Ekologiczne pompy ciepła Nisko do ogrzewania domu

Pompy ciepła Nisko to ekologiczne, praktycznie bezobsługowe i wydajne urządzenia do ogrzewania domu. Zyskują coraz większą popularność wśród Polaków i skutecznie wypierają tradycyjne metody ogrzewania domu. Pompa ciepła Nisko pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i jednocześnie oddaje nawet 5 krotność pobranej energii w postaci ciepła do twojej domowej instalacji. To wydajne rozwiązanie wspólnie z fotowoltaiką tworzy kompletny system, który zapewni Ci darmową energię i ogrzewanie przez cały rok. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Nisko powietrze — woda. Szeroki wybór i przystępne ceny

Pompa ciepła Nisko ustawiona na specjalnym fundamencie

Wykorzystują energię cieplną zgromadzoną w powietrzu i skutecznie przekazują to ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Pompy ciepła Nisko powietrze — woda to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w nowoczesnych systemach ogrzewania. Dzięki szybkiej instalacji, niewielkiemu kosztowi zakupu oraz praktycznie bezobsługowej pracy jest to świetny sposób na komfortowe ogrzewanie domu. Zasada działania pompy jest prosta, a szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak pewne ograniczenie, którym jest minimalna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, sprawia, że spada wydajność pompy, co prowadzi do niedogrzania wody w instalacji cieplnej.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Nisko

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Nisko. Stabilne i pewne źródło ogrzewania

Nieco droższe gruntowe pompy ciepła Nisko są rzadziej wybieranym rozwiązaniem tego typu. Zasada działania pompy jest bardzo podobna do pompy powietrznej z tą jednak różnicą, że energia cieplna jest pozyskiwana z wnętrza ziemi. Specjalne kolektory pionowe lub poziome wypełnione roztworem pobierają ciepło z głębi ziemi i przekazują je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Nisko są trudniejsze w montażu i konieczne jest wykonanie specjalnych odwiertów. Dlatego ich cena może zniechęcać. Mimo to mając większy budżet na pompę ciepła Nisko, warto przemyśleć wybór jej gruntowej wersji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Wykonamy montaż pompy ciepła w Nisku i jego okolicach

Od ponad 14 lat działamy m.in. w Nisku i jego okolicach montując nowoczesne systemy ogrzewania. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i montaż pompy ciepła nie ma dla nas żadnych tajemnic. Dlatego, jeśli zależy Ci na profesjonalnym montażu, który zapewni lata bezawaryjnej pracy, wybierz naszą firmę. Z naszą pomocą uzyskasz niezależność energetyczną i podniesiesz swój domowy komfort. Odkryj możliwości, jakie płyną z pomp ciepła Nisko i ciesz się nimi każdego dnia.

Pompa ciepła Nisko powietrze-woda

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Nisko typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Pompy ciepła powietrze — woda to najszybsze i najtańsze rozwiązanie. W zależności od modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli instalacja grzewcza budynku wykorzystuje wodę to nie ma technicznych przeciwskazań, aby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła w ciągu roku?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Nisko zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą, izolacji termicznej oraz współczynnika COP urządzenia. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, obniża koszty. Przyjmuje się, że koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 mkw waha się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022 przy obecnych cenach energii).

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Nisko do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam na ekologicznym, wydajnym i bezobsługowym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa będzie najlepszym wyborem.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Nisko typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki profesjonalnych instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła. Przekonaj się do ekologicznego systemu ogrzewania. Zobacz, jak pracujemy!

Wybierz ekologiczny i oszczędny sposób ogrzewania. Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Nisko

Decydując się na inwestycję kilkudziesięciu tysięcy złotych w nowoczesny system ogrzewania, warto znaleźć doświadczoną ekipę, która się tym zajmie. W Energoklima pomożemy Ci we właściwym wykorzystaniu twoich środków na ten cel. Doradzimy w wyborze odpowiedniego systemu oraz markowego urządzenia pochodzącego od takich producentów jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Pompa ciepła Nisko to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Zobacz czy możesz skorzystać z dofinansowania do pomp ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.