Fotowoltaika Modliborzyce — ekologiczny sposób produkcji energii elektrycznej

Problemy energetyczne na świecie sprawiły, że coraz chętniej sięgamy do OZE. Fotowoltaika Modliborzyce jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej dziedzinie. Do produkcji prądu potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest w naszej szerokości geograficznej pod dostatkiem. Z pomocą fotowoltaiki Modliborzyce jesteś w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej, która wykorzystasz na własny użytek.Fotowoltaika Modliborzyce to doskonały sposób, aby zmniejszyć rachunki za prąd i zadbać o środowisko w twojej okolicy. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, jak działa fotowoltaika i jak wygląda nowy sposób rozliczania, zajrzyj na nas blog!

Fotowoltaika Modliborzyce na dachu budynku

Fotowoltaika Modliborzyce sprawdzi się każdym domu oraz firmie

Efekt fotowoltaiczny został odkryty już ponad 100 lat temu, jednak dopiero w ostatnim czasie branża fotowoltaiczna przeżywa intensywny rozwój. Wszystko to spowodowane zostało rosnącymi cenami energii, zanieczyszczeniem środowiska i coraz większą świadomością ekologiczną ludzi. W ten sposób fotowoltaika Modliborzyce zagościła na ogromnej ilości polskich domów, firm, sklepów a od niedawna zaczęła pojawiać się także na blokach i balkonach mieszkań. Ogólna dostępność tego rozwiązania sprawiła, że każdy może wykorzystać fotowoltaikę Modliborzyce na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat, a cały system będzie zarabiał na ciebie przez kilkanaście lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Modliborzyce

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie na normalne życie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. W dużej części domów pojawiły się nowoczesne pompy ciepła oraz inne elektryczne systemy ogrzewania, których roczne zapotrzebowanie na energię może wynosić nawet 10 000 kWh. Aby nie płacić wysokich rachunków, za tak duże zużycie energii elektrycznej konieczny jest montaż fotowoltaiki Modliborzyce. Odpowiedniej wielkości instalacja może pokryć to zapotrzebowanie na energię. Należy jednak wcześniej obliczyć jej przybliżoną moc, aby nie przesadzić z jej wielkością.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji, której będziesz potrzebować. Jeśli udało Ci się obliczyć moc i chciałbyś zapytać o cenę fotowoltaiki, odezwij się do nas. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Modliborzyce

Odpowiednio wykonany montaż fotowoltaiki Modliborzyce to ważny etap, od którego zależy wydajność całej instalacji. Odpowiedni kąt nachylenia i optymalne ustawienie względem stron świata mają na to zdecydowany wpływ. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Modliborzyce jest profesjonalny i szybki. Instalacje o mocy do około 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie otrzymasz od nas w pełni działająca elektrownię słoneczną na własny użytek. Przekażemy Ci niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia instalacji twój dostawca prądu ma obowiązek wymiany licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Modliborzyce i zacząć produkcję prądu.

Montaż fotowoltaiki Modliborzyce przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Każdego miesiąca przeprowadzamy setki montaży instalacji fotowoltaicznych, również w Modliborzycach. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Potrzebujesz fotowoltaiki?Zapytaj nas o montaż fotowoltaiki Modliborzyce

Pomożemy Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości oraz przygotujemy wycenę całej inwestycji. Z naszą pomocą, w krótkim czasie zyskasz niewyczerpane źródło czystej energii. Kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały czas na odzyskanie części kosztów z inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj w fotowoltaikę, która przez co najmniej 25 lat będzie produkować prąd na Twoje potrzeby.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.