Fotowoltaika Zaklików — niewyczerpalne źródło energii elektrycznej

Odnawialne źródła energii są coraz chętniej wykorzystywane przez Polaków. Fotowoltaika Zaklików to jedno z najlepszych odnawialnych źródeł energii, którą dostarcza nam słońce. Z roku na rok ilość montowanych modułów fotowoltaicznych wzrasta, co niesie ze sobą dużo korzyści dla środowiska i jak i portfela ich właścicieli. Dzięki temu rozwiązaniu każdy może produkować prąd na własne potrzeby. W ten sposób fotowoltaika Zaklików pozwoli Ci uniezależnić się od gwałtownie zmieniających się cen energii elektrycznej. Dodatkowo łącząc fotowoltaikę z elektrycznym ogrzewaniem domu, możesz stworzyć bezobsługowe i samowystarczalne rozwiązanie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak fotowoltaika Zaklików, może Ci w tym pomóc, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Zaklików na dachu budynku

Wykorzystaj energię z fotowoltaiki w swoim domu lub firmie

Panele fotowoltaiczne montowane na dachach oraz specjalnych konstrukcjach obok budynków to normalny już widok. Stały się one niemal standardowym wyposażeniem każdego nowoczesnego budynku. Monokrystaliczne panele fotowoltaiczne możesz wykorzystać także na swój własny użytek. Dzięki nim każdego roku będziesz czerpał tysiące kWh darmowej energii. Jedyne czego potrzebujesz to pusta powierzchnia na dachu skierowana w stronę południową lub miejsce na swoim terenie na montaż fotowoltaiki na stelażu. Inwestycja w to ekologiczne źródło prądu z całą pewnością zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Zaklików

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Zaklików, która pokryje Twoje potrzeby

Fotowoltaika o odpowiedniej mocy jest w stanie pokryć twoje roczne zapotrzebowanie na prąd. Aby to osiągnąć potrzeba odpowiedniej ilości paneli, które tę moc zapewnią. Są to najdroższe elementy całej instalacji, dlatego nie warto przesadzać i montować ich zbyt wielu.
Dlatego ważne jest wykonanie prostych obliczeń, dzięki którym oszacujesz wielkość potrzebnej fotowoltaiki Zaklików. Możesz to zrobić na podstawie:

  • rachunków za energię z ubiegłego roku,
  • wykorzystując przewidziane w projekcie zapotrzebowanie energetyczne + ilość domowników

Co więcej, jeśli do ogrzewania używasz pompy ciepła lub innego elektrycznego źródła ciepła, musisz uwzględnić ich zapotrzebowanie na energię.
Ilość zużytych kWh podziel przez 1000 (średnio przyjmuje się, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie). Otrzymany wynik to szacunkowa wielkość instalacji, która będzie zaspokajać Twoje potrzeby. Jeśli chciałbyś zapytać, ile będzie kosztować montaż fotowoltaiki Zaklików o takiej mocy, skontaktuj się z nami! Bezpłatnie wycenimy ją dla Ciebie.

Fachowy i szybki montaż fotowoltaiki Zaklików

Montaż fotowoltaiki Zaklików to kluczowy etap, który wpłynie na późniejszą wydajność całego zestawu. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 14 lat. Możemy się pochwalić setkami instalacji wykonanych na domach, budynkach firmowych, domkach letniskowych oraz specjalnych konstrukcjach. Dzięki temu masz gwarancję poprawnie wykonanej usługi. Fotowoltaika Zaklików o standardowej mocy nieprzekraczającej 10 kW jest przez wykonywana zazwyczaj w około 2 dni robocze. Na większe instalacje potrzebujemy zazwyczaj trochę więcej czasu. Zawsze wcześniej poinformujemy Cię o przewidywanym czasie naszej pracy. Po wykonaniu usługi przeprowadzimy krótkie szkolenie i przekażemy Ci wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancje jakości.

Montaż fotowoltaiki Zaklików przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Zaklików trafiła dzięki nam na setki domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Szukasz sprawdzonej firmy do montażu fotowoltaiki w Zaklikowie?

Doskonale, że do nas trafiłeś. Nasz doradca pomoże Ci w obliczeniu mocy instalacji, a zespół monterów przeprowadzi szybki i fachowy montaż fotowoltaiki Zaklików. Z naszą pomocą zyskasz niewyczerpalne odnawialne źródło czystej energii, które będzie dla Ciebie pracować przez najbliższe minimum 25 lat. Oszczędź na rachunkach, zadbaj o środowisko i uniezależnij się od rosnących cen energii. Fotowoltaika Zaklików — jedno rozwiązanie, aż trzy korzyści! Zapoznaj się z naszą ofertą i wykorzystaj wyższe dofinansowania do fotowoltaiki w 2023 roku. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.