Pompy ciepła Koprzywnica — nowoczesne źródło ciepła w Twoim domu

Bezobsługowe, ekologiczne i wydajne — tak w 3 krótkich słowach można opisać pompy ciepła Koprzywnica. Polacy coraz chętniej korzystają z tego rozwiązania i montują pompy w swoich domach, zastępując dotychczasowe tzw. kopciuchy. Pompa ciepła Koprzywnica to urządzenie, które wykorzystując energię elektryczną, odzyskuje energię z powietrza lub wody i wytwarza ciepło, które następnie przekazuje do instalacji CO i CWU. Dopasowanie odpowiedniej mocy urządzenia zapewni Ci przez cały rok dostęp do ciepłej wody, nie wymagając od Ciebie dodatkowej pracy. Wszystko, o czym musisz pamiętać, to regularny serwis. Pompy ciepła Koprzywnica razem z instalacją fotowoltaiczną tworzą kompletne rozwiązanie. Panele fotowoltaiczne zapewnią energię elektryczną, która napędzi pompę ciepła do pracy. Tym samym twoje rachunki za ogrzewanie mogą być minimalne lub nawet zerowe.
Od kilku lat zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od doradztwa, aż do montażu i późniejszego serwisowania urządzeń.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Koprzywnica powietrze — woda cieszą się taką popularnością?

Pompa ciepła Koprzywnica z osprzętem wewnątrz budynku

Rosnące ceny paliw kopalnych i trudności z ich dostępnością, sprawiły, że Polacy zaczęli szukać alternatywnych źródeł ciepła. Pompy ciepła powietrze — woda są jednym z najbardziej ekologicznych tego typu rozwiązań. Stosunkowo niska cena urządzenia i niskie koszty eksploatacji sprawiły, że są one najpopularniejszym obecnie źródłem ciepła. Zasada jej działania jest bardzo prosta i polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego powietrzem i jego sprężaniu, w wyniku czego wytwarzane jest ciepło. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ciepła Koprzywnica powietrze — woda ma jednak jedną wadę. W temperaturze powietrza poniżej -25°C, spada jej wydajność. Powoduje to niedogrzanie układu ciepłej wody, co może spowodować obniżeniem temperatury powietrza w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Koprzywnica firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Koprzywnica. Wysoka jakość i gwarancja skuteczności

Kolejny rodzaj pomp wykorzystuje ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Niezwykle skuteczne i gwarantujące stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych kolektorów — poziomych lub pionowych. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów lub wykopów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj pompy ciepła Koprzywnica.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Koprzywnica - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso dostępnych w naszej ofercie, możesz zwiększyć komfort swojego życia.
Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Koprzywnica to pewność, że cała instalacji będzie działać poprawnie. Jesteśmy w stanie zamontować pompę ciepła zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających.

Pompa ciepła Koprzywnica powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp ciepła Koprzywnica. Ekologiczne rozwiązanie świetnie przyjęło się w domach naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła? Zapytaj nas o ofertę na pompy renomowanych marek

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od znanych producentów tych urządzeń. Wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół odpowiedzialny za montaż urządzenia profesjonalnie zainstaluje cały system w twoim domu. Pompa ciepła Koprzywnica to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pomp ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.