Fotowoltaika Połaniec. Ekologiczne źródło energii do Twojego domu

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii przy pomocy fotowoltaiki Połaniec przynosi mnóstwo korzyści. Zyska na tym zarówno twój portfel, jak i otaczające Cię środowisko. Warto więc, aby fotowoltaika Połaniec trafiła do twojego domu lub firmy. Dzięki niej w prosty i bezobsługowy sposób możesz zyskać darmowy prąd oraz niezależność energetyczną. Dlatego, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej jak fotowoltaika Połaniec, pomoże Ci oszczędzić na rachunkach za energię, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Połaniec na dachu budynku

Panele fotowoltaiczne Połaniec do Twojego domu lub firmy

Polikrystaliczne lub monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Połaniec to częsty widok na budynkach mieszkalnych czy firmowych. Każdego dnia panele produkują setki kWh energii, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne budynków. Fotowoltaika Połaniec sprawdzi się w każdym budynku mieszkalnym. Będzie także idealnym rozwiązaniem do twojej firmy. Inwestycja w PV zwróci się w przeciągu kilku najbliższych lat. Wykorzystaj korzyści płynące z posiadania paneli fotowoltaicznych Połaniec.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Połaniec

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Policz moc instalacji fotowoltaicznej, której potrzebujesz

Odpowiednia moc fotowoltaiki, która pokryje twoje zapotrzebowanie to istotna kwestia. Aby osiągnąć odpowiednią wartość potrzeba konkretnej ilości paneli, które są najdroższe. Dlatego, jeśli nie chcesz przepłacić za zbyt dużą ilość paneli i tracić wyprodukowaną energię, której nie zdążysz wykorzystać, koniecznie oblicz swoje zapotrzebowanie na kWh.
Możesz to zlecić nam lub zrobić to samemu na podstawie historii swoich rachunków za energię, lub wykorzystując przewidziane w projekcie zapotrzebowanie energetyczne z uwzględnieniem ilości domowników. Zużyta rocznie energia średnio wynosi:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Dane te dotyczą tylko podstawowego wykorzystanie energii. Korzystając z pompy ciepła lub pieca elektrycznego, musisz uwzględnić zapotrzebowanie tego urządzenia na energię. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000 (przyjmuje się, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
W ten prosty sposób obliczysz szacowaną wielkość instalacji, która będzie w stanie pokryć całe twoje zapotrzebowanie. Jeśli obliczyłeś wielkość swojej instalacji i chcesz zapytać o jej cenę, skontaktuj się z nami!

Przeprowadzimy montaż fotowoltaiki Połaniec w twoim domu lub firmie

Prawidłowy montaż fotowoltaiki Połaniec odgrywa dużą rolę w jej poprawnym działaniu. W Energoklima od ponad 14 lat z zaangażowaniem instalujemy PV w praktycznie każdym nadającym się do tego celu miejscu. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i możemy pochwalić się gronem setek zadowolonych klientów.
Fotowoltaika Połaniec montowana jest przez nas na dachach oraz specjalnych konstrukcjach na gruncie. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego miejsca do montażu instalacji PV, podłączymy wszystkie niezbędne zabezpieczenia oraz doprowadzimy przewody do listwy zasilającej w skrzynce bezpieczników. W maksymalnie 2 dni robocze zainstalujemy kompletną instalację fotowoltaiczną. Po skończonej pracy pokażemy Ci jak obsługiwać system oraz przekażemy wszystkie certyfikaty i gwarancje, które są wymagane przy zgłoszeniu mikroinstalacji u twojego dostawcy prądu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Połaniec to świetny sposób na wyprodukowanie energii na własne potrzeby. Zobacz, jak przeprowadzamy montaż fotowoltaiki!

Planujesz montaż fotowoltaiki w domu lub firmie w Połańcu? Odezwij się do nas

Nasz doradca pomoże Ci w obliczeniu mocy całej instalacji oraz pomoże w wypełnieniu formalności. Dzięki naszej pomocy zyskasz niewyczerpalne źródło energii ze słońca. Oszczędzisz na rachunkach, zadbasz o środowisko i uniezależnisz się od zmian cen energii. Fotowoltaika Połaniec to aż trzy korzyści w jednym rozwiązaniu! Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki, które pomożemy Ci uzyskać. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.