Energooszczędne i przyjazne dla środowiska pompy ciepła Sandomierz

Ekologia stała się ważną wartością, w którą zdecydowanie warto inwestować. Pompy ciepła Sandomierz to nowatorskie rozwiązanie, które przyczynia się do poprawy jakości powietrza w naszym kraju. Rezygnując z tradycyjnego kopciucha na rzecz inwestycji w pompę ciepła Sandomierz, dbamy o otaczające nas środowisko. Poza ekologicznymi aspektami wiele osób dostrzegło również, że dzięki pompie oszczędzamy na dłuższą metę sporo czasu oraz pieniędzy. Instalacje tego typu przeważnie łączą się także z innymi wydajnymi systemami dla domów. Pompy ciepła Sandomierz razem z systemem fotowoltaiki tworzą duet idealny, który optymalnie ustawiony może zapewnić Ci darmowe ciepło i energię elektryczną przez cały rok! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Sandomierz powietrze — woda

Pompa ciepła Sandomierz na zewnątrz budynku

Pompy ciepła Sandomierz to urządzenia, które wykorzystują zewnętrzne źródła ciepła i przekształcają je w energię, którą możesz ogrzać swój dom. Typ powietrze - woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie ze względu na ekspresową instalację oraz koszt zakupu całego systemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Sandomierz jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem z zewnątrz we współpracy z odrobiną energii elektrycznej, wytwarza i oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Jedyną wadą pompy jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza zimą sięgająca poniżej -25°C, może wywołać spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Sandomierz

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Sandomierz. Pewne źródło ogrzewania o każdej porze roku

Gruntowa pompa ciepła Sandomierz wykorzystuje z kolei ciepło pochodzące z wnętrza Ziemi. Energia w tej pompie pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych specjalnym roztworem. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła są rzadziej wybieranym rozwiązaniem ze względu na wysoką cenę i trudniejszy montaż. Mimo to pompa odwdzięcza się stałą pracą w ciągu roku niezależnie od temperatury powietrza.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Sandomierz – ekspercka obsługa, montaż i serwis

Nasza firma zajmuje się montażem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie, ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin dostępnych w naszej ofercie, możesz wkroczyć w dobę ekologii i wygodniejszego życia w swoim domu. Montaż pomp ciepła Sandomierz wykonywany przez nas to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Wykonujemy kompleksowy montaż wszystkich oferowanych przez nas pomp w starych, jak i nowo powstających budynkach. Zamontowane pompy ciepła Sandomierz są przez nas także regularnie serwisowane, aby nigdy Cię nie zawiodły.

Powietrzna pompa ciepła Sandomierz

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Sandomierz typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Pompy ciepła powietrze — woda to najszybsze i najtańsze rozwiązanie. W zależności od modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli górne źródło stanowi wodna instalacja ogrzewania, nie ma technicznych przeciwwskazań do tego, żeby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Sandomierz zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą, izolacji termicznej oraz współczynnika COP urządzenia. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik, równa się mniejsze koszty. Średnio koszty ogrzewania domu 120 mkw wahają się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022 przy obecnych cenach energii).

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Sandomierz do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam na ekologicznym i wydajnym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa sprawdzi się idealnie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Sandomierz typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Ciche i energooszczędne pompy ciepła Sandomierz świetnie sprawdzają się w domach naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, że pompa ciepła Sandomierz jest także idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła? Zapytaj o naszą ofertę!

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół montażowy profesjonalnie zainstaluje urządzenie w Twoim domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowywane przez nas rozwiązania dla domu idealnie pasują do potrzeb współczesnego, ekologicznego budownictwa. Inwestując w pompę ciepła Sandomierz, wykonujesz pierwszy krok w kierunku stworzenia ekologicznego domu na miarę naszych czasów. Dowiedz się, jak skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.