Wykorzystaj najlepsze odnawialne źródło energii elektrycznej — fotowoltaika Zarzecze

Pozyskiwanie energii z naturalnych i odnawialnych źródeł energii to przyszłość ludzkości. Fotowoltaika Zarzecze jest jednym z najlepszych i najbardziej powszechnych źródeł czystej energii. Dzięki temu każdy może skorzystać z tego rozwiązania. Każdego roku fotowoltaika Zarzecze produkuje seki tysięcy MWh energii elektrycznej, a udział energii pochodzącej z tego źródła stale rośnie. Dzięki temu rozwiązaniu możesz oszczędzić na rachunkach oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Dodatkowo możesz zwiększyć swój komfort życia łącząc fotowoltaikę Zarzecze z elektrycznym źródłem ogrzewania. Wykorzystaj te możliwości i zainwestuj w energię czerpaną z promieni słonecznych.

Fotowoltaika Zarzeczea na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Zarzecze w twoim domu i firmie

Fotowoltaika Zarzecze może zostać zainstalowana na praktycznie każdym budynku, garażu czy gruncie. Panele słoneczne wykorzystując efekt fotowoltaiczny, produkują każdego dnia kilkadziesiąt kWh energii elektrycznej. Wyprodukowany prąd zgodnie z nowym sposobem rozliczania trafia na twoje indywidualne konto prosumenta. Pobrana i wyprodukowana energia będzie potem rozliczona na twoim rachunku za prąd.
Chcesz poznać nowy sposób rozliczania i dowiedzieć się dokładnie, jak działa fotowoltaika? Przeczytaj nasz artykuł na ten temat.
Fotowoltaika Zarzecze to bez wątpienia doskonały sposób na zwiększenie swojej niezależności energetycznej. Rozwiązanie to możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i firmie, sklepie czy domku letniskowym. Inwestycja w to OZE szybko się zwróci!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Zarzecze

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Zarzecze, której potrzebujeszz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Ma na to wpływ ilość używanych przez nas urządzeń, częstotliwość, a także miejsce zamieszkania. Dane te nie obejmują ilości kWh potrzebnych do elektrycznego ogrzewania domu przy pomocy np. pompy ciepła. Stosując tego typu rozwiązanie, ilość potrzebnej energii elektrycznej znacznie wzrasta. Dlatego idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest fotowoltaika Zarzecze, która jest w stanie pokryć je w 100%. Obliczenie mocy takiej instalacji jest kluczowe. Zbyt duża instalacja będzie droga, a nadprodukcja energii będzie przepadać. Za mała instalacja z kolei pokryje tylko część twoich potrzeb.
Dlatego, wykorzystaj swoje rachunki za energię z poprzedniego roku lub szacowane zużycie na podstawie projektu domu. Uwzględnij elektryczne ogrzewanie (jeśli będziesz używać) oraz ilość domowników. Otrzymaną wartość podziel przez 1000, a otrzymasz przybliżoną moc fotowoltaiki Zarzecze. Jeśli udało Ci się obliczyć potrzebną moc fotowoltaiki, skontaktuj się z nami. Wycenimy ja dla ciebie bezpłatnie!

Szybki i fachowy montaż fotowoltaiki Zarzecze

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Zarzecze to element, który ma wpływ na późniejszą wydajność całej mikro instalacji. Zlecając jej montaż w Energoklima, masz gwarancję, że cała instalacja będzie wykonana poprawnie. Od ponad 14 lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki Zarzecze i jesteśmy w stanie wykonać ją w praktycznie każdym możliwym do tego celu miejscu. Całą instalację o standardowej mocy do 10 kW jesteśmy w stanie wykonać w około 2 dni robocze. Po skończonym montażu zawsze przeprowadzamy, krótkie szkolenie z jej obsługi i objaśniamy zasadę działania. Otrzymasz też od nas komplet dokumentów, z którymi musisz zgłosić się do swojego dostawcy prądu, który ma obowiązek wymiany licznika na dwukierunkowy. Po jego zmianie możesz zacząć produkcję energii elektrycznej.

Montaż fotowoltaiki Zarzecze przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne

Montaż fotowoltaiki Zarzecze przeprowadzamy na dachach, konstrukcjach stalowych, garażach oraz halach produkcyjnych. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd? Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną

Panele fotowoltaiczne Zarzecze są doskonałym, ekologicznym sposobem na uniezależnienie się od rosnących cen energii. Z naszą pomocą zyskasz to OZE, które będzie dla Ciebie produkować prąd przez minimum 25 lat. Nasz doradca odpowie na każde twoje pytanie, pomoże w obliczeniu mocy instalacji oraz przygotuję darmową, niezobowiązującą wycenę. Jeśli więc chcesz, obniżyć swoje rachunki za prąd zainwestuj w fotowoltaikę Zarzecze.
Skorzystaj z naszej oferty i zobacz co jeszcze mam do zaoferowania. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i zapytaj o kompleksową ofertę!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.