Pompy ciepła Zamość. Postaw na nowoczesne ogrzewanie swojego domu

Pompy ciepła Zamość pozyskują energię z otoczenia, by wykorzystać ją w celu ogrzewania wnętrza budynku. To sprzęt o bardzo wysokiej sprawności, który oddaje około 3 do 5 razy więcej energii, niż pobiera. To bezobsługowe i ekologiczne rozwiązanie zyskało ogromną popularność wśród polaków i zaczęło wypierać tradycyjne systemy ogrzewania domu. Pompa ciepła Zamość o odpowiedniej mocy zapewni Ci przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Stwórz samowystarczalny dom z wykorzystaniem zielonej energii i ciesz się niskimi rachunkami, a także niezawodnym systemem ogrzewania ze wsparciem naszych ekspertów. Połącz pompę ciepła Zamość z fotowoltaiką i stwórz połączenie, dzięki któremu zapewnisz sobie darmowe ciepło i energię elektryczną! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Zamość. Wysoka jakość i niski koszt eksploatacji

Pompy ciepła Zamość do twojego domu

Najpopularniejsze obecnie powietrzne pompy ciepła Zamość mocno wypierają tradycyjne systemy ogrzewania na paliwa stałe. Ich szybka instalacja, niewielki koszt zakupu i bezobsługowa praca zdecydowanie zachęcają potencjalnych klientów. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Zamość jest bardzo prosta. Urządzenie odzyskuje ciepło z powietrza z pomocą energii elektrycznej, a następnie przetwarza ją na ciepło i oddaje do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym mankamentem pomp ciepła Zamość powietrze-woda jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zamość

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Uzyskaj ciepło z pomocą gruntowej pompy ciepła Zamość

Gruntowe pompy ciepła Zamość to drugi najczęściej wybierany rodzaj pomp. Energia cieplna pozyskiwana jest z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Zamość są rzadziej wybieranym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę, na którą maja wpływ odwierty i trudniejszy montaż. Jednak większe koszty są rekompensowane przez doskonałą stabilność pracy o każdej porze roku. Posiadając większy budżet, warto zdecydować się na to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Przeprowadzamy montaż pomp ciepła na terenie Zamościa i okolic

Bezawaryjna praca pompy ciepła wymaga odpowiedniego montażu przez wykwalifikowanych specjalistów. Warto więc zadbać o to, aby zlecić to odpowiednio wykwalifikowanej i doświadczonej firmie. Specjaliści z Energoklima wykonali setki tego typu systemów ogrzewania, dlatego montaż pomp ciepła Zamość nie ma przed nimi tajemnic. Mimo iż każdy montaż jest inny, potrafimy wykonać go profesjonalnie i sprawnie, abyś mógł cieszyć się nowoczesnym systemem ogrzewania w swoim domu.
Używamy tylko materiałów sprawdzonej jakości oraz nowoczesnych jednostek renomowanych producentów, które są praktycznie bezobsługowe. Wymagają jedynie corocznego serwisu, który również przeprowadzamy. Współpracujemy z producentami takich marek jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin, dlatego mamy pewność, że pompa ciepła Zamość będzie przez długi czas spełniała swoje zadania.

Pompa ciepła Zamość powietrze-woda

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Jaki jest średni koszt eksploatacji pompy ciepła na rok?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Zamość zależą od wielkości budynku, jego zapotrzebowania na energię cieplną, izolacji termicznej oraz współczynnika COP pompy. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, skutecznie obniżą koszty ogrzewania. Przybliżony koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 m2 waha się między 1500 zł a 4000 zł. Jednak ze względu na rosnące ceny energii, koszty te mogą wzrastać w kolejnych latach.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Zamość typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od kilku czynników. Pod uwagę bierzemy m.in. odległość między jednostkami, ilość zużytych materiałów oraz ilość godzin pracy spędzonych przy jej montażu. W zależności od wybranego modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Ile trwa montaż pompy ciepła w Zamość?

Montaż pompy ciepła Zamość typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp ciepła montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Czy fotowoltaika pomoże obniżyć koszty eksploatacji pompy ciepła?

Jak najbardziej. Zapotrzebowanie na energię elektryczną można pokryć częściowo lub całkowicie produkowaną energią z fotowoltaiki. Dzięki temu można znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną potrzebną do pracy pompy.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli instalacja grzewcza budynku wykorzystuje wodę, to nie ma technicznych przeciwwskazań, aby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami. Jednak grzejniki nie są polecane do instalacji tego typu. Pompa ciepła zdecydowanie lepiej sprawdzi się współpracując z ogrzewaniem podłogowym.

Czy pompa ciepła Zamość nadaje się do starych budynków?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła można wykorzystać w każdym budynku, bez względu na jego wiek. Ważne, aby instalacja grzewcza budynku wykorzystywała wodę do ogrzewania pomieszczeń.

Zobacz nasze realizacje

Od początku istnienia firmy, która ma już prawie 14 lat, przeprowadzamy montaż nowoczesnych rozwiązań, w tym pomp ciepła. W Zamościu wykonaliśmy setki tego typu instalacji. Zobacz, co potrafimy!

Pompy ciepła Zamość to przyszłość ogrzewania. Zapytaj o ich cenę i dostępność w Energoklima

Nasze rozwiązania zawsze dobierane są na podstawie szczegółowego audytu i indywidualnej sytuacji klienta. Jesteśmy specjalistami, którzy troszczą się o każdy detal instalacji. Zależy nam na tym, by nasze rozwiązania były efektywne i ekologiczne. Zapewnia nam to bogate doświadczenie naszych specjalistów, dokładna analiza każdego budynku i szans na montaż w nim nowoczesnych systemów. Stawiamy wyłącznie na pompy od zaufanych dostawców – Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Inwestycja w pompę ciepła Zamość pozwoli Ci zwiększyć domowy komfort oraz zadbać o środowisko. Zacznij tworzyć ekologiczny dom na miarę XXI wieku z naszą pomocą. Przeczytaj, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła, w programie "Moje ciepło" i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.