Fotowoltaika Starachowice - najskuteczniejszy sposób na pozyskanie czystej energii

Rosnąca świadomość ekologiczna i problemy energetyczne sprawiły, że coraz chętniej wykorzystujemy OZE. Fotowoltaika Starachowice jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej dziedzinie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, której w wiosenno — letnim okresie jest pod dostatkiem. Dokładnie jak działa fotowoltaika, możesz dowiedzieć się z naszego artykułu na ten temat.
Za pomocą fotowoltaiki Starachowice jesteś w stanie wyprodukować kilka do nawet kilkudziesięciu tysięcy kWh energii elektrycznej. Na jej wykorzystanie masz rok od momentu przesłania do sieci. Dlatego spokojnie możesz korzystać z niej w okresie zimowym, kiedy słońca brakuje. Fotowoltaika Starachowice to doskonały sposób na wyeliminowanie rosnących kosztów energii elektrycznej i jednoczesne zadbanie o otaczające Cię środowisko.

Fotowoltaika Starachowice na dachu budynku

Fotowoltaika Starachowice sprawdzi się w twoim domu oraz firmie

Efekt fotowoltaiczny został odkryty ponad 100 lat temu, jednak dopiero teraz branża oparta na tym wynalazku przeżywa swój ogromny rozwój. Zmiany klimatu i rosnące ceny energii sprawiły, że fotowoltaika Starachowice zagościła na ogromnej ilości domów, firm, sklepów a od niedawna także na blokach. Większa dostępność i popularność tego OZE, spowodowała wzrost ilości energii produkowanej w ten sposób. Dzięki temu w pośredni sposób chronimy środowisko, a także możemy uniknąć kosztów związanych z rosnącymi cenami energii. Dzisiaj każdy może wykorzystać fotowoltaikę Starachowice na własne potrzeby. W Energoklima montujemy panele fotowoltaiczne w każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu lub pusty plac przy domu, na którym możemy umieścić fotowoltaikę na stelażu, wykorzystaj to. Inwestycja zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat, a cały system będzie zarabiał na ciebie przez kolejne lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Starachowice

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc instalacji fotowoltaicznej, której potrzebujesz

Średnio w 3-osobowym gospodarstwie domowym zużywamy około 2000 kWh rocznie. Na ilość zużywanej energii wpływają wykorzystywane przez nas urządzenia, moc oraz częstotliwość ich używania. Dodatkowym pożeraczem prądu są pompy ciepła lub inne elektryczne systemy ogrzewania. Aby nie płacić wysokich rachunków za zużycie energii konieczny będzie montaż fotowoltaiki Starachowice. Instalacja może bez problemu pokryć twoje zapotrzebowanie na energię, jednak należy wcześniej obliczyć jej przybliżoną moc.
W tym celu wykorzystaj swoje rachunki za energię z ubiegłego roku lub szacunkowe zużycie energii uwzględniając ilość domowników, używane sprzęty domowe i energię potrzebną na ogrzanie domu. Otrzymaną wartość podziel przez 1000. Wynik, który otrzymasz to przybliżona moc instalacji fotowoltaicznej. Jeśli udało Ci się obliczyć moc fotowoltaiki, zapytaj nas o jej wycenę. Przygotujemy dla Ciebie za darmo i bez zobowiązań.

Profesjonalnie wykonamy montaż fotowoltaiki Starachowice

Prawidłowo wykonany montaż fotowoltaiki Starachowice to klucz do wydajnej pracy całej instalacji. Odpowiedni kąt nachylenia, optymalne ustawienie względem stron świata — to tylko niektóre aspekty, o które zadbamy podczas montażu. Wykonany przez nas montaż fotowoltaiki Starachowice jest szybki i profesjonalny. Instalacje o mocy nieprzekraczającej 10 kW wykonujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Po tym czasie staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni słonecznej. Otrzymasz od nas także niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia mikro instalacji dostawca prądu ma obowiązek wymiany twojego licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie możesz uruchomić fotowoltaikę Starachowice i zacząć produkcję prądu.

Montaż fotowoltaiki Starachowice przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Przeprowadzamy każdego miesiąca setki montaży instalacji fotowoltaicznych, również w Starachowicach. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, co potrafimy!

Mieszkasz w Starachowicach? Myślisz nad montażem fotowoltaii?

Odezwij się do nas. Doświadczony doradca pomoże Ci w obliczeniu potrzebnej mocy instalacji, odpowie na twoje pytania i wątpliwości oraz przygotuje wycenę całej inwestycji. Trwająca kolejna edycja programu "Mój prąd" to doskonały sposób na odzyskanie części kosztów z inwestycji dzięki dofinansowaniu do fotowoltaiki 2023. Wykorzystaj ten moment i zainwestuj w źródło energii elektrycznej, które przez co najmniej 25 lat będzie produkować ją dla Ciebie. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę na fotowoltaikę!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.