Fotowoltaika Zakrzówek — najskuteczniejszy sposób na pozyskanie energii elektrycznej

Energia pochodząca z odnawialnych źródeł jest obecnie niezwykle popularna. Fotowoltaika Zakrzówek poza energią pochodzącą z wiatru i wody, jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej dziedzinie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie promieni słonecznych, których przez większość roku jest w naszej szerokości geograficznej pod dostatkiem. Fotowoltaika Zakrzówek jest w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej każdego roku. Na jej wykorzystanie w zależności od systemu rozliczeń masz rok lub jesteś rozliczany z produkcji na bieżąco. Fotowoltaika Zakrzówek sprawia, że możesz skutecznie zredukować koszy energii elektrycznej i jednocześnie zadbać o środowisko. Dowiedz się dokładnie, jak działa fotowoltaika i jak wygląda nowy sposób rozliczania.

Fotowoltaika Zakrzówek na dachu budynku

Fotowoltaika Zakrzówek sprawdzi się w każdym domu i firmie

Efekt fotowoltaiczny odkryty ponad 100 lat temu, dopiero w ostatnim czasie zyskał na popularności dzięki produkcji paneli fotowoltaicznych. Fotowoltaika Zakrzówek w ciągu kilku lat zagościła na ogromnej ilości domów, firm i sklepów, a od niedawna także możemy zobaczyć ją na dachach bloków. Większa dostępność i popularność tego OZE przyczyniła się do wzrostu ilości energii elektrycznej produkowanej w ten sposób. Dzięki temu w teorii powinno się to przyczynić do zmniejszenia produkcji energii z paliw kopalnych.
Modułowa i szybka w montażu instalacja może zostać wykorzystana przez każdego. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne od kilkunastu lat w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, na którym możesz umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Instalacja będzie pracować dla Ciebie przez kolejne minimum 25 lat. Pomyśl, ile w tym czasie jest w stanie wyprodukować dla Ciebie energii!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Zakrzówek

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Ogromne zapotrzebowanie na energię mają także pompy ciepła oraz inne elektryczne systemy ogrzewania stosowane w nowoczesnym budownictwie. Aby nie płacić wysokich rachunków za duże zużycie energii konieczny będzie montaż fotowoltaiki Zakrzówek. Instalacja o odpowiedniej mocy może bez problemu pokryć całe zapotrzebowanie na energię. Należy jednak wcześniej obliczyć jej przybliżoną moc.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli obliczyłeś moc i chciałbyś zapytać o cenę fotowoltaiki, zadzwoń lub napisz do nas. Przygotujemy ją dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Zakrzówek

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Zakrzówek to ważny moment, od którego zależy późniejsza wydajność całej instalacji. Odpowiedni kąt nachylenia, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, które mają na to wpływ. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Zakrzówek jest szybki i profesjonalny. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie otrzymasz od nas gotową i działającą mikro elektrownię słoneczną. Wręczymy Ci także niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni twój licznik zostanie wymieniony na dwukierunkowy, a ty będziesz mógł uruchomić instalację.
Kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie większej części kosztów z inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ten moment i zamów montaż fotowoltaiki Zakrzówek.

Montaż fotowoltaiki Zakrzówek przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Każdego miesiąca wykonujemy setki montaży instalacji fotowoltaicznych, również w Zakrzówku. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Mieszkasz w Zakrzówku? Skorzystaj z naszej oferty i zainwestuj w fotowoltatikę

Pomożemy Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowiemy na twoje pytania i wątpliwości oraz przygotujemy wycenę całej inwestycji. Z naszą pomocą szybko i bezproblemowo zyskasz fotowoltaikę dla swojego domu lub firmy. Działamy na lokalnym rynku od ponad 14 lat i w tym czasie zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów. Profesjonalizm, szybki czas realizacji i terminowość wykonywania zleceń to coś, co nas wyróżnia. Przekonaj się o naszych możliwościach!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.