Fotowoltaika Ożarów - najskuteczniejszy sposób na pozyskanie czystej energii

Rosnąca świadomość ekologiczna i problemy energetyczne sprawiły, że coraz chętniej wykorzystujemy OZE w naszym życiu. Fotowoltaika Ożarów jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej rozpowszechnionych rozwiązań w tej dziedzinie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest w naszej szerokości geograficznej pod dostatkiem. Dokładnie wytłumaczyliśmy jak działa fotowoltaika, na naszym blogu — dlatego zachęcamy do przeczytania artykułu na ten temat.
Fotowoltaika Ożarów jest w stanie wyprodukować kilka do nawet kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej rocznie. Na jej wykorzystanie masz rok od momentu przesłania do sieci. Dlatego spokojnie możesz korzystać z niej w okresie zimowym, kiedy słońca jest jak na lekarstwo. Fotowoltaika Ożarów to doskonały sposób na wyeliminowanie rosnących kosztów energii elektrycznej i jednoczesne zadbanie o otaczające Cię środowisko.

Fotowoltaika Ożarów na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Ożarów do twojego domu i firmy

Fotowoltaika Ożarów może być montowana na praktycznie każdym budynku lub terenie w jego najbliższej okolicy. Panele słoneczne wykorzystują odkryty ponad 100 lat temu efekt fotowoltaiczny. Dzięki temu są w stanie produkować każdego słonecznego dnia prąd, który zgodnie z nowym sposobem rozliczania trafi na twoje indywidualne konto prosumenta. Pobrana i wyprodukowana energia będzie potem rozliczona na twoim rachunku za prąd zgodnie z wybranym okresem. Nowy sposób rozliczania dokładnie omówiliśmy w artykule na ten temat, który warto przeczytać.
Fotowoltaika Ożarów to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu i firmie. Inwestycja w panele przyniesie Ci szereg korzyści, które będziesz czerpać przez minimum 25 lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Ożarów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc instalacji fotowoltaicznej, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Dodatkowym pochłaniaczem energii są pompy ciepła lub inne elektryczne systemy ogrzewania. Aby nie płacić wysokich rachunków za zużycie energii konieczny będzie montaż fotowoltaiki Ożarów. Instalacja może bez problemu pokryć twoje zapotrzebowanie na energię, jednak koniecznie wykonaj wcześniej proste obliczenia.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej, jaka pokryje twoje zużycie prądu. Jeśli udało Ci się obliczyć moc fotowoltaiki, zapytaj nas o jej wycenę. Przygotujemy dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Fachowy i szybki montaż fotowoltaiki Ożarów

Montaż fotowoltaiki Ożarów to kluczowy moment, który ma wpływ na jej późniejszą wydajność. W Energoklima dajemy gwarancję, że wykonana przez nas instalacja będzie działać prawidłowo i z odpowiednią wydajnością. Od ponad 14 lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki Ożarów. Całą instalację jesteśmy w stanie wykonać w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu. W czasie około 2 dni roboczych zamontujemy dla ciebie kompletną i w pełni działająca elektrownię słoneczną o mocy do 10 kW. Na większe instalacje będziemy potrzebować zazwyczaj trochę więcej czasu. Po skończonym montażu pokażemy Cię jak ją obsługiwać i wyjaśnimy zasadę działania. Otrzymasz od nas komplet dokumentów, z którymi musisz następnie zgłosić się do swojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Ożarów przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Ożarów trafiła dzięki nam na kilkadziesiąt domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych możliwościach!

Mieszkasz w Ożarowie? Myślisz nad montażem fotowoltaiki?

Odezwij się do nas. Doświadczony doradca pomoże Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowie na twoje pytania i wątpliwości oraz przygotuje wycenę całej inwestycji. Trwająca kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie większej części kosztów inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ostatni moment i zainwestuj w fotowoltaikę, która przez co najmniej 25 lat będzie produkować dla Ciebie czystą energię elektryczną. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.