dlatego warto przemyśleć to nowoczesne rozwiązanie i skorzystać z fotowoltaiki Kraśnik.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Kraśnik

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Obliczymy moc do Twojej instalacji fotowoltaicznej Kraśnik

Wyprodukowanie odpowiedniej ilości energii potrzebnej do pokrycia domowego zapotrzebowania zależy od ilości paneli fotowoltaicznych Kraśnik. Im więcej paneli tym moc całej instalacji jest większa, co z kolei przekłada się na ilość wyprodukowanych kWh. Jednak ilość paneli wpływa na koszt całej inwestycji. Dlatego, aby nie przewymiarować instalacji i nie ponosić niepotrzebnych kosztów, konieczne jest obliczenie rocznego zapotrzebowania na energię do twojego domu.
Na podstawie rachunków za energię z ubiegłego roku lub wykorzystując dane zawarte w projekcie domu i uwzględniając ilość domowników, jesteś w stanie obliczyć to samodzielnie. Średnie roczne zużycie energii elektrycznej na terenie Polski wygląda następująco:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Jest to podstawowe zużycie nieobejmujące nowoczesnych typów ogrzewania. Jeśli więc korzystasz z pompy ciepła, musisz uwzględnić potrzebną energię do jej pracy w ciągu roku.
Zakładając, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie, zsumowaną ilość kWh podziel przez 1000.
Dzięki temu w prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu. Jeśli obliczyłeś moc swojej instalacji i chcesz zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami!

Fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej Kraśnik

Przeprowadzony przez nas montaż paneli fotowoltaicznych Kraśnik da Ci pewność, że Twoja mikro elektrownia będzie poprawnie pracować przez kilkanaście najbliższych lat. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 10 lat. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie zamontować panele słoneczne Kraśnik w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Niezacienione miejsce montażu, skierowanie całego modułu najlepiej w kierunku południowym oraz odpowiedni kąt nachylenia instalacji to kluczowe elementy, od których zależy wydajność zamontowanej instalacji. Wszystkie panele łączymy ze sobą i prowadzimy jeden przewód do skrzynki z zabezpieczeniami elektrycznymi i inwertera (falownika). Zazwyczaj urządzenia te umieszczamy w pomieszczeniu technicznych, blisko domowej rozdzielni elektrycznej. Po wykonanej pracy otrzymasz od nas wszystkie niezbędne dokumenty oraz certyfikaty, z którymi następnie należy udać się do dostawcy energii elektrycznej.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki w Kraśniku?

Cena zależy od wielkości instalacji i czasu pracy, jaki musimy poświęcić na montaż. Jednak największy koszt generuje rodzaj użytych modułów (poli lub monokrystalicznych). Każde zlecenie zawsze wyceniamy indywidualnie.

Jaka maksymalną moc może mieć domowa instalacja fotowoltaiczna?

Właściciele domów wyposażonych w trójfazową instalację elektryczną i nie prowadzący działalności gospodarczej mogą posiadać instalację o mocy maksymalnej 50 kW.

Ile trwa montaż fotowoltaiki w Janowie Lubelskim?

Standardowej wielkości system fotowoltaik do 10 kW montujemy w około 2 dni robocze. W przypadku większych instalacji fotowoltaicznych czas ten może się nieco wydłużyć. Zawsze przed rozpoczęciem pracy poinformujemy Cię ile potrwa.

Jak działa fotowoltaika Kraśnik?

Panele fotowoltaiczne do produkcji prądu wykorzystują efekt fotowoltaiczny. Promienie słoneczne wymuszają ruch elektronów wewnątrz struktury krzemu. Wywołany w ten sposób ruch elektronów powoduje powstanie prądu stałego. Przy pomocy inwertera (falownika) jest on zmieniany na prąd zmienny, którego możesz używać w swoim domu.

Czy w trakcie braku prądu fotowoltaika będzie normalnie pracować?

Polskie prawo nakazuje, aby w momencie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika również się wyłączała. Dlatego każdy inwerter wyposażony jest w zabezpieczenie, które wyłącza całą instalację. Dzięki temu elektrycy pracujący przy konserwacji lub naprawie sieci nie zostaną porażeni prądem produkowanym przez fotowoltaikę.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Instalacje fotowoltaiczne Kraśnik, które wykonaliśmy produkują setki tysięcy kWh energii. Zobacz efekty naszej pracy. Przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Fotowoltaika Kraśnik to najlepsze źródło odnawialnej energii elektrycznej. Zapytaj nas o ofertę!

Oferujemy montaż fotowoltaiki Kraśnik o dowolnej mocy. Od ponad 14 lat pomagamy tworzyć naszym klientom ekologiczne domy wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Stawiamy na jakość świadczonych usług oraz ich terminowość. Wykwalifikowana kadra pomoże Ci w dobraniu mocy instalacji oraz wykona jej szybki i profesjonalny montaż. Fotowoltaika Kraśnik do Twojego domu pozwoli Ci się uniezależnić energetycznie i zadbać o środowisko jednocześnie. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z dostępnego dofinansowania do fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.