Pompy ciepła Mielec. Ekologiczne źródło ciepła do Twojego domu

Postępująca do przodu technika i coraz większa troska, jaką przykładamy do ochrony środowiska, przyczyniła się do powstania pompy ciepła Mielec. Nowatorskie rozwiązanie doskonale przyjęło się na polskim rynku i jest coraz chętniej wybieranym źródłem domowego ciepła. Jej główne zalety to praktycznie bezobsługowa praca i brak emisji jakichkolwiek spalin, dzięki czemu nie zanieczyszczamy powietrza w swojej okolicy. Montowane przez nas pompy ciepła to sprawdzone jednostki renomowanych producentów, które z całą pewnością możemy polecić naszym klientom. Pompy ciepła Mielec w połączeniu z fotowoltaiką i rekuperacją, pomogą Ci obniżyć lub całkowicie wyeliminować koszt ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej! W swojej kompleksowej ofercie jesteśmy w stanie wykonać wszystkie te systemy, dzięki czemu oszczędzisz czas i swoje pieniądze!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła powietrze - woda Mielec. Sprawdzone i szybkie w montażu pompy renomowanych firm

Pompa ciepła Mielec typu powietrze - woda to wyjątkowo szybkie w montażu urządzenie, które możemy wykonać już w jeden dzień roboczy. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie do domów jednorodzinnych. Zasada działania pompy w dużym uproszczeniu polega na wymianie energii cieplnej z powietrza przy pomocy parownika, który podgrzewa zimny czynnik chłodniczy. Czynnik zmieniając temperaturę, paruje i trafia do sprężarki, gdzie pod wpływem sprężania zmienia się jego temperatura i ciśnienie. W kolejnym kroku gorący czynnik oddaje ciepło w wymienniku ciepła. Proces ten zachodzi nieustannie, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłą wodą w swojej instalacji CWU i CO.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Mielec

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Mielec. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Gruntowe pompy ciepła Mielec pobierają ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów (rur) pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło i przekazuje je w wymienniku ciepła do twojej instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Mielec gwarantuje dużo stabilniejszą pracę, ze względu na stałe warunki pracy, na które nie ma wpływu pogoda. Jednak nieco większe koszty montażu, koszty odwiertów lub wykopu oraz elementów instalacji skutecznie zniechęcają do jej wyboru.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Mielec - dlaczego warto nam zlecić jej montaż?

W Energoklima działamy od kilkunastu lat na lokalnym terenie obejmującym trzy województwa. Montaż pomp ciepła Mielec to jeden z elementów, które wykonujemy każdego dnia. Wyspecjalizowaliśmy się dzięki temu w nowoczesnych rozwiązaniach do domu i firmy. Możemy pochwalić się setkami działających instalacji pomp ciepła. Każdy montaż pomp ciepła Mielec jest przeprowadzony po wstępnej rozmowie z klientem, poznaniu jego potrzeb oraz obliczeniu odpowiedniego zapotrzebowania na energię do domu. Dzięki temu możemy dobrać idealną moc pompy, która zapewni Ci komfortowe i ekonomiczne działanie. Montaż pomp ciepła Mielec wykonujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i tych aktualnie budowanych. Zobacz, co potrafimy!

Zobacz nasze realizacje

Wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w nowoczesny system pozyskiwania energii. Zobacz, co potrafimy i jak montujemy pompy ciepła Mielec.

Szukasz sprawdzonej ekipy do montażu pompy ciepła w Mielcu?

Świetnie, że do nas trafiłeś. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną ekipą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, odbywamy regularne szkolenia i kursy podnoszące nasze kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz. Przygotujemy dla Ciebie idealne rozwiązanie oraz wycenimy koszt całej inwestycji. Zainwestuj w ekologiczny dom i zadbaj o otaczające Cię środowisko razem z nami! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.