Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Tuszów Narodowy

Pompa ciepła Tuszów Narodowy to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu ogrzejesz swój dom. Urządzenia te zyskały ogromną popularność ze względu na brak emisji CO2 oraz wydajną pracę. Pompy ciepła Tuszów Narodowy skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz pompy ciepła, oszczędzasz czas, dbasz o środowisko i redukujesz koszty ogrzewania domu. Pompa do swojej pracy potrzebuje energii elektrycznej, dlatego łącząc ją razem z instalacją fotowoltaiczną, możesz zapewnić sobie darmowe źródło ciepła. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę i stwórz samowystarczalny dom.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda. Czy sprawdzi się w twoim domu?

Pompa ciepła  Tuszów Narodowy

Obecnie pompy ciepła Tuszów Narodowy powietrze — woda to najlepsze ekologiczne źródło ogrzewania domu. Szybka instalacja, stosunkowo niewielki koszt zakupu i praktycznie bezobsługowa praca, zdecydowanie zachęcają do zakupu. Prosta zasada działania pompy polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego, który pod wpływem zmiany stanu skupienia i sprężania uwalnia ciepło. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak jedno ograniczenie w postaci dolnej temperatury pracy, która ma wpływ na jej skuteczność. Temperatura powietrza poniżej -25°C, powoduje zmniejszenie wydajności urządzenia. Przyczynia się to do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU. Temperatury na tym poziomie jednak należą już do rzadkości, dlatego pompa powietrze — woda doskonale sprawdzi się w Twoim domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła  Tuszów Narodowy firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Tuszów Narodowy jest warta swojej ceny?

Drugi rodzaj pompy wykorzystuje ciepło pochodzące z ziemi. Rozwiązanie to gwarantuje stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada jej działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło pobierane jest z ziemi przy pomocy specjalnych wymienników — poziomych lub pionowych rur. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel. Gruntowa pompa ciepła daje gwarancję ciepłej wody o każdej porze roku.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Tuszów Narodowy — ekspercki montaż i serwis

Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi ona być wykonany przez ekipę specjalistów znającą się na swojej pracy. Zlecając montaż pompy firmie Energoklima, masz gwarancję, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu mają ogromne doświadczenie w branży. Pompy ciepła nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z naszą pomocą stworzysz system ogrzewania w nowym domu lub wymienisz swój stary system na ekologiczny. Zadbamy o twoje urządzenie przez cały okres eksploatacji, wykonując okresowe przeglądy i niezbędny serwis.

Pompa ciepła  Tuszów Narodowy powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła w Tuszowie Narodowym i jego okolicach. W tym czasie wyposażyliśmy setki domów w ten system ogrzewania. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy każdego dnia.

Szukasz komfortowego ogrzewania swojego domu? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz pompę ciepła!

Montaż pompy ciepła Tuszów Narodowy to najwygodniejszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania. W naszej firmie otrzymasz profesjonalne doradztwo, projekt instalacji, montaż oraz regularny serwis montowanych przez nas urządzeń. Urządzenia znanych marek jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso zagwarantują doskonałą pracę przez długie lata. Pompa ciepła Tuszów Narodowy to inwestycja, którą stworzysz energooszczędny dom na miarę naszych czasów. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.