Pompy ciepła Czermin. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

XXI wiek to czas, w którym ekologia jest szczególnie istotną kwestią. Rosnące koszty prądu w Polsce, które wynikają z ograniczeń dotyczących wykorzystania zasobów pochodzących ze spalania paliw kopalnych, powodują, że wybieramy do ogrzewania domów najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Pompy ciepła Czermin należą do tych najpopularniejszych ostatnio rozwiązań. Urządzenie to zyskało ogromną popularność wśród Polaków i zaczęło mocno wypierać tradycyjne systemy ogrzewania domu. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Czermin o odpowiedniej mocy, zapewniają przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia renomowanych producentów, które napędzane są niewielką ilością energii elektrycznej. Posiadając fotowoltaikę, możesz wyeliminować koszty utrzymania pompy i cieszyć się darmowym źródłem ciepła. Sprawdź, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie i zapytaj o to kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Czermin powietrze — woda. Skuteczna i szybka w montażu

Pompa ciepła Czermin firmy Daikin

Przystępna cena i skuteczność ogrzewania przy użyciu pompy ciepła Czermin to obecnie najczęstsze powody, dla których nasi klienci je wybierają. Szybka instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Pompa ciepła Czermin odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy niewielkiej ilości energii elektrycznej wytwarza ciepło, które oddaje do instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat.
Jedyną wadą pomp ciepła Czermin powietrze — woda jest jej dolna temperatura pracy. Jeśli temperatura spadnie poniżej -25°C, powoduje to spadek wydajności pompy, a co za tym idzie spadek temperatury wody w domowej instalacji CO i CWU. Siarczyste mrozy nie zdarzają się już jednak tak często, jak kiedyś. Dlatego w przeważającej części kraju pompa ciepa powietrze — woda sprawdzi się idealnie, nawet zimą.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Czermin firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Czermin. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Już od dawna wykorzystujemy ciepło pochodzące z ziemi. Jednak do tej pory korzystały z tego duże firmy czy instytucje. Obecnie ciepło pochodzące z wnętrza ziemi może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła Czermin w każdym gospodarstwie domowym. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych wymienników ciepła — pionowych lub poziomych, wypełnionych czynnikiem chłodniczym. W ten sposób krążąca w rurach ciecz pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je w podobny sposób jak powietrzna pompa ciepła, do twojej instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Czermin są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na wysoką cenę. Wpływają na to koszty odwiertów lub wykopu, dodatkowe materiały i ogólnie trudniejszy montaż. Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromnym plusem. Dlatego, jeśli możesz przeznaczyć dodatkowe pieniądze na system ogrzewania, zdecydowanie postaw na gruntową pompę ciepła.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Czermin — dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Czermin to gwarancja, że cały system ogrzewania będzie działać poprawnie. Odpowiednio wykonany montaż ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia, dlatego nie warto, wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Pracujemy na terenie trzech województw, także w Czerminie. Jesteśmy w stanie zamontować pompę ciepła Czermin w nowo powstającym budynku, jak i w już istniejącym.

Pompa ciepła Czermin instalowana przez montera

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje od 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp ciepła w Czerminie. Pompy świetnie sprawdziły się w domach naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła? Zapytaj nas o ofertę i dostępność produktów

W stałej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli pomp ciepła renomowanych producentów tych urządzeń. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiedni model oraz moc urządzenia dostosowaną do twoich potrzeb. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby perfekcyjnie wykonać montaż pomp każdego typu. Pompa ciepła Czermin to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu, podniesieniu codziennego komfortu i oszczędzeniu na rachunkach.. Odzyskaj nawet 45% kosztów całej inwestycji i skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła. Nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.