Fotowoltaika Biłgoraj — postaw na ekologiczne źródło energii

Domy samowystarczalne to widoczny trend w budownictwie. Decydując się na tego typu dom, należy przemyśleć źródło energii elektrycznej. Fotowoltaika Biłgoraj to świetne rozwiązanie. Dzięki niej możesz zyskać dostęp do darmowego i niewyczerpanego źródła energii, które przez cały rok pozwoli ci zasilać wszystkie Twoje domowe sprzęty i urządzenia, niezbędne do zasilenia samowystarczalnego domu. Fotowoltaika Biłgoraj pozwoli Ci częściowo lub całkowicie uniezależnić się energetycznie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć samowystarczalny i ekologiczny dom na miarę naszych czasów.

Fotowoltaika Biłgoraj na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Biłgoraj do twojego domu i firmy

Fotowoltaika Biłgoraj jest przez nas montowana od ponad 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy tysiące małych i dużych przydomowych elektrowni słonecznych. Fotowoltaika stała się nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego i samowystarczalnego domu. Każdego roku ilość instalacji fotowoltaicznych oraz ich moc na terenie Polski rośnie. Dzięki temu coraz większy procent produkowanej w naszym kraju energii pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Przyczynia się do polepszenia jakości powietrza i zmniejszenia zapotrzebowania na energię produkowaną z paliw kopalnych.
Montowana przez nas fotowoltaika Biłgoraj trafia zarówno na domy jednorodzinne, jak i firmowe hale. Dlatego, jeśli posiadasz pustą powierzchnię na dachu skierowaną w stronę południową, to warto zastanowić się nad instalacją w tym miejscu fotowoltaiki. Inwestycja z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat, a korzyść dla środowiska będzie ogromna.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Biłgoraj

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Biłgoraj, której potrzebujesz

Wyprodukowanie odpowiedniej ilości energii potrzebnej do pokrycia domowego zapotrzebowania zależy od ilości paneli fotowoltaicznych. Duża ilość paneli przekłada się na większą moc całej instalacji, co z kolei przekłada się na ilość wyprodukowanych kWh w ciągu roku. Jednak ilość paneli znacznie wpływa na koszt całej instalacji. Dlatego, aby nie przesadzić z ich ilością i nie ponosić niepotrzebnych kosztów, konieczne jest obliczenie rocznego zapotrzebowania na energię do twojego domu lub firmy.
Na podstawie rachunków za energię z ubiegłego roku lub wykorzystując dane zawarte w projekcie domu oraz uwzględniając ilość domowników, jesteś w stanie oszacować zapotrzebowanie samodzielnie. Średnie roczne zużycie energii elektrycznej na terenie Polski w gospodarstwie domowym wygląda następująco:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Zużycie energii elektrycznej nie obejmuje ogrzewania elektrycznego. Jeśli więc korzystasz z pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, musisz uwzględnić potrzebną energię ich pracy w ciągu roku.
Mając oszacowaną ilość kWh, podziel ją przez 1000 (zakładamy, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
Dzięki temu w prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu. Jeśli obliczyłeś moc swojej instalacji i chcesz zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami!

Przeprowadzimy fachowy montaż fotowoltaiki Biłgoraj

Zlecając nam montaż fotowoltaiki Biłgoraj, masz pewność, że Twoja przydomowa elektrownia będzie poprawnie pracować przez najbliższe lata. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 10 lat. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem, którzy są w stanie zamontować panele słoneczne w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Cała instalacja powinna być zamontowana w niezacienionym miejscu, skierowana najlepiej w kierunku południowym oraz pod odpowiednim kątem. W ten sposób uzyskasz odpowiednią wydajność całej instalacji. Połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych i instalacja serca zestawu, czyli inwertera (falownika), oraz podłączenie do listwy zasilającej to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki Biłgoraj. Po ich ukończeniu przeprowadzamy krótkie szkolenie z obsługi urządzeń oraz wręczamy niezbędne certyfikaty i dokumenty, z którymi należy zgłosić się do Twojego dostawcy energii elektrycznej.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Ile trwa montaż fotowoltaiki Biłgoraj?

Zazwyczaj montaż standardowej wielkości systemu fotowoltaiki zajmuje nam około 2 dni roboczych. Jedynie w przypadku dużych instalacji fotowoltaicznych czas ten może się wydłużyć.

Jaka maksymalną moc może mieć moja domowa instalacja fotowoltaiczna?

W domach wyposażonych w trójfazową instalację elektryczną maksymalna dopuszczalna moc wynosi 50 kW. Aby mieć większą moc, właściciel fotowoltaiki musi prowadzić działalność gospodarczą i posiadać wpis do Rejestru Wytwórców Energii.

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki w Biłgoraju?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena uzależniona jest od wielkości instalacji i czasu pracy, jaki musimy poświęcić na montaż. Jednak głównie na cenę wpływa ilość i rodzaj użytych modułów (poli lub monokrystalicznych).

Jak działa fotowoltaika Biłgoraj?

Panele fotowoltaiczne wykorzystują odkryty ponad 100 lat temu efekt fotowoltaiczny. Padające na powierzchnię paneli promienie słoneczne wywołują ruch elektronów wewnątrz struktury krzemu. Wywołany w ten sposób ruch powoduje przepływ prądu stałego. Następnie prąd ten jest zamieniany przy pomocy inwertera (falownika) na prąd zmienny, którego możemy użyć w codziennym życiu.

Czy w trakcie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika będzie działać?

Polskie prawo nakazuje, aby w momencie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika również się wyłączała. Zabezpieczenie to ma na celu uchronić elektryków pracujących przy naprawie lub konserwacji sieci przed porażeniem.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Instalacje fotowoltaiczne, które wykonaliśmy, produkują setki tysięcy kWh energii dla mieszkańców Biłgoraja. Zobacz efekty naszej pracy. Przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Fotowoltaika Biłgoraj — wykorzystaj słońce z naszą pomocą. Zapytaj o ofertę dla siebie

Nasza oferta na montaż fotowoltaiki Biłgoraj jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże Ci w dobraniu mocy instalacji oraz wykona jej profesjonalny montaż. Fotowoltaika Biłgoraj w Twoim domu to ogromna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z dostępnego dofinansowania fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.