Pompy ciepła Rakszawa. Komfortowy system domowego ogrzewania

Rozwój technologii sprzyja nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie domowego ogrzewania. Pompy ciepła Rakszawa w komfortowy, ekologiczny i bezobsługowy sposób ogrzeją twój dom i zapewnią Ci dostęp do ciepłej wody. Pompa ciepła Rakszawa doskonale sprawdza się w naszych warunkach klimatycznych i trafia do coraz większej ilości polskich domów. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia znanych producentów. Doradzamy, montujemy i serwisujemy wszystkie z nich. Pompy ciepła Rakszawa potrzebują do swojej pracy energii elektrycznej, dlatego montaż instalacji fotowoltaicznej to doskonały pomysł. Dzięki tym dwóm rozwiązaniom twój dom stanie się samowystarczalny, a ty oszczędzisz na rachunkach. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Rakszawa powietrze — woda

Pompa ciepła Rakszawa

Powietrzne pompy ciepła Rakszawa to na tę chwilę najczęściej wybierane pompy. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda jest prosta. Urządzenie odzyskując ciepło z powietrza, podgrzewa czynnik chłodniczy, który zmienia stan skupienia, spręża się i wytwarza ciepło. Ciepło to następnie przekazywane jest do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda, znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Pompy ciepła Rakszawa mają jedynie jedno ograniczenie, którym jest minimalna temperatura powietrza. Zbyt niska temperatura sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w domowej instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Rakszawa firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Rakszawa. Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku

Gruntowe pompy ciepła Rakszawa wykorzystują energię cieplną znajdującą się we wnętrzu ziemi. Energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych wymienników ciepła. Pionowe lub poziomo ułożone rury wypełnione czynnikiem chłodniczym pozyskują ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Rakszawa to nieco rzadziej wybierane rozwiązanie, ze względu na cenę instalacji całego zestawu. Głębokie nawet na 100 m odwierty, dodatkowe materiały do montażu i trudniejsza instalacja całego rozwiązania ma zdecydowany wpływ na wyższą cenę. Mimo wszystko ten rodzaj pompy cechuje się stabilną pracą przez cały rok, na którą nie ma wpływu temperatura powietrza. Dlatego, jeśli posiadasz odpowiednio duży budżet, który możesz przeznaczyć na system ogrzewania gruntowa pompę będzie lepszym wyborem.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

span class="title-custom-text">Montujemy i serwisujemy pompy ciepła w Rakszawie

W Energoklima najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie z usługi. Dlatego stawiamy na ich najwyższą jakość. Każdy przeprowadzony przez nas montaż jest wykonany zgodnie ze sztuką, przez doświadczonych monterów pomp ciepła Rakszawa. Wykonujemy systemy ogrzewania w nowych budynkach, ale także możemy zmodernizować twój stary system. Zapewniamy również regularny serwis pomp ciepła wszystkich producentów.

Pompa ciepła Rakszawa powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od ponad 14 lat pracujemy w rejonie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Każdego dnie wyposażamy domy naszych klientów w nowoczesne i ekologiczne domowe rozwiązania. Zobacz, jak wygląda montaż pomp ciepła Rakszawa!

Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje pompę ciepła w Rakszawie?

Doskonale trafiłeś! Nasz zespół tworzą doradcy, którzy są do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Pomogą Ci w wybraniu odpowiedniej jednostki i dopasują ją do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Następnie nasz doświadczony zespół montażowy, we wcześniej umówionym terminie, przyjedzie i wykona całe zlecenie. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt pomp ciepła renomowanych marek takich jak Aux, Gree, Rotenso czy Mitsubishi. Zainwestuj w rozwiązanie, które pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.