Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Starachowice

Pompa ciepła to bardzo ekologiczne rozwiązanie w kwestii ogrzewania budynków. Ostatnim czasem tego typu urządzenia stały się niezwykle popularne ze względu na zerową emisję CO2. Pompy ciepła Starachowice to urządzenia, które skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do twojej domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Starachowice, tylko zyskujesz. Poza ekologicznymi aspektami dzięki pompie oszczędzisz czas i koszt związany z ogrzewaniem. To bezobsługowe źródło ciepła można łączyć z innymi ekologicznymi rozwiązaniami. Pompy ciepła Starachowice razem z instalacją fotowoltaiki tworzą duet idealny, który dobrze skonfigurowany może zapewnić Ci darmowe ciepło i dodatkową energię elektryczną pdo wykorzystania w codziennym życiu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Starachowice powietrze — woda

Pompa ciepła Starachowice firmy aux na dachu budynku

Szybkość montażu i niska cena zakupu to główne powody, dla których ten rodzaj pomp jest uwielbiany przez Polaków. Pompy ciepła Starachowice powietrze — woda, to urządzenia, które odzyskując ciepło z powietrza, przekazują pobrane energię do domowej instalacji CO i CWU. Artykuł jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Praca pompy jest w pełni automatyczna i nie wymaga twojej ingerencji. Rozwiązanie to ma jednak jedno ograniczenie. Jest nim dolna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie, co przekłada się na temperaturę powietrza wewnątrz budynku. Na szczęście siarczyste mrozy należą do rzadkości i w większości naszego kraju montaż tej pompy będzie dobrym i skutecznym rozwiązaniem.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Starachowice firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pewne źródło ciepła z gruntową pompą ciepła

Nieco droższe gruntowe pompy ciepła Starachowice są rzadziej wybieranym rozwiązaniem systemem ogrzewania. Zasada działania pompy jest bardzo podobna do pompy powietrznej z tą jednak różnicą, że dolne źródło ciepła pochodzi z wnętrza ziemi. Specjalne kolektory pionowe lub poziome wypełnione roztworem pobierają ciepło z głebi ziemi i przekazują je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła są trudniejsze w montażu, potrzeba więcej materiałów do ich podłączenia i konieczne jest wykonanie specjalnych odwiertów lub wykopów. Właśnie dlatego ich cena znacznie wzrasta. Mimo to mając większy budżet na pompę ciepła Starachowice, warto przemyśleć wybór tej wersji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Starachowice — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając Energoklima, masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nimi tajemnic. Z naszą pomocą zainstalujesz pompę w swoim nowo powstającym domu lub wymienisz stary system ogrzewania na ekologiczny. Okresowy przegląd i serwis urządzenia także możesz nam zlecić.

Pompa ciepła Starachowice powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

To energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w coraz większej ilości polskich domów. Zobacz, jak przebiegają montaże pomp ciepła i przekonaj się, że znamy się na swoim fachu!

Szukasz firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła w twoim domu? Zapytaj nas o ofertę i wycenę!

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze mocy urządzenia oraz dopasują cały system do twojego budżetu. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. W naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt sprawdzonych przez nas pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Dzięki markom takim jak LG, Panasonic, Rotenso, Daikin i Mitsubishi możemy zapewnić najwyższy standard ogrzewania, który dodatkowo sprawi, że zaoszczędzisz na domowych rachunkach. Pompa ciepła Starachowice to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.