Fotowoltaika Chełm. Wykorzystaj energię słoneczną do produkcji prądu

Fotowoltaika Chełm to nowoczesny sposób na pozyskiwanie czystej i ekologicznej energii z niewyczerpanego źródła energii — słońca. Fotowoltaika to jedno z najlepszych i najbardziej powszechnych źródeł odnawialnej energii, które jest wybierane do gospodarstw domowych. Każdego roku w Polsce udział energii pochodzącej ze słońca stale wzrasta. Dzięki temu fotowoltaika Chełm na twoim domu lub firmie pomaga chronić środowisko i obniża rachunki za zużycie prądu. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania i łącząc fotowoltaikę z elektrycznym źródłem ogrzewania, nie emitujesz ani grama szkodliwych gazów cieplarnianych. Zadbasz tym samym o czyste powietrze w swojej okolicy i zyskasz więcej wolnego czasu, dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi. Specjaliści, którzy pracują w naszej firmie, bezbłędnie zamontują dla Ciebie fotowoltaikę Chełm, i połączą ja z innymi ekologicznymi systemami z naszej oferty.

Fotowoltaika Chełm na dachu budynku

Instalacja fotowoltaiczna Chełm do domu i firmy

Fotowoltaika Chełm jest montowana przez nas zarówno w domach jednorodzinnych, jak i na budynkach firmowych. Panele słoneczne trafiają z naszą pomocą na dachy lub specjalne konstrukcje. Fotowoltaika Chełm stała się niemal standardowym wyposażeniem każdego nowoczesnego i ekologicznego budynku. Dlatego monokrystaliczne panele fotowoltaiczne możesz wykorzystać także na swój własny użytek. Dzięki nim każdego roku zyskasz tysiące kWh darmowej energii, którą zasilisz swój dom lub firmę. Inwestycja w to ekologiczne źródło prądu z całą pewnością zwróci Ci się w ciągu kilku najbliższych lat.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Chełm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Chełm, której potrzebujesz

Przeciętnie w 2-osobowym gospodarstwie domowym zużycie prądu wynosi około 1500 kWh rocznie. W zależności od częstotliwości używania urządzeń elektrycznych i ich mocy i ilości ta wartość może ulec zmianie. Dodatkowo, jeśli do ogrzewania CWU i domu używamy pompy ciepła zużycie prądu, może przekroczyć nawet 10 000 kWh. Aby pokryć tak duże zapotrzebowanie, warto wykorzystać fotowoltaikę Chełm. Jej moc możesz w łatwy sposób obliczyć, sumując rachunki za prąd z ostatnich 12 miesięcy lub wykorzystać szacunkowe wartości z projektu budowlanego. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000, a otrzymasz przybliżoną moc instalacji, która pokryje twoje zapotrzebowanie. Jeśli udało Ci się wykonać te proste rachunki i chciałbyś dowiedzieć się o cenę zestawu o takiej mocy, skontaktuj się z nami. Bezpłatnie i bez zobowiązań przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Profesjonalny i szybki montaż fotowoltaiki Chełm

Odpowiednia lokalizacja fotowoltaiki oraz prawidłowy jej montaż to klucz do sukcesu całej inwestycji. Z naszą pomocą wybierzesz dogodną lokalizację instalacji na swoim dachu lub w obrębie swojej posesji. Szybko i profesjonalnie wykonamy montaż instalacji do 10 kW w czasie około 2 dni roboczych. Po tym czasie otrzymasz od nas gotową do działania mikro instalację oraz zestaw certyfikatów, z którymi musisz udać się do swojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Chełm przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Montujemy fotowoltaikę nie tylko na dachach, ale także na specjalnie przygotowanych do tego stelażach. Stabilna konstrukcja i perfekcyjnie wykonana instalacja pozwoli cieszyć się darmową energią przez wiele lat. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia.

Chcesz obniżyć rachunki za prąd? Zainwestuj w fotowoltaikę Chełm

Fotowoltaika Chełm to doskonałe rozwiązanie na problem wysokich rachunków za prąd. W Energoklima od ponad 14 lat zajmujemy się montażem różnego typu nowoczesnych domowych rozwiązań, do których należą m.in. instalacje fotowoltaiczne. Profesjonalnie doradzamy, obliczamy moc potrzebnej instalacji oraz sprawnie przeprowadzamy każde zlecenie. Terminowość, jakość i szybkość działania to elementy, które wyróżniają naszą firmę na lokalnym rynku. Jeśli chcesz mieć pewność wydajnie działającej instalacji słonecznej, skorzystaj z naszych usług. Obniż swoje rachunki za energię i zadbaj o otaczające Cię środowisko. Wykorzystaj dostępne jeszcze dofinansowanie do fotowoltaiki w 2023 roku.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.