Fotowoltaika Zawichost - najskuteczniejszy sposób na pozyskanie energii elektrycznej

Problemy energetyczne sprawiły, że coraz chętniej sięgamy do OZE. Fotowoltaika Zawichost jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej dziedzinie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest pod dostatkiem. Za pomocą fotowoltaiki Zawichost jesteś w stanie wyprodukować do kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej. Na jej wykorzystanie masz rok od momentu przesłania do sieci. Dzięki temu spokojnie możesz wykorzystać nadmiar energii, którą wyprodukowałeś latem w okresie zimowym. Fotowoltaika Zawichost to doskonały sposób na wyeliminowanie rosnących kosztów energii elektrycznej i jednoczesne zadbanie o otaczające Cię środowisko. Chcesz wiedzieć, jak działa fotowoltaika i jak wygląda nowy sposób rozliczania? Możesz dowiedzieć się tego z naszych artykułów na te tematy.

Fotowoltaika Zawichost na dachu budynku

Fotowoltaika Zawichost sprawdzi się w twoim domu oraz firmie

Efekt fotowoltaiczny został odkryty już ponad 100 lat temu, jednak dopiero w ostatnich latach branża fotowoltaiczna przeżywa dynamiczny rozwój. Spowodowały to głównie zmiany klimatu i rosnące ceny energii. W ten sposób fotowoltaika Zawichost zagościła na ogromnej ilości domów, firm, sklepów a od niedawna także na blokach. Większa dostępność i popularność tego OZE przyczyniła się do wzrostu ilości energii produkowanej w ten sposób. Dzięki temu w pośredni sposób chronimy środowisko, a także oszczędzamy na rachunkach za energię. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Zawichost na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku lat, a cały system będzie zarabiał na ciebie przez kolejne lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Zawichost

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Ogromne zapotrzebowanie na energię mają także pompy ciepła oraz inne elektryczne systemy ogrzewania, które są stosowane w nowoczesnym budownictwie. Aby nie płacić wysokich rachunków za tak duże zużycie energii konieczny będzie montaż fotowoltaiki Zawichost. Instalacja może bez problemu pokryć zapotrzebowanie na energię, jednak należy wcześniej obliczyć jej przybliżoną moc.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli obliczyłeś moc i chciałbyś poznać cenę fotowoltaiki, zapytaj nas o jej wycenę. Przygotujemy dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Zawichost

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Zawichost to kluczowy moment, od którego zależy wydajność całej instalacji. Odpowiedni kąt nachylenia, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, które mają na to wpływ. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Zawichost jest szybki i profesjonalny. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni słonecznej na własne potrzeby. Otrzymasz od nas także niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia instalacji dostawca prądu ma obowiązek wymiany twojego licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Zawichost i zacząć produkcję prądu.

Montaż fotowoltaiki Zawichost przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Przeprowadzamy każdego miesiąca setki montaży instalacji fotowoltaicznych, również w Zawichoście. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Mieszkasz w Zawichoście? Myślisz nad montażem fotowoltaiki?

Skontaktuj się z nami. Doświadczony doradca pomoże Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowie na twoje pytania i wątpliwości oraz przygotuje wycenę całej inwestycji. Kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie większej części kosztów z inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj w źródło energii elektrycznej, które przez co najmniej 25 lat będzie produkować ją dla Ciebie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.