Fotowoltaika Nowa Sarzyna — najpopularniejsze OZE

Problemy energetyczne wywołane rosnącym zapotrzebowaniem i kryzysem gospodarczym sprawiły, że coraz chętniej sięgamy do OZE. Fotowoltaika Nowa Sarzyna jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej dziedzinie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest pod dostatkiem w naszej szerokości geograficznej. Za pomocą fotowoltaiki Nowa Sarzyna jesteś w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej rocznie. Wyprodukowana energia jest sprzedawana do sieci i trafia na twoje indywidualne konto prosumenta, z którego nastepnie pokrywane są twoje bieżące rachunki za energię. Fotowoltaika Nowa Sarzyna to doskonały sposób na częściowe uniezależnienie się od cen energii. Chcesz wiedzieć, jak działa fotowoltaika i na czym dokładnie polega nowy sposób rozliczania? Możesz dowiedzieć się tego z naszych artykułów na te tematy.

Fotowoltaika Nowa Sarzyna na dachu budynku

Fotowoltaika Nowa Sarzyna sprawdzi się w twoim domu oraz firmie

Efekt fotowoltaiczny został odkryty już ponad 100 lat temu, jednak dopiero ostatnie kilka lat spowodowały jej gwałtowny rozwój. W ten sposób fotowoltaika Nowa Sarzyna zagościła na ogromnej ilości domów, firm, sklepów a od niedawna także na blokach. Większa dostępność i popularność tego OZE, przyczyniła się jednocześnie do wzrostu ilości energii produkowanej w ten sposób. Dzięki temu w pośredni sposób właściciele fotowoltaiki przyczyniają się do ochrony środowiska. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Nowa Sarzyna na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat, a cały system będzie zarabiał na ciebie przez kolejne lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Nowa Sarzyna

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Ogromne zapotrzebowanie na energię mają także pompy ciepła oraz inne elektryczne systemy ogrzewania, które są stosowane w nowoczesnym budownictwie. Aby nie płacić wysokich rachunków za duże zużycie prądu konieczny będzie montaż fotowoltaiki Nowa Sarzyna. Instalacja może bez problemu pokryć zapotrzebowanie na energię, jednak należy wcześniej obliczyć jej przybliżoną moc.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli obliczyłeś moc i chciałbyś poznać cenę fotowoltaiki, zapytaj nas o jej wycenę. Przygotujemy dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Nowa Sarzyna

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Nowa Sarzyna to kluczowy moment, od którego zależy wydajność całej instalacji. Odpowiedni kąt nachylenia, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, o które zadbamy podczas jej montażu. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Nowa Sarzyna jest szybki i profesjonalny. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni słonecznej. Otrzymasz od nas niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia instalacji dostawca prądu ma obowiązek wymiany twojego licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Nowa Sarzyna i zacząć produkcję prądu.

Montaż fotowoltaiki Nowa Sarzyna przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Przeprowadzamy każdego miesiąca setki montaży instalacji fotowoltaicznych, również w Nowej Sarzynie. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Mieszkasz w Nowej Sarzynie? Myślisz nad montażem fotowoltaiki?

Skontaktuj się z nami. Doświadczony konsultant pomoże Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowie na twoje pytania i wątpliwości oraz przygotuje wycenę całego zestawu z montażem. Kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie większej części kosztów z inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj w źródło energii elektrycznej, które przez co najmniej 25 lat będzie produkować ją dla Ciebie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.