Nowoczesne pompy ciepła Cmolas do ogrzewania Twojego domu

Coraz większa świadomość i troska o środowisko powodują, że wybieramy ekologiczne źródła ogrzewania naszych domów. Pompy ciepła Cmolas to jedno z tych eko rozwiązań, które od kilku lat zaczęło być coraz częściej wybierane przez inwestorów, budujących domy. Automatyczna i bezobsługowa praca, niski pobór energii i zerowa emisja szkodliwych gazów, sprawiły, że montujemy pompy ciepła Cmolas znacznie chętniej. Dzięki ich możliwością cały rok mamy dostęp do ciepłej wody niezbędnej nam w codziennym życiu. Pompy ciepła, które oferujemy to produkty pochodzące od renomowanych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki temu mamy gwarancję bezawaryjnej pracy jednostek przez wiele lat. Jedyne, o czym należy pamiętać to regularny serwis urządzenia. Pompa ciepła Cmolas jest idealnym rozwiązaniem, jeśli posiadamy fotowoltaikę. W ten sposób OZE zapewni niezbędną energię do pracy pompy, a ty nie zapłacisz za jej pracę przez cały rok ani grosza. Napisz lub zadzwoń i zapytaj o kompleksowy montaż pompy ciepła i fotowoltaiki w miejscowości Cmolas.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Cmolas powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Cmola firmy Daikin umieszczona na specjalnym betonowym fundamencie

Szybkość montażu i niska cena zakupu to główne powody, dla których ten rodzaj pomp jest uwielbiany przez Polaków. Pompa ciepła Cmolas powietrze - woda, to urządzenia, które odzyskując ciepło z powietrza, przekazują pobrane energię do domowej instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Praca pompy jest w pełni automatyczna i nie wymaga twojej uwagi. Rozwiązanie to ma jednak jedną wadę, ograniczenie. Jest nią dolna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie, a co za tym idzie, spada temperatura powietrza wewnątrz budynku. Na szczęście siarczyste mrozy należą do rzadkości i w większości naszego kraju montaż tej pompy będzie dobrym rozwiązaniem.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Cmolas firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy grunowa pompa ciepła Cmolas jest warta swojej ceny?

Na cenę tego rodzaju pompy ciepła wpływa poza samym urządzeniem dodatkowy osprzęt potrzebny do jej montażu, wykonanie odwiertów lub wykopów oraz ogólnie trudniejszy montaż. Działanie pompy jest praktycznie identyczne, jak pompy ciepła powietrze woda. Różnicą wynika z dolnego źródła ciepła, z którego pobierana jest energia. W tym wypadku odzyskiwana jest ona z gruntu. W wykonanych odwiertach lub wykopie umieszcza się wymienniki ciepła, w których krążący czynnik chłodniczy odbiera energię i przekazuje ją do instalacji wodnej wewnątrz budynku. Gruntowa pompa ciepła Cmolas to rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi w każdych warunkach klimatycznych i zapewni Ci stałe ciepło w domu bez względu na temperaturę powietrza na zewnątrz. Posiadając większy budżet, zdecydowanie polecamy wybór tej pompy ciepła!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła - dlaczego warto skorzystać z naszego doświadczenia?

14 lat na rynku, setki wykonanych instalacji i regularnych serwisów, tysiące zadowolonych klientów. Tak w Energoklima możemy podsumować osiągnięty przez nas dorobek. Fachowcy, którzy tworzą naszą firmę, doskonale doradzą przed wyborem urządzenia, a następnie w wyznaczonym terminie przyjadą i profesjonalnie zamontują cały system. Dla nas nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania. Nie ryzykuj, wybierając niesprawdzoną firmę, zleć montaż pomp ciepła Cmolas właśnie nam i ciesz się wydajnie i bezproblemowo działającą pompą ciepła.

Pompa ciepła Cmolas powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy mnóstwo instalacji pomp ciepła na obszarze, na którym działamy, również w miejscowości Cmolas. Część naszej pracy i możliwości możesz zobaczyć poniżej. Przekonaj się, że znamy się na swojej pracy!

Szukasz pompy ciepła Cmolas do swojego domu? Skorzystaj z naszej pomocy

Jesteś na etapie budowy domu? Planujesz zmienić swoje dotychczasowe źródło ogrzewania? Wykorzystaj nowoczesne pompy ciepła Cmolas, które oferujemy. Zespół doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do twoich potrzeb i budżetu. Zainwestuj swoje pieniądze mądrze i z pewnością, że wydałeś je mądrze. Stwórz ekologiczny dom, który ogrzejesz tanio, wygodnie i bez szkody dla środowiska. Dofinansowania do pompy ciepła z programu "Moje ciepło" to dodatkowa korzyść, dzięki której odzyskasz nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę na pompy ciepła Cmolas.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.