Fotowoltaika Opatów. Wykorzystaj energię słoneczną na swoje potrzeby

Fotowoltaika to nowoczesny i ekologiczny sposób na nieprzerwane pozyskiwanie czystej energii ze słońca. Fotowoltaika Opatów, którą montujemy, pozwoli Ci obniżyć rachunki za energię lub całkowicie je wyeliminować. Wszystko uzależnione jest od mocy instalacji, którą wykonamy. Ponadto łącząc to rozwiązanie z elektrycznym źródłem ciepła, możesz stworzyć samowystarczalny dom. Zyskasz komfort i zadbasz o otaczające Cię środowisko. Fotowoltaika Opatów to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu i przyniesie Ci szereg korzyści.

Fotowoltaika Opatów na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna do Twojego domu i firmy

Fotowoltaika z naszą pomocą trafiła do setek mieszkańców naszego regionu. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy ogromną ilość przydomowych elektrowni słonecznych. Fotowoltaika Opatów jest już niemal standardowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Wysokie ceny energii sprawiły, że każdego roku coraz więcej polaków decyduje się na jej montaż. Dzięki temu coraz więcej produkowanej energii elektrycznej pochodzi ze słońca. W ten sposób małymi krokami odchodzimy od konwencjonalnych źródeł energii i poprawiamy jakość powietrza, którym oddychamy. Dlatego, jeśli posiadasz przestrzeń na swoim domu, garażu czy budynku gospodarczym i chcesz ją wykorzystać, zainwestuj w OZE. Inwestycja w fotowoltaikę zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat, a później będzie dla Ciebie zarabiać.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Opatów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Jaka moc fotowoltaiki pokryje twoje zapotrzebowanie?

W przeciętnym 2-osobowym gospodarstwie domowym zużycie energii elektrycznej wynosi około 1500 kWh. Na zużycie mają wpływ używane przez nas urządzenia, ich klasy energetyczne oraz moc, a także częstotliwość ich używania oraz miejsce zamieszkania. Są to średnie dane, dlatego nie do końca można na nich polegać. Warto więc podsumować własne rachunki za energię z zeszłego roku lub wykorzystać przewidywane zapotrzebowanie energetyczne domu. Jeśli korzystasz z pompy ciepła lub innego elektrycznego źródła ogrzewania, musisz uwzględnić w obliczeniach potrzebną energię do jej pracy. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000. Otrzymasz w ten sposób moc fotowoltaiki, która pokryje twoje zapotrzebowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o jej cenę, napisz lub zadzwoń do nas.

Montaż fotowoltaiki Opatów w szybki i profesjonalny sposób

Prawidłowy montaż fotowoltaiki Opatów odgrywa dużą rolę w jej poprawnym działaniu. W Energoklima od ponad 14 lat montujemy PV w praktycznie każdym nadającym się do tego celu miejscu. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i możemy pochwalić się gronem setek zadowolonych klientów.
Fotowoltaika Opatów montowana jest przez nas na dachach i specjalnych konstrukcjach na gruncie. Zapewniamy kompleksowy montaż całej instalacji w czasie około 2 dni roboczych. Po tym czasie otrzymasz od nas niezbędne gwarancje i certyfikaty oraz zyskasz własną przydomową elektrownię słoneczną.

Montaż fotowoltaiki Opatów przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Instalacje fotowoltaiczne, które wykonaliśmy, produkują setki tysięcy kWh energii dla mieszkańców Opatowa. Zobacz, jak pracujemy i co potrafimy!

Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd? Zainwestuj w fotowoltaikę

Inwestycja w panele fotowoltaiczne Opatów zapewni Ci przez kolejnych minimum 25 lat darmową i czystą energię. W Energoklima od ponad 14 lat zajmujemy się montażem tego rozwiązani. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w obliczeniu mocy oraz odpowiedzą na każde twoje pytanie. Jeśli więc chcesz, aby twoje rachunki za energię elektryczną zmniejszyły się lub całkowicie znikły, skontaktuj się z nami w dogodny sposób! Śpiesz się i wykorzystaj dostępne jeszcze dofinansowanie do fotowoltaiki w 2023.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.