Fotowoltaika Głogów Małopolski — niewyczerpalne źródło energii elektrycznej

Odnawialne źródła energii są coraz chętniej wykorzystywane w polskich domach. Fotowoltaika Głogów Małopolski to jedno z najlepszych i najbardziej powszechnych odnawialnych źródeł energii, którą dostarcza nam słońce. Z roku na rok ilość montowanych modułów fotowoltaicznych wzrasta, co niesie ze sobą dużo korzyści dla środowiska i jak i portfela ich właścicieli. Dzięki temu rozwiązaniu możesz produkować energię, którą wykorzystasz na własne potrzeby. W ten sposób fotowoltaika Głogów Małopolski pozwoli Ci uniezależnić się od gwałtownie zmieniających się cen energii elektrycznej. Dodatkowo łącząc fotowoltaikę z elektrycznym ogrzewaniem domu, możesz stworzyć bezobsługowe i samowystarczalne rozwiązanie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak fotowoltaika Głogów Małopolski, może Ci w tym pomóc, skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Głogów Małopolski na dachu budynku

Wykorzystaj energię z fotowoltaiki w swoim domu lub firmie

Panele fotowoltaiczne montowane na dachach oraz specjalnych konstrukcjach obok budynków to normalny już widok. Stały się one niemal standardowym wyposażeniem każdego nowoczesnego budynku. Monokrystaliczne panele fotowoltaiczne możesz wykorzystać także na własny użytek. Dzięki nim przez najbliższe 25 lat będziesz czerpał tysiące kWh darmowej energii. Jedyne czego potrzebujesz to pusta powierzchnia na dachu skierowana w stronę południową lub miejsce na swoim terenie na montaż fotowoltaiki na gruncie. Inwestycja w to ekologiczne źródło prądu z całą pewnością zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Głogów Małopolski

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Głogów Małopolski, która pokryje Twoje potrzeby

Fotowoltaika o odpowiedniej mocy jest w stanie pokryć twoje roczne zapotrzebowanie na prąd. Aby to osiągnąć potrzeba odpowiedniej ilości paneli, które tę moc zapewnią. Są to najdroższe elementy całej instalacji, dlatego ważne jest wykonanie prostych obliczeń, dzięki którym oszacujesz wielkość potrzebnej instalacji. Możesz to zrobić na podstawie:

  • rachunków za energię z ubiegłego roku,
  • wykorzystując przewidziane w projekcie zapotrzebowanie energetyczne + ilość domowników + zapotrzebowanie domowych sprzętów

Dodatkowo, jeśli do ogrzewania używasz pompy ciepła lub innego elektrycznego źródła ciepła, musisz uwzględnić ich duże zapotrzebowanie na energię elektryczną.
Ilość zużytych kWh podziel przez 1000 (średnio przyjmuje się, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie). Otrzymany wynik to szacunkowa wielkość instalacji, która będzie zaspokajać Twoje potrzeby. Jeśli chciałbyś zapytać, ile będzie kosztować montaż fotowoltaiki Głogów Małopolski o takiej mocy, skontaktuj się z nami! Bezpłatnie wycenimy ją dla Ciebie.

Fachowy i szybki montaż fotowoltaiki Głogów Małopolski

Montaż fotowoltaiki Głogów Małopolski to kluczowy etap, który wpływa na późniejszą wydajność całego zestawu. W Energoklima zajmujemy się montażem fotowoltaiki od ponad 14 lat. Możemy się pochwalić setkami instalacji wykonanych na domach, budynkach firmowych, domkach letniskowych oraz specjalnych stelażach. Dzięki naszemu doświadczeniu masz gwarancję poprawnie wykonanej usługi. Fotowoltaika Głogów Małopolski o standardowej mocy nieprzekraczającej 10 kW jest przez montowana w zazwyczaj około 2 dni robocze. Na większe instalacje potrzebujemy trochę więcej czasu. Zawsze wcześniej poinformujemy Cię o przewidywanym czasie naszej pracy. Po wykonaniu usługi przeprowadzimy krótkie szkolenie i przekażemy Ci wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancje jakości.

Montaż fotowoltaiki Głogów Małopolski przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Głogów Małopolski trafiła dzięki nam na kilkadziesiąt domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Szukasz sprawdzonej firmy do montażu fotowoltaiki w Głogowie Małopolskim?

Doskonale, że do nas trafiłeś. Nasz konsultant pomoże Ci w obliczeniu mocy instalacji i przygotuje wycenę całej usługi, a zespół od montażu przeprowadzi szybki i fachowy montaż fotowoltaiki Głogów Małopolski. Z naszą pomocą zyskasz niewyczerpalne odnawialne źródło czystej energii, które będzie dla Ciebie pracować przez minimum 25 lat. Oszczędzisz dzięki temu na rachunkach, zadbasz o środowisko i uniezależnisz się od rosnących cen energii. Fotowoltaika Głogów Małopolski — jedno rozwiązanie, aż trzy korzyści! Zapoznaj się z naszą ofertą i wykorzystaj wyższe dofinansowania do fotowoltaiki w 2023 roku. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.