Fotowoltaika Frampol — ekologiczne rozwiązanie do produkcji prądu

Polacy coraz chętniej sięgają do odnawialnych źródeł energii. Kieruje nami chęć zaoszczędzenia na rachunkach, ale także coraz większa świadomość ekologiczna. Fotowoltaika Frampol jest jednym z najskuteczniejszych i ekologicznych rozwiązań służących pozyskiwaniu energii elektrycznej. Do swojej pracy potrzebuje jedynie promieni słonecznych, których w wiosenno — letnim okresie jest pod dostatkiem. Fotowoltaika Frampol jest w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej rocznie. Według starych zasad mogłeś wykorzystać wyprodukowaną energię w czasie jednego roku od momentu jej przesłania do sieci. Obecnie zgodnie z nowym systemem rozliczeń wyprodukowana energia jest sprzedawana do elektrowni, a odpowiednia kwota jest odkładana na twoim koncie prosumenta. Jeśli chcesz wiedzieć, jak działa fotowoltaika i jak dokładnie działa nowy sposób rozliczania zajrzyj na nasz blog. Fotowoltaika Frampol z całą pewnością jest doskonałym sposobem na wyeliminowanie rosnących kosztów energii elektrycznej i jednoczesne zadbanie o otaczające Cię środowisko.

Fotowoltaika Frampol na dachu budynku

Fotowoltaika Frampol do twojego domu oraz firmy

Efekt fotowoltaiczny odkryty ponad 100 lat temu, dopiero w ostatnich latach przyczynił się do gwałtownego rozwoju branży fotowoltaicznej. Spowodowały to zmiany klimatu i rosnące ceny energii. Dlatego fotowoltaika Frampol zagościła na ogromnej ilości domów oraz firm. Wzrost ilości energii produkowanej w ten sposób sprawia, że chronimy środowisko i jednocześnie oszczędzamy na rachunkach za prąd. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Frampol na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym właściwym do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac w otoczeniu domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, powinieneś to wykorzystać. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat, a cały system będzie zarabiał dla ciebie przez kilkanaście kolejnych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Frampol

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh energii rocznie. Na zużycie takiej ilości energii składają się używane przez nas każdego dnia sprzęty oraz oświetlenie domu. Natomiast jeśli do ogrzewania używamy pompy ciepła wówczas zużycie prądu, może wzrosnąć nawet do 10 000 kWh na rok. Aby uniknąć wysokich rachunków za tak duże zużycie energii, montaż fotowoltaiki Frampol jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Instalacja o odpowiedniej wielkości może bez problemu pokryć zapotrzebowanie na energię.
Obliczenie mocy fotowoltaiki na własne potrzeby jest dość proste. W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu (jeśli używasz elektrycznego źródła). Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli udało Ci się obliczyć instalacji i chciałbyś poznać jej cenę, zapytaj nas o wycenę. Przygotujemy ją dla Ciebie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Frampol

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Frampol to najważniejszy moment, od którego zależy wydajność całej instalacji w okresie funkcjonowania. Wykonywany przez nas montaż fotowoltaiki Frampol jest szybki i profesjonalny. W jego trakcie zadbamy o wszystkie kluczowe elementy mające na późniejszą wydajność instalacji. Fotowoltaika o mocy około 10 kW wykonamy we wskazanym przez Ciebie miejscu w około 2 dni robocze. Po tym czasie otrzymasz od nas w pełnią funkcjonalną instalację słoneczną oraz niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia instalacji dostawca prądu ma obowiązek wymiany twojego licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz włączyć fotowoltaikę Frampol i zacząć produkcję energii na własny użytek.

Montaż fotowoltaiki Frampol przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Każdego miesiąca wykonujemy setki instalacji fotowoltaicznych, m.in. także we Frampolu. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Myślisz nad montażem fotowoltaiki i mieszkasz we Frampolu?

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz przygotujemy wycenę całej instalacji. Czwarta edycja programu "Mój prąd" to doskonały moment na odzyskanie części kosztów inwestycji. Dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023 możesz otrzymać nawet 6000 zł zwrotu. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj we własną mikro elekrownie, która przez co najmniej 25 lat będzie produkować dla Ciebie prąd.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.