Wykorzystaj pompy ciepła Pysznica do ogrzewania swojego domu

Ekologia i niski koszt życia idą w parze – szczególnie wtedy, gdy łączy je nowoczesna technologia. Pompy ciepła Pysznica to coraz popularniejsze rozwiązanie, które odzyskuje ciepło z powietrza lub gruntu. To nowatorskie źródło ogrzewania pomoże Ci ograniczyć wydatki związane z ciepłą wodą i ogrzewaniem w sezonie jesienno zimowym. Pompy ciepła, które oferujemy to produkty pochodzące od znanych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki temu dajemy gwrancję bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Wystarczy pamiętać tylko o regularnym serwisie pompy. Pompa ciepła Pysznica jest idealnym rozwiązaniem, które możemy połączyć z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób zapewnimy jej potrzebną do pracy energię wytwarzaną przez panele. Tym samym otrzymujemy darmowe źródło ogrzewania i ciepłej wody. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Pysznica powietrze - woda są tak często wybierane?

Pompa ciepła Pysznica na specjalnym betonowym fundamencie

Ekonomiczne zużycie prądu, praktycznie bezobsługowa praca i szybki sposób montażu wyróżniają pompy ciepła Pysznica powietrze - woda. Z tych powodów mocno wpisały się w nowoczesne budownictwo i coraz bardziej wypierają tradycyjne sposoby ogrzewania domem. Zasada jej działania jest prosta, a dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Dzięki pompie ciepła powietrze - woda odzyskujemy energię z powietrza i przekazujemy ją do domowej instalacji CO i CWU nie emitując przy tym ani grama szkodliwych substancji. Pompa ma jednak jedno ograniczenie, którym jest minimalna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie i niższą temperaturą powietrza w domu. Na szczęście siarczyste mrozy nie są już w naszym kraju zbyt częstym zjawiskiem, dlatego warto wykorzystać tę pompę ciepła.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Pysznica marki Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy grunowa pompa ciepła Pysznica to najlepszy wybór?

Mimo iż droższa i trudniejsza w montażu, ten typ pomp jest szczególnie polecany. Wszystko za sprawą stabilnego dolnego źródła ciepła. Ciepło w gruntowej pompie ciepła pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych. Pozostała zasada działania jest identyczna jak w powietrznej pompie. Gruntowe pompy ciepła Pysznica pracują w każdych warunkach klimatycznych bez względu na temperaturę powietrza, zapewniając Ci ciepło cały rok. Posiadając większy budżet na system ogrzewania, zdecydowanie polecamy tą pompę ciepła!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła w Pysznicy - wykorzystaj nasze doświadczenie

Na rynku istnieje mnóstwo firm zajmujących się montażem pomp. Jednak część z nich nie posiada niezbędnej wiedzy i doświadczenia, co często przekłada się na niższą cenę usługi. Niska cena jednak nie zawsze jest dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli wydajemy kilkadziesiąt tysięcy złotych na system domowego ogrzewania. Nie warto więc ryzykować i lepiej wykorzystać wieloletnie doświadczenie fachowców z Energoklima. Zleć nam montaż pompy ciepła Pysznica w twoim domu. Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy poprawne i wydajne funkcjonowanie pompy przez najbliższe lata. Zapewniamy też profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów.

Pompa ciepła Pysznica przy elewacji budynku

Zobacz nasze realizacje

Od 14 lat wykonujemy profesjonalne instalacje pomp ciepła. Te ekologiczne urządzenia sprawiły, że są coraz częściej wybieranym źródłem ciepła. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz pompy ciepła do domu w Pysznicy? Skorzystaj z naszej pomocy

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła o różnej mocy od renomowanych producentów tych urządzeń. Wykwalifikowana kadra specjalistów pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu szybko, profesjonalnie i terminowo zamontuje pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Pysznica to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu w trosce o środowisko. Wykorzystaj szansę na dofinansowanie do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.