Zainwestuj w źródło czystej energii. Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski

OZE to inwestycje, które pozwalają nam zadbać o środowisko i przy okazji ułatwiają nam funkcjonowanie. Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski to najczęściej wybierane źródło odnawialnej energii elektrycznej. Już nawet niewielka instalacja tego typu może pokryć Twoje roczne zapotrzebowanie na energię. Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski pozwoli Ci uniezależnić się energetycznie oraz dzięki niej nie odczujesz dynamicznie zmieniających się cen prądu. Skontaktuj się z nami i wspólnie wyposażony Twój dom w fotowoltaikę!

Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski w rękach montera

Instalacja fotowoltaiczna Ostrowiec Świętokrzyski do twojego domu i firmy

Panele słoneczne pozwolą Ci wykorzystywać w każdym momencie tyle prądu, ile potrzebujesz, bez obaw o wysokie rachunki. Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski spełnia potrzeby gospodarstwa domowego, nieustannie przetwarzając energię słoneczną na energię elektryczną.
Każdego roku obserwujemy wzrost ilości instalacji fotowoltaicznych, a ich możliwości produkcyjne energii stale rosną. Dzięki nim coraz większy odsetek energii pochodzi z OZE, co pomaga chronić otaczające nas środowisko. Fotowoltaika jest przez nas instalowana zarówno na domach jednorodzinnych, jak i firmowych budynkach. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną powierzchnię na dachu, warto wykorzystać ją na instalację fotowoltaiki. Inwestycja z całą pewnością zwróci się bardzo szybko.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Ostrowiec Świętokrzyski

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dopasujemy moc fotowoltaiki do Twoich potrzeb

Określenie ilości paneli słonecznych do twojej instalacji ma decydujący wpływ na jej całkowity koszt. Warto więc wstępnie obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Sumując ilość zużytej energii w poprzedzających 12 miesiącach lub szacując zapotrzebowanie na podstawie projektu i średniego rocznego zużycia prądu w gospodarstwie domowym możesz to policzyć samodzielnie. Średnie roczne zapotrzebowanie na prąd wynosi:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Mając ilość kWh, podziel tę wartość przez 1000 (zakładamy, że 1 kW mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie). W ten sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji, która pokryje twoje zapotrzebowanie. Pamiętaj, aby w swoich obliczeniach uwzględnić (jeśli posiadasz) zapotrzebowanie energii twojej pompy ciepła, pieca elektrycznego czy paneli na podczerwień.
Jeśli udało Ci się obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej do Twojego domu i chcesz zapytać o jej cenę, skontaktuj się z nami!

Profesjonalnie zamontujemy fotowoltaikę Ostrowiec Świętokrzyski we wskazanym przez Ciebie miejscu

Prawidłowy montaż fotowoltaiki Ostrowiec Świętokrzyski odgrywa dużą rolę w jej poprawnym działaniu. Nasi specjaliści z Energoklima od ponad 10 lat z pasją i zaangażowaniem instalują moduły słoneczne w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów.
Cała instalacja jest zawsze montowana w niezacienionym miejscu i skierowana najlepiej w kierunku południowym. W ten sposób uzyskujemy maksymalną wydajność całej instalacji. Połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych i instalacja serca zestawu, czyli inwertera (falownika), oraz podłączenie do listwy zasilającej to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki Ostrowiec Świętokrzyski. Po ich wykonaniu pokazujemy jak prawidłowo obsługiwać instalację oraz wręczamy wszystkie certyfikaty i dokumenty, z którymi należy zgłosić się do Twojego dostawcy prądu. Instalacja jest od tego momentu gotowa do użycia.Pozostaje jedynie ją włączyć w momencie, kiedy będziemy posiadać licznik dwukierunkowy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Wykonana przez nas fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski trafiła już na setki domów w tej okolicy. Zobacz efekty naszej pracy. Przekonaj się o naszych umiejętnościach!

Chcesz zainwestować w odnawialne źródło energii? Szukasz sprawdzonej firmy od fotowoltaiki w Janowie Lubelskim?

Bogata oferta na rynku pozwala przebierać w ofertach, jednak niższa cena nie zawsze idzie z jakością i terminowością wykonanej usługi. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Nasz zespół specjalistów służy pomocą w dobraniu mocy instalacji oraz wykona jej profesjonalny montaż. Z naszą pomocą zyskasz domowe źródło czystej energii i częściowo uniezależnisz się od swojego dostawcy prądu. Oszczędzaj na rachunkach i zadbaj o środowisko z fotowoltaiką Ostrowiec Świętokrzyski. Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki, które przygotował nasz rząd. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.