Fotowoltaika Kolbuszowa — efektywne źródło energii elektrycznej

Odnawialne źródła energii to opłacalna opcja. Istnieje wiele zalet fotowoltaiki, które przyczyniają się do jej popularności, szczególnie w Kolbuszowej.

Fotowoltaika Kolbuszowa jest coraz bardziej popularna, ponieważ jest efektywnym źródłem energii elektrycznej. Instalacja paneli słonecznych może produkować energię z promieni słonecznych bez emitowania gazów cieplarnianych lub innych toksycznych substancji. Ponadto, wykorzystanie tego typu energii oznacza mniejsze zużycie paliw kopalnianych i redukcję emisji CO2 do atmosfery.
Dzięki tego typu instalacji możesz zasilać wszystkie domowe sprzęty przez cały rok, oszczędzając tym samym na rachunkach za prąd. Fotowoltaika Kolbuszowa pozwoli Ci w dużym stopniu uniezależnić się dostawcy prądu i podwyżek cen energii. Skontaktuj się z nami i wspólnie wyposażymy Twój dom w to rozwiązanie!

Fotowoltaika Kolbuszowa na dachu budynku

Panele fotowoltaiczne Kolbuszowa do twojego domu i firmy

Fotowoltaika Kolbuszowa za naszym pośrednictwem trafia do mieszkańców gminy Kolbuszowa od ponad 14 lat. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy tysiące małych i dużych przydomowych elektrowni słonecznych. Fotowoltaika na dobre stała się elementem każdego nowoczesnego domu. Każdego roku obserwujemy wzrost ilości instalacji fotowoltaicznych, a ich możliwości produkcyjne energii stale rosną. Dzięki temu coraz więcej produkowanej energii pochodzi ze słońca, co wpływa korzystnie na ogólny stan środowiska.
Fotowoltaika Kolbuszowa jest przez nas instalowana na prywatnych domach oraz budynkach firmowych. Dlatego, jeśli chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń na dachu swojego budynku, zainwestuj w panele fotowoltaiczne Kolbuszowa.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Kolbuszowa

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz potrzebną moc fotowoltaiki Kolbuszowa. Zapewnij sobie odpowiednią ilość energii

Wykonując proste obliczenia, jesteś w stanie samodzielnie obliczyć przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej. Sumując rachunki za energię lub wykorzystując dane zawarte w projekcie domu z uwzględnieniem ilości domowników, możesz obliczyć swoje zużycie energii. Zużyta rocznie energia średnio wynosi:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Ogrzewając swój dom prądem przy pomocy pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, pamiętaj o uwzględnieniu energii, której potrzebuje dane urządzenie.
Mając przybliżoną ilość potrzebnych kWh, podziel ją przez 1000 (średnio 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie). Otrzymasz w ten sposób potrzebną moc instalacji.
Jeśli udało Ci się to obliczyć, zapytaj nas o wycenę takiego zestawu.

Fachowy montaż fotowoltaiki Kolbuszowa

Prawidłowy montaż fotowoltaiki Kolbuszowa to niezwykle ważna kwestia. Zlecając go doświadczonej ekipie z Energoklima, masz pewność, że cały system będzie wydajnie produkował energię. Od ponad 14 lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki Kolbuszowa i jesteśmy w stanie zainstalować ja w praktycznie każdym miejscu.
Umieszczenie i połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych oraz montaż inwertera (falownika) to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki w Kolbuszowej. Po ich wykonaniu pokażemy Ci jak obsługiwać system oraz wręczamy niezbędne certyfikaty i dokumenty. Z kompletem dokumentów będziesz mógł zgłosić się do swojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Kolbuszowa przez fachowca z Energoklima

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Jaka maksymalną moc może mieć moja domowa instalacja fotowoltaiczna?

Dla gospodarstw domowych wyposażonych w trójfazową instalację elektryczną maksymalna dopuszczalna moc wynosi 50 kW. Aby posiadać większą moc, właściciel fotowoltaiki musi prowadzić działalność gospodarczą i posiadać wpis do Rejestru Wytwórców Energii. Z kolei domy wyposażone w jednofazową instalację elektryczną, mogą posiadać fotowoltaikę o mocy nieprzekraczającej 3,68 kW.

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki w Kolbuszowej?

Każde zlecenie montażu fotowoltaiki jest przez nas wyceniane indywidualnie. Cena uzależniona jest głównie od wielkości instalacji, rodzaju użytych modułów (poli lub monokrystalicznych ) i od tego, czy będzie ona zlokalizowana na dachu, czy gruncie.

Jak działa fotowoltaika Kolbuszowa?

Panele fotowoltaiczne wykorzystują efekt fotowoltaiczny. Padające promienie słoneczne na powierzchnię paneli powodują ruch elektronów wewnątrz struktury krzemu. Wywołany w ten sposób ruch elektronów powoduje przepływ prądu stałego. Następnie prąd ten jest zamieniany przy pomocy inwertera (falownika) na prąd zmienny, którego możemy użyć w codziennym życiu.

Czy w trakcie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika będzie działać?

Niestety nie. Polskie prawo nakazuje, aby w momencie przerwy w dostawie prądu fotowoltaika również się wyłączała. Zabezpieczenie to ma na celu uchronić elektryków pracujących przy naprawie sieci przed porażeniem prądem.

Ile trwa montaż fotowoltaiki Kolbuszowa?

Zazwyczaj kompletny montaż standardowej wielkości systemu fotowoltaiki zajmuje nam około 2 dni roboczych. Jedynie w przypadku dużych instalacji fotowoltaicznych czas ten może się wydłużyć.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne Kolbuszowa

Montaż paneli fotowoltaicznych Kolbuszowa przeprowadziliśmy już w setkach domów. Zobacz, jak pracujemy i co potrafimy!

Zapytaj o ofertę na panele fotowoltaiczne Kolbuszowa, którą dopasujemy do twoich potrzeb

Nasza oferta fotowoltaiki Kolbuszowa jest indywidualnie dopasowywana do twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług oraz ich terminowość. Nasz zespół specjalistów służy Ci pomocą przez 6 dni w tygodniu.
Fotowoltaika Kolbuszowa w Twoim domu lub firmie to ogromna korzyść dla Ciebie i środowiska. Wykorzystaj to ekologiczne rozwiązanie na swoje potrzeby. Wykorzystaj dofinansowanie fotowoltaiki i odzyskaj do 3 tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.