Wykorzystaj pompy ciepła Ulanów do komfortowego ogrzewania swojego domu

Nowoczesne budownictwo i ekologia idą ze sobą w parze. Pompy ciepła Ulanów to nowatorskie rozwiązanie, które odzyskuje ciepło z powietrza lub gruntu z użyciem niewielkiej ilości energii elektrycznej. Dzięki pompie ograniczysz wydatki związane z ciepłą wodą i ogrzewaniem w sezonie jesienno zimowym. Pompy ciepła, które oferujemy to produkty pochodzące od znanych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Rotenso czy Daikin. Dzięki temu dajemy gwarancję bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Wystarczy pamiętać tylko o regularnym serwisie. Pompa ciepła Ulanów jest idealnym rozwiązaniem, które możemy połączyć z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób zapewnimy jej potrzebną do pracy energię. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompa ciepła Ulanów powietrze — woda sprawdzi się u Ciebie?

Pompa ciepła Ulanów na elewacji domu jednorodzinnego

Pompy ciepła Ulanów powietrze — woda to urządzenia, które odzyskują ciepło znajdujące się w powietrzu i przekazują je do domowej instalacji wodnej. Typ powietrze — woda, to obecnie najczęściej instalowane rozwiązanie ze względu na szybką instalację oraz przystępny cenowo koszt zakupu całego systemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem, wytwarza i oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Pompa ma tylko jedno ograniczenie. Przy temperaturze poniżej -25 stopni Celsjusza jej wydajność spada. Może to spowodować spadek temperatury wody w układzie CO i CWU. Pompy ciepła Ulanów są jednak bardzo dobrym wyborem, które sprawdzi się także u Ciebie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Ulanów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy grunowe pompy ciepła Ulanów to lepszy wybór?

Gruntowe pompy ciepła Ulanów pobierają ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło i przekazuje je do twojej domowej instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Ulanów gwarantuje dużo stabilniejszą pracę, dlatego często jest polecanym wyborem. Na pracę pompy nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, więc będziesz cieszyć się ciepłą wodą o każdej porze roku. Koszt montażu pompy jest jednak nieco większy niż w przypadku pompy ciepła powietrze — woda. Wynika to z dodatkowych kosztów związanych z odwiertami lub wykopami oraz większej ilości elementów potrzebnych przy jej montażu. Może to skutecznie zniechęcać do wyboru tego rozwiązania jednak przy większym budżecie warto przemyśleć wybór tej pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła w Ulanowie — wykorzystaj nasze doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła Ulanów. W tym czasie zdobyliśmy ogromną ilość doświadczenia i wyszkoliliśmy grupę specjalistów, którzy zajmują się montażem oraz profesjonalnym serwisem montowanych przez nas urządzeń. Decydując się na montaż pomp ciepła Ulanów wykonanym przez nas, masz pewność, że system grzewczy będzie działać poprawnie i bez żadnych problemów. Nowoczesne pompy ciepła instalujemy zarówno w starych budynkach, jak i w nowo powstających. Wykorzystaj naszą wiedzę i zleć nam montaż nowoczesnej pompy w swoim domu.

Pompa ciepła Ulanów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Energooszczędne pompy ciepła sprawiły, że są coraz częściej wybieranym źródłem ciepła w Polskich domach. Zobacz, jak instalujemy pompy każdego dnia!

Szukasz pompy ciepła do domu w Ulanowie? Skorzystaj z naszej pomocy

W branży istniejemy od ponad 14 lat i z sukcesami instalujemy nowoczesne systemy w domach naszych klientów. Pompy ciepła Ulanów są jednym z naszych głównych elementów w ofercie. Zespół doradców przez 6 dni w tygodniu pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania i instalacji całego systemu. Decydując się na inwestycję kilkudziesięciu tysięcy złotych, warto wybrać firmę, do której ma się pewność, że profesjonalnie wykona zlecone jej zadanie. Dlatego, jeśli nie chcesz ryzykować, skorzystaj z oferty, stwórz energooszczędny dom, który będziesz ogrzewać przy pomocy pompy ciepła. Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób, a przedstawimy Ci naszą ofertę na pompy ciepła.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.