Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Zarzecze

Pompa ciepła Zarzecze to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu wygodnie ogrzejesz swój dom. Urządzenia te zyskały ogromną popularność w ostatnim czasie ze względu na zerową emisję CO2. Pompy ciepła Zarzecze skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz pompy ciepła, tylko zyskujesz. Oszczędzasz czas, dbasz o środowisko i redukujesz koszty utrzymania domu związane z ogrzewaniem. Pompa do swojej pracy potrzebuje energii elektrycznej, dlatego łącząc ją razem z instalacją fotowoltaiczną, możesz zapewnić sobie darmowe źródło ciepła. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę i stwórz samowystarczalny dom.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda. Dlaczego warto ją wybrać?

Pompa ciepła Zarzecze na dachu budynku

Obecnie pompy ciepła Zarzecze powietrze — woda zyskują coraz więcej zwolenników. Szybka instalacja, stosunkowo niewielki koszt zakupu i praktycznie bezobsługowa praca, zdecydowanie zachęcają do zakupu. Prosta i jednocześnie genialna zasada działania pompy polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego, który pod wpływem zmiany stanu skupienia i kompresji uwalnia ciepło. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak jedno ograniczenie w postaci dolnej temperatury pracy, która ma bezpośredni wpływ na jej skuteczność. Temperatura powietrza spadająca poniżej -25°C, powoduje zmniejszenie wydajności urządzenia. Przyczynia się to do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU. Temperatury na tym poziomie jednak należą już do rzadkości, dlatego tego typu sytuacje prawdopodobnie nigdy się nie wydarzy.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zarzecze firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Zarzecze jest warta swojej ceny?

Drugi rodzaj pompy wykorzystuje ciepło pochodzące z głębi ziemi. Rozwiązanie to gwarantuje stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada jej działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło odzyskiwane jest z ziemi przy pomocy specjalnych wymienników — poziomych lub pionowych. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Zarzecze — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi ona być wykonany przez ekipę specjalistów znającą się na swojej pracy. Zlecając montaż pompy firmie Energoklima, masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z naszą pomocą zainstalujesz pompę w swoim nowym domu lub wymienisz stary system ogrzewania na ekologiczny. Zadbamy także o twoje urządzenie przez cały okres eksploatacji, wykonując okresowe przeglądy i serwis.

Pompa ciepła Zarzecze powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła w Zarzeczu i jego okolicach. W tym czasie wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w ten system ogrzewania. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy każdego dnia.

Chcesz mieć nowoczesne ogrzewanie w swoim domu? Skorzystaj z naszej oferty!

Jeśli zdecydujesz się na montaż pompy ciepła Zarzecze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy fachowe doradztwo, projekt instalacji, montaż oraz regularny serwis montowanych przez nas urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła topowych producentów takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Pompa ciepła Zarzecze to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Przeczytaj, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.