Pompy ciepła Chrzanów. Nowoczesny system ogrzewania Twojego domu

Ekologiczne rozwiązania są nie tylko modne, ale przynoszą znaczne korzyści dla środowiska i twojego portfela. Inwestycja kilkudziesięciu tysięcy złotych w pompy ciepła Chrzanów z całą pewnością jest dobrym wyborem. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i małe zużycie prądu to jej główne atuty. Dzięki nim pompy ciepła Chrzanów zyskały uznanie wśród polaków i skutecznie wypierają tradycyjne systemy ogrzewania na paliwa stałe. Oferowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia renomowanych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki temu gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat, wystarczy regularnie przeprowadzać serwis urządzenia. Pompy ciepła Chrzanów są idealnym rozwiązaniem, które można połączyć z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób pompa będzie praktycznie pracować za darmo. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzna pompa ciepła Chrzanów. Najczęściej wybierana pompa wśród polaków

Pompa ciepła Chrzanów

Wybierana najczęściej w naszym kraju pompa ciepła powietrze - woda to szybkie i stosunkowo niedrogie rozwiązanie problemu ogrzewania domu w sposób ekologiczny. Zasada działania powietrznej pompy ciepła jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło i oddaje do instalacji CO i CWU. Jedynym ograniczeniem stosowania pomp ciepła Chrzanów jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Chrzanów marki rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Chrzanów. Stabilne i pewne źródło ogrzewania

Drugi typ pomp to gruntowe pompy ciepła Chrzanów. W tym przypadku temperatura powietrza na zewnątrz nie ma najmniejszego wpływu na pracę jednostki. Pozyskiwana z ziemi energia jest w podobny sposób przekazywana do instalacji CO i CWU jak w przypadku powietrznej pompy. Jedynym mankamentem gruntowej pompy ciepła jest większy koszt instalacji. Specjalne odwierty lub wykopy, materiały i trudniejszy montaż - to wszystko wpływa na końcową cenę, która może zniechęcać. Jednak mając większy budżet przeznaczony na ten cel, lepiej wybrać gruntową pompę ciepła, która gwarantuje ciepło o każdej porze roku bez względu na temperaturę na zewnątrz.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Chrzanowie i okolicach

Montaż pompy to bardzo ważny moment, dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając specjalistów z Energoklima, masz 100% gwarancji, że cała instalacja będzie działać poprawnie. Zachowanie odpowiednich odległości, perfekcyjne wykonanie wszystkich połączeń, odpowiednie położenie całego systemu i podłączenie do pozostałych elementów systemów CO i CWU. To tylko niektóre elementy, o które musimy zadbać podczas montażu pomp ciepła Chrzanów. Jesteśmy w stanie wykonać montaż zarówno w istniejących budynkach, jak i tych w trakcie budowy.

Pompa ciepła Chrzanów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od samego początku istnienia firmy zdążyliśmy wykonać setki instalacji z pompami ciepła Chrzanów. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w domach naszych klientów. Zobacz, jak wykonujemy powierzoną nam pracę!

Stoisz przed wyborem systemu ogrzewania? Zapytaj nas o ofertę na pompy ciepła renomowanych marek

Jesteś w trakcie budowy domu lub chcesz po prostu pozbyć się starego kopciucha? Myślisz o pompie ciepła? Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępne rozwiązania z naszej oferty. Nasz specjalista pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do twojego budżetu. Wybierz odpowiednie urządzenie spośród kilkudziesięciu rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Pompa ciepła Chrzanów to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu i podniesie Twój komfort codziennego życia. Wykorzystaj dofinansowanie do pompy ciepła z programu "Moje ciepło" i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.