Ekologiczne pompy ciepła Nisko do ogrzewania domu

Pompy ciepła Nisko to ekologiczne, praktycznie bezobsługowe i wydajne urządzenia do ogrzewania domu. Zyskują coraz większą popularność wśród polaków i skutecznie wypierają tradycyjne metody ogrzewania domu. Pompa ciepła Nisko pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i jednocześnie oddaje nawet 5 krotność pobranej energii w postaci ciepła do twojej domowej instalacji. To wydajne rozwiązanie wspólnie z fotowoltaiką tworzy kompletny system, który zapewni Ci darmową energię i ogrzewanie przez cały rok. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Nisko powietrze - woda. Szeroki wybór i przystępne ceny

Pompa ciepła Nisko ustawiona na specjalnym fundamencie

Wykorzystują energię cieplną zgromadzoną w powietrzu i skutecznie przekazują to ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Pompy ciepła Nisko powietrze - woda to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w nowoczesnych systemach ogrzewania. Dzięki szybkiej instalacji, niewielkiemu kosztowi zakupu oraz praktycznie bezobsługowej pracy jest to świetny sposób na komfortowe ogrzewanie domu. Zasada działania pompy jest prosta, a szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak pewne ograniczenie, którym jest minimalna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, sprawia, że spada wydajność pompy, co prowadzi do niedogrzania wody w instalacji cieplnej.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Nisko

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Nisko. Stabilne i pewne źródło ogrzewania

Nieco droższe gruntowe pompy ciepła Nisko są rzadziej wybieranym rozwiązaniem tego typu. Zasada działania pompy jest bardzo podobna do pompy powietrznej z tą jednak różnicą, że energia cieplna jest pozyskiwana z wnętrza ziemi. Specjalne kolektory pionowe lub poziome wypełnione roztworem pobierają ciepło z głębi ziemi i przekazują je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Nisko są trudniejsze w montażu i konieczne jest wykonanie specjalnych odwiertów. Dlatego ich cena może zniechęcać. Mimo to mając większy budżet na pompę ciepła Nisko, warto przemyśleć wybór jej gruntowej wersji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Wykonamy montaż pompy ciepła w Nisku i jego okolicach

Od ponad 14 lat działamy m.in. w Nisku i jego okolicach montując nowoczesne systemy ogrzewania. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i montaż pompy ciepła nie ma dla nas żadnych tajemnic. Dlatego, jeśli zależy Ci na profesjonalnym montażu, który zapewni lata bezawaryjnej pracy, wybierz naszą firmę. Z naszą pomocą uzyskasz niezależność energetyczną i podniesiesz swój domowy komfort. Odkryj możliwości, jakie płyną z pomp ciepła Nisko i ciesz się nimi każdego dnia.

Pompa ciepła Nisko powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki profesjonalnych instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła. Przekonaj się do ekologicznego systemu ogrzewania. Zobacz, jak pracujemy!

Wybierz ekologiczny i oszczędny sposób ogrzewania. Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Nisko

Decydując się na inwestycję kilkudziesięciu tysięcy złotych w nowoczesny system ogrzewania, warto znaleźć doświadczoną ekipę, która się tym zajmie. W Energoklima pomożemy Ci we właściwym wykorzystaniu twoich środków na ten cel. Doradzimy w wyborze odpowiedniego systemu oraz markowego urządzenia pochodzącego od takich producentów jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Pompa ciepła Nisko to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Zobacz czy możesz skorzystać z dofinansowania do pomp ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.