Źródło odnawialnej energii do Twojego domu — fotowoltaika Annopol

Produkcja energii pochodzącej z odnawialnych źródeł to najlepszy sposób na ochronę środowisko i spowolnienie efektu cieplarnianego. Stale rozwijająca się technologia, pozwala nam pozyskiwać energię elektryczną m.in. z wiatru, wody czy słońca. Fotowoltaika Annopol to zdecydowanie najpopularniejsze źródło energii elektrycznej, która powstaje dzięki promieniowaniu słonecznemu. Dzięki temu rozwiązaniu, które wykorzystuje efekt fotowoltaiczny, możesz w sposób ciągły, przez cały rok, wytwarzać prąd, który później wykorzystasz na własny użytek. Wielkość i rodzaj instalacji zależy od twojego zapotrzebowania na energię w ciągu roku. Fotowoltaika Annopol sprawi, że obniżysz swoje rachunki za energię elektryczną lub całkowicie się ich pozbędziesz. Chcesz wiedzieć, jak działa fotowoltaika i jak wygląda nowy sposób rozliczania? Możesz dowiedzieć się tego z naszych artykułów na te tematy.

Fotowoltaika Annopol na dachu budynku

Fotowoltaika Annopol do domu i firmy

Na ogromnej ilości domów, firm, sklepów a od niedawna także bloków można zobaczyć panele fotowoltaiczne. Ostatnie lata i zmiany klimatu sprawiły, że branża fotowoltaiczna przeżywa dynamiczny rozwój. Większa popularność tego OZE powoduje wzrost ilości energii produkowanej w ten sposób. Dzięki temu w pośredni sposób chronisz środowisko, a także oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Annopol na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, zainwestuj w fotowoltaikę. Inwestycja zwróci się w ciągu kilku lat, a później będzie dla ciebie zarabiać.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Annopol

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc instalacji fotowoltaicznej jakiej potrzebujesz

Średnio w 4-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2500 kWh rocznie. Na ilość zużytej energii wpływają wykorzystywane urządzenia ich moc oraz częstotliwość użytkowania. Natomiast jeśli do ogrzewania używasz pompy ciepła lub innego elektrycznego systemu, twoje zapotrzebowanie na energię znacznie wzrośnie — nawet do około 10 000 kWh rocznie. Aby nie płacić wysokich rachunków za tak duże zużycie prądu konieczny będzie montaż fotowoltaiki Annopol. Instalacja, którą wykonamy, jest w stanie pokryć w 100% to zapotrzebowanie na energię, jednak należy wcześniej obliczyć jej moc.
DO tego celu wykorzystaj rachunki za energię z ubiegłego roku lub przewidywane zużycie energii w ciągu roku. Otrzymaną wartość podziel przez 1000, a otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli udało Ci się obliczyć moc fotowoltaiki i chciałbyś wiedzieć, ile będzie to kosztować, zadzwoń lub napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Profesjonalnie wykonany montaż fotowoltaiki Annopol

Wydajnie działająca fotowoltaika Annopol w dużej mierze zależy od prawidłowo wykonanego montażu. Odpowiedni kąt nachylenia instalacji, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, które mają na to wpływ. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Annopol jest szybki i fachowy. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie otrzymasz od nas niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. Zgłoszenie instalacji jest konieczne w celu wymiany licznika na dwukierunkowy. Zakład energetyczny ma na jego wymianę 30 dni. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Annopol i zacząć czerpać z niej korzyści.

Montaż fotowoltaiki Annopol przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Przeprowadzamy setki montaży fotowoltaiki na terenie trzech województw każdego miesiąca. W Annopolu wykonaliśmy już kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych. Zobacz, jak pracujemy!

Mieszkasz w Annopolu? Chcesz zainwestować fotowoltaikę? Zapytaj o naszą ofertę

Nasz zespół doradców i specjalistów od montażu pomoże Ci w przygotowaniu i wykonaniu tej inwestycji. Z naszym wsparciem zyskasz odnawialne źródło energii, które zapewni Ci przez najbliższe lata tysiące kWh darmowej energii. Pomożemy Ci w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania wyższego dofinansowania do fotowoltaiki 2023 z przedłużonego rządowego programu "Mój prąd". Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.