Pompy ciepła Jastkowice. Komfortowy i ekonomiczny system ogrzewania Twojego domu

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych, rosnące zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz bardziej myślimy o alternatywnych rozwiązaniach. Jednym z tego typu rozwiązań są pompy ciepła Jastkowice, które odzyskują energię cieplną z powietrza lub gruntu. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i małe zużycie prądu to jej główne zalety. Dzięki temu pompy ciepła Jastkowice zyskały uznanie wśród Polaków i skutecznie wypierają systemy ogrzewania na paliwa stałe jak węgiel czy pellet. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od znanych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Wykorzystując ich urządzenia, mamy pewność, że będą one pracować przez wiele lat beż żadnych problemów. Jedyne, o czym musisz pamiętać to regularny serwis urządzenia. Pompa ciepła Jastkowice w połączeniu z odpowiedniej wielkości instalacją fotowoltaiczną sprawi, że twój dom będzie samowystarczalny. Wytworzona przez panele energia pokryje potrzebne zapotrzebowanie energetyczne pompy. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Jastkowice powietrze — woda

Pompa ciepła Jastkowice zamontowana na elewacji budynku

Swoją popularność pompa ciepła powietrze — woda zawdzięcza wydajnej pracy, cenie i szybkiemu montażowi. Zasada działania powietrznej pompy ciepła jest prosta. Jej zadaniem jest pobranie ciepła z powietrza i przekazanie pobranej energii do domowej instalacji wodnej. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym ograniczeniem powietrznej pompy ciepła Jastkowice jest temperatura zewnętrzna, w której może skutecznie pracować. Wysoka temperatura nie ma na to wpływu, jednak zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Skutkuje to niedogrzaniem wody w instalacji i chłodniejszym powietrzem w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Jastkowice firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Jastkowice. Pewne źródło ciepła

Drugi rodzaj pomp ciepła energię czerpie z wnętrza ziemi. W tym przypadku temperatura powietrza na zewnątrz nie ma najmniejszego wpływu na pracę urządzenia. Pozyskiwana z ziemi energia przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych, jest w podobny sposób przekazywana do instalacji CO i CWU jak w przypadku powietrznej pompy. Jedynym minusem gruntowej pompy ciepła jest koszt jej instalacji. Specjalne odwierty na głębokość nawet 100 m lub wykopy o dużej powierzchni, materiały i trudniejszy montaż — to wszystko wpływa na końcową cenę całego systemu. Jednak mając większy budżet na ten cel, zdecydowanie lepiej wybrać gruntową pompę ciepła. Dzięki niej będziesz mieć zagwarantowane ciepło o każdej porze roku!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Jastkowicach

Jastkowice są jednym z często odwiedzanych przez nas miasteczek. Dlatego bez problemu możemy wykonać montaż pompy ciepła także tutaj. Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając Energoklima masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nimi tajemnic.

Pompa ciepła Jastkowice powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Część wykonanej przez nas pracy możesz zobaczyć poniżej. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych możliwościach!

Myślisz o zmianie systemu ogrzewania? Porozmawiaj z nami o pompach ciepła

Wymiana czy wybór systemu ogrzewania to nie jest taka prosta sprawa. Kilkadziesiąt rozwiązań różnego typu, a każde z nich ma swoje wady i zalety. Jeśli po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych opcji, zdecydujesz się na pompy ciepła Jastkowice, odezwij się do nas. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej mocy, zamówimy ją dla Ciebie i za końcu wykonamy kompletny montaż. Pompa ciepła Jastkowice to kosztowna inwestycja, ale z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu i podniesie Twój komfort codziennego życia. Skorzystaj z szansy na otrzymanie dofinansowania do pompy ciepła z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.