Fotowoltaika Zwierzyniec — czysta energia ze słońca

Odnawialne źródła energii każdego roku zyskują na popularności. Fotowoltaika Zwierzyniec to najczęściej wybierane OZE. Energia czerpana ze słońca pozwala w całkowity sposób zaspokoić potrzeby energetyczne budynków mieszkalnych. Dzięki fotowoltaice w twojej firmie zmniejszy koszty prowadzenia swojej działalności. Dlatego, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej jak fotowoltaika Zwierzyniec, pomoże Ci oszczędzić na rachunkach za energię, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Zwierzyniec na dachu budynku

Panele fotowoltaiczne Zwierzyniec do Twojego domu lub firmy

Panele fotowoltaiczne Zwierzyniec to bardzo częsty widok na budynkach mieszkalnych czy miejscach prowadzenia działalności gospodarczej. Polikrystaliczne lub monokrystaliczne panele każdego dnia produkują setki kWh energii, pokrywając częściowo lub całkowicie zapotrzebowanie energetyczne budynków. Efekt fotowoltaiczny odkryty w 1839 roku zapoczątkował rozwój tej branży, która dzisiaj przeżywa prawdziwy szczyt swojego rozwoju. Fotowoltaika Zwierzyniec sprawdzi się w każdym budynku mieszkalnym oraz miejscu działania twojej firmy. Inwestycja w mikro instalację z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat, dlatego warto wykorzystać korzyści z posiadania paneli fotowoltaicznych Zwierzyniec.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Zwierzyniec

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz potrzebną Ci moc instalacji fotowoltaicznej

Moc fotowoltaiki jest uzależniona od Twojego rocznego zapotrzebowania na energię elektryczną. Aby osiągnąć założoną wartość potrzeba odpowiedniej ilości paneli, dlatego ma to duży wpływ na cenę końcową. Dlatego, jeśli nie chcesz przepłacić za zbyt dużą instalację, i tracić wyprodukowaną energię, konieczne jest obliczenie twojego rocznego zapotrzebowania na energię.
Można to zrobić na podstawie otrzymanych rachunków za energię z ubiegłego roku lub wykorzystując przewidziane w projekcie zapotrzebowanie energetyczne z uwzględnieniem ilości domowników. Zużyta rocznie energia średnio wynosi:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Dane te obejmują tylko podstawowe wykorzystanie energii. Jeśli więc korzystasz z pompy ciepła lub pieca elektrycznego, musisz koniecznie uwzględnić zapotrzebowanie tego urządzenia na prąd. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000 (przyjmuje się, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
W ten prosty sposób otrzymasz wielkość potrzebnej Ci instalacji, która pokryje całe twoje zapotrzebowanie. Jeśli obliczyłeś wielkość swojej instalacji i chcesz zapytać o jej wycenę, skontaktuj się z nami!

Przeprowadzimy montaż fotowoltaiki Zwierzyniec w twoim domu lub firmie

Montaż fotowoltaiki Zwierzyniec z naszą pomocą to gwarancja, że Twoja mikro elektrownia będzie produkować energię elektryczną na 100%. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 14 lat. Fotowoltaika Zwierzyniec jest przez nas montowana zarówno na dachach, jak i przeznaczonych do tego celu konstrukcjach na gruncie. Doradzimy Ci w wyborze najlepszego miejsca do montażu instalacji PV, podłączymy wszystkie niezbędne zabezpieczenia i doprowadzimy przewody do listwy zasilającej twój dom w energię elektryczną. Na wykonanie niewielkich rozmiarów instalacji poświęcamy maksymalnie 2 dni robocze. Po skończonej pracy pokażemy Ci jak obsługiwać instalację oraz przekażemy wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancje jakości, które są wymagane przy zgłoszeniu mikroinstalacji u twojego dostawcy prądu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Zwierzyniec trafiła dzięki nam na mnóstwo budynków w gminie Zwierzyniec. Zobacz, co potrafimy i przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Myślisz nad montażem fotowoltaiki w Zwierzyńcu lub okolicy? Odezwij się do nas

Nasz doradca pomoże Ci w wyborze mocy instalacji oraz pomoże w wypełnieniu formalności. Z naszą pomocą zyskasz niewyczerpalne źródło czystej energii i stworzysz własną mikro elektrownię. Oszczędzisz na rachunkach, zadbasz o środowisko i uniezależnisz się od dynamicznych zmian cen energii. Fotowoltaika Zwierzyniec — jedno rozwiązanie, aż trzy korzyści! Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki, które pomożemy Ci uzyskać. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.