Pompy ciepła Samborzec. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

Rozwijająca się technologia podsuwa nam coraz to ciekawsze rozwiązania w dziedzinie ogrzewania. Wybierając sposób ogrzewania domu lub go zmieniając, warto wykorzystać pompy ciepła Samborzec. Praktycznie bezobsługowe, wydajne i ekologiczne rozwiązanie trafia do coraz większej ilości domów. Akcje promocyjne, dofinansowania oraz niższe koszty urządzeń dodatkowo zachęcają do wyboru pomp ciepła Samborzec. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompa ciepła Samborzec o odpowiedniej mocy, jest w stanie zapewnić ciepłą wodę potrzebną do ogrzewania i do codziennego użytku. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia znanych producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Urządzenia te są napędzane energią elektryczną, dlatego w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną mogą stworzyć idealny zestaw, który znacząco obniży lub całkowicie wyeliminuje twoje rachunki za ogrzewanie. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda Samborzec. Sprawdzony i szybki w montażu system grzewczy do domu

Pompa ciepła Samborzec na elewacji budynku

Pompa ciepła Samborzec typu powietrze — woda to wyjątkowo szybkie w montażu urządzenie, które możemy zainstalować już w jeden dzień roboczy. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie do domów jednorodzinnych. Zasada działania pompy w dużym uproszczeniu polega na wymianie energii cieplnej z powietrza przy pomocy parownika, który podgrzewa zimny czynnik chłodniczy. Czynnik zmieniając temperaturę paruje i trafia do sprężarki, gdzie pod wpływem sprężania zmienia się jego temperatura i ciśnienie. W kolejnym kroku gorący czynnik oddaje ciepło, które trafia do domowej instalacji wodnej. Proces ten zachodzi nieustannie dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłą wodą w swojej instalacji CWU i CO. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ma jedynie jedną wadę, którą jest dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w układzie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Samborzec firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Samborzec jest warta swojej ceny?

Zasada działania tej pompy jest podobna jak w przypadku pompy powietrze — woda. Jednak energia jest tu pozyskiwania przy pomocy specjalnych wymienników ciepła umieszczonych pionowo lub poziomo pod powierzchnią ziemi. Utrudniony montaż, wykonanie odwiertów i dodatkowe materiały potrzebne do jej instalacji, sprawiają, że cena tych pomp jest dużo wyższa. Jednak gruntowe pompy ciepła Samborzec to rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi w każdych warunkach klimatycznych i zagwarantuje Ci stałe ciepło w domu bez względu na temperaturę powietrza. Posiadając większy budżet, zdecydowanie polecamy tą pompę ciepła!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zaufaj naszym specjalistom! Wykonamy profesjonalny montaż pompy w twoim domu

Od kilkunastu lat w Energoklima zajmujemy się montażem pomp na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, wykonując profesjonalny montaż całego systemu oraz późniejszy serwis urządzeń. Odpowiedni montaż pompy ciepła Samborzec ma ogromny wpływ na jej późniejszą eksploatację. Dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych i niedoświadczonych firm. Z pomocą naszych specjalistów otrzymasz kompletny i sprawnie działający system ogrzewania domu wyposażony w pompę ciepła. Instalację pomp przeprowadzamy zarówno w starszych budynkach jak i tych, które są dopiero w budowie.

Pompa ciepła Samborzec powietrze-woda podczas montażu

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy od ponad 14 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych, wykorzystujących pompy ciepła. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w domach naszych klientów. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

Szukasz firmy, która zamontuje pompę ciepła w Samborcu?

Doskonale trafiłeś! W naszej stałej ofercie mamy kilkadziesiąt pomp ciepła renomowanych marek. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu i pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Doświadczony zespół montażowy profesjonalnie zamontuje wybraną przez Ciebie pompę. Pompa ciepła Samborzec to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.