Pompy ciepła Opatów — ekologiczny sposób ogrzewania dla osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą

Systemy ogrzewania domowego cały czas się zmieniają i co chwile słyszymy o nowych rozwiązaniach. Niewątpliwie faworytem w dziedzinie ekologicznego ogrzewania domu są pompy ciepła Opatów. Te praktycznie bezobsługowe i bardzo wydajne urządzenia zyskały ogromną popularność. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Opatów, zapewniają przez cały rok ciepłą wodę, której potrzebujesz na co dzień. Montowane przez nas pompy ciepła to markowe urządzenia renomowanych producentów takich jak LG, Panasonic, Aux, Rotenso i Mitsubishi, które do swojej pracy potrzebują minimalne ilości energii elektrycznej. Łącząc to rozwiązanie z instalacją fotowoltaiczną, możesz zapewnić potrzebną energie elektryczną do pracy systemu przez cały rok. Korzystając z naszych usług, możesz zainstalować obydwa rozwiazania w tym samym czasie. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda to najczęściej wybierane obecnie rozwiązanie

Pompa ciepła Opatów na dachu budynku jednorodzinnego

Korzystna cena, wydajne ogrzewanie i szybki montaż pompa ciepła Opatów powietrze — woda to jej największe zalety. W ostatnim czasie zyskuje ona coraz większe zainteresowanie wśród Polaków, wypierając coraz mocniej tradycyjne formy ogrzewania domu. Zasada działania pompy ciepła Opatów jest bardzo prosta. Urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło, które oddaje do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym ograniczeniem tego rozwiązania jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Przyczynia się to bezpośrednio do niedogrzania wody w instalacji i obniżenia temperatury powietrza w domu. Jednak siarczyste i długotrwałe mrozy należą już do rzadkości, więc spokojnie można korzystać z tego rozwiązania w przeważającej części naszego kraju.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Opatów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompa ciepła — czy warto w nie inwestować?

Odzyskiwanie ciepła z wnętrza ziemi jest możliwe dzięki gruntowej pompie ciepła Opatów. Dolne źródło ciepła pozyskuje energię z ziemi za pomocą kolektorów poziomych lub pionowych wypełnionych specjalnym roztworem. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Opatów są rzadziej montowanym rozwiązaniem, ze względu na wyższą cenę montażu. Mają na to wpływ potrzebne dodatkowe materiały oraz wykonanie odwiertów lub wykopów. Jednak inwestycja w to rozwiązanie zdecydowanie jest warta swoich pieniędzy. Posiadając większy budżet na system ogrzewania domu, warto wykorzystać korzyści gruntowej pompy ciepła.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Fachowy montaż pomp ciepła Opatów. Zaufaj naszym specjalistom!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż całego systemu w twoim domu. Prawidłowy montaż ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia, dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Montaż pomp ciepła Opatów jesteśmy w stanie wykonać zarówno w nowopowstającym, jak i starym budynku. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zamów montaż pompy. Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy poprawne i wydajne funkcjonowanie pompy przez najbliższe lata. Zapewniamy też profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów.

Pompa ciepła Opatów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

W trakcie istnienia naszej firmy zainstalowaliśmy setki nowoczesnych systemów ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w coraz większej liczbie domów w naszej okolicy. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz pompy ciepła do swojego domu? Zapytaj nas o ofertę i wycenę całej usługi!

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt pomp ciepła pochodzących o znanych producentów tych urządzeń. Zespół specjalistów pracujący 6 dni w tygodniu pomoże Ci w podjęciu odpowiedniego wyboru. Obliczymy moc, jakiej potrzebujesz i zaproponujemy dostępne rozwiązanie dopasowane do twojego budżetu. Pompa ciepła Opatów to inwestycja, która w połączeniu z innymi nowoczesnymi systemami, pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.