Pompy ciepła Zaklików — innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o ekologii

XXI wiek to czas, w którym ekologia jest istotną kwestią. Dbanie o jak najmniejsze zużycie energii i jej oszczędzanie są szczególnie ważne. Dlatego innowacyjne rozwiązania, jakim są pompy ciepła Zaklików,doskonale sprawdzają się w tej kwestii. To nowatorskie źródło ogrzewania odzyskujące ciepło z powietrza lub gruntu pomoże Ci ograniczyć wydatki związane z utrzymaniem twojego domu. Pompy ciepła, które oferujemy to urządzenia pochodzące od znanych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Rotenso czy Daikin. Gwarantują one stabilną i pewną pracę, która zagwarantuje je ciepło każdego dnia przy niskim zużyciu prądu. Pompy ciepła Zaklików są idealnym rozwiązaniem, które możemy dla połączyć z fotowoltaiką. Produkowany przez panele prąd zaspokoi potrzebną energię elektryczną do pracy pompy. W naszej firmie możesz zamówić obydwa te rozwiązania. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie tego typu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Zaklików powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Zaklików podłączona do domwego systemu CWU i CO

Pompy ciepła powietrze — woda to obecnie najczęściej wybierane urządzenia tego typu. Ten sposób ogrzewania jest tak popularny, ponieważ jest łatwy i szybki w montażu oraz praktycznie bezobsługowy. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Zaklików jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenie odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przekazuje to ciepło do instalacji CO i CWU. Jedyną wadą tej pompy jest zewnętrzna temperatura powietrza, w której może sprawnie pracować. Zbyt niska temperatura poniżej -25°C skutkuje spadkiem wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji ciepłej wody.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zaklików firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy grunowa pompa ciepła Zaklików jest warta swojej ceny?

Mimo iż droższa i trudniejsza w montażu, ten typ pomp jest szczególnie polecany. Wszystko za sprawą stabilnego dolnego źródła ciepła. Ciepło w gruntowej pompie pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych. Pozostała zasada działania jest identyczna jak w powietrznej pompie. Gruntowe pompy ciepła Zaklików pracują w każdych warunkach klimatycznych bez względu na temperaturę powietrza, zapewniając Ci ciepło cały rok. Posiadając większy budżet na system ogrzewania, zdecydowanie polecamy ten rodzaj pompy!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła - dlaczego warto skorzystać z naszego doświadczenia?

W Energoklima zajmujemy się montażem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych producentów, podnosimy komfort życia w domu naszych klientów. Montaż pomp ciepła Zaklików wykonywany przez nas to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Jesteśmy w stanie zamontować to nowoczesne rozwiązanie grzewcze w praktycznie każdym budynku — zarówno w starym, jak i nowo powstającym. Świadczymy także regularny serwis montowanych przez nas pomp, aby nigdy Cię nie zawiodły.

Pompa ciepła Zaklików powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy na rynku od ponad 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Szukasz pompy ciepła Zaklików do swojego domu? Skorzystaj z naszej pomocy

Nasz zespół doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania do twoich potrzeb i posiadanego budżetu. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Stwórz razem z nami energooszczędny dom, który tani w utrzymaniu oraz przyjazny dla środowiska. Decydując się na montaż pompy, sprawdź czy możesz skorzystać z dofinansowania pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób, a przedstawimy Ci naszą ofertę na pompy ciepła Zaklików.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.