Fotowoltaika Szczebrzeszyn — najlepszy sposób pozyskiwania energii elektrycznej

W Polsce coraz chętniej sięgamy do odnawialnych źródeł energii. Kieruje nami chęć zaoszczędzenia na rachunkach, ale także względy ekologiczne. Fotowoltaika Szczebrzeszyn jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej ekologicznych rozwiązań. Do swojej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest pod dostatkiem. Fotowoltaika Szczebrzeszyn jest w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej. Na jej wykorzystanie masz rok od momentu przesłania do sieci według starych zasad lub jest rozliczana na bieżąco na twoim indywidualnym koncie prosumenta. Fotowoltaika Szczebrzeszyn to doskonały sposób na wyeliminowanie rosnących kosztów energii elektrycznej i jednoczesne zadbanie o otaczające Cię środowisko. Chcesz wiedzieć jak działa fotowoltaika i jak dokładnie działa nowy sposób rozliczania? Zajrzyj na nasz blog.

Fotowoltaika Szczebrzeszyn na dachu budynku

Fotowoltaika Szczebrzeszyn do twojego domu oraz firmy

Efekt fotowoltaiczny został odkryty już ponad 100 lat temu, jednak dopiero w ostatnich latach branża fotowoltaiczna przeżywa dynamiczny rozwój. Zmiany klimatu i rosnące ceny energii odegrały tutaj znaczącą rolę i dzięki temu fotowoltaika Szczebrzeszyn zagościła na ogromnej ilości domów oraz firm. Wzrost ilości energii produkowanej w ten sposób sprawia, że w pośredni sposób chronimy środowisko i oszczędzamy na rachunkach za prąd. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Szczebrzeszyn na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac w otoczeniu domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat, a cały system będzie zarabiał na ciebie przez kilkanaście kolejnych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Szczebrzeszyn

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Natomiast jeśli do ogrzewania używamy pompy ciepła, to wtedy zapotrzebowanie na energię może wzrosnąć nawet do 10000 kWh na rok. Aby nie płacić wysokich rachunków za tak duże zużycie energii, montaż fotowoltaiki Szczebrzeszyn jest jedynym wyjściem. Instalacja może bez problemu pokryć zapotrzebowanie na energię.
Obliczenie mocy fotowoltaiki na własne potrzeby jest dość proste. W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli udało Ci się obliczyć tę moc i chciałbyś poznać cenę fotowoltaiki, zapytaj nas o jej wycenę. Przygotujemy dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Szczebrzeszyn

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Szczebrzeszyn to kluczowy moment, od którego zależy wydajność całej instalacji przez cały okres funkcjonowania. Odpowiedni kąt nachylenia, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, które mają na to wpływ. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Szczebrzeszyn jest szybki i profesjonalny. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonamy we wskazanym przez Ciebie miejscu w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie staniesz się właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej. Otrzymasz od nas także niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia instalacji dostawca prądu ma obowiązek wymiany twojego licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Szczebrzeszyn i zacząć produkować energię na własny użytek.

Montaż fotowoltaiki Szczebrzeszyn przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Każdego miesiąca wykonujemy setki montaży instalacji fotowoltaicznych, m.in. w Szczebrzeszynie. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Mieszkasz w Szczebrzeszynie? Myślisz nad montażem fotowoltaiki?

Odezwij się do nas. Pomożemy Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości oraz przygotujemy wycenę całej inwestycji. Kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie większej części kosztów z inwestycji. Dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023 możesz odzyskać nawet 6000 zł. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj we własną mikro elekrownie, która przez co najmniej 25 lat będzie produkować prąd dla Ciebie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.