Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Nowosielec

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które służy do ogrzewania budynków. Urządzenia te stały się niezwykle popularne ze względu na zerową emisję CO2, bezobsługową pracę i niskie koszty eksploatacji. Pompy ciepła Nowosielec skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do twojej domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Nowosielec, tylko zyskujesz. Poza ekologicznymi aspektami dzięki pompie oszczędzisz swój czas i pieniądze. To bezobsługowe źródło ciepła można łączyć z innymi ekologicznymi rozwiązaniami. Pompa ciepła Nowosielec razem z instalacją fotowoltaiki tworzy duet idealny. Dobrze obliczony i skonfigurowany zestaw może zapewnić Ci darmowe ciepło i dodatkową energię elektryczną do wykorzystania w codziennym życiu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Nowosielec powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Nowosielec

Pompy ciepła powietrze — woda to najchętniej wybierane rozwiązanie do ogrzewania domów. Swoją popularność zawdzięcza szybkiemu montażowi, wydajnej pracy i korzystnej cenie zakupu. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda Nowosielec jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenie odzyskuje energię z powietrza, a następnie przekazuje wytworzone w ten sposób ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Artykuł szczegółowo wyjaśniający jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa tego typu ma jednak jedno ograniczenie. Jest nią dolna temperatura pracy, w której może sprawnie spełniać swoje zadania. Temperatura poniżej -25°C powoduje spadek wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Nowosielec firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Nowosielec. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Gruntowa pompa ciepła Nowosielec pobiera ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Aby pobrać tę energię, potrzebne są specjalne kolektory (rury) pionowe lub ułożone poziomo wypełnione czynnikiem chłodniczym. Krążący w rurach roztwór ogrzewa się, zmienia stan skupienia. Następnie gaz jest sprężany i powstaje ciepło, które następnie przekazywane jest w wymienniku ciepła do domowej instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Nowosielec gwarantuje dużo stabilniejszą pracę, bez względu na pogodę. Jednak nieco większe koszty montażu, koszty odwiertów lub wykopu oraz elementów instalacji skutecznie zniechęcają do jej wyboru.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Ekspercki montaż i profesjonalny serwis pomp ciepła Nowosielec!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż twojej pompy ciepła. Odpowiednie wykonanie montażu ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia. Dlatego nie warto oszczędzać i wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Nasza ekipa montażowa jest w stanie zainstalować pompę ciepła Nowosielec w praktycznie każdym budynku. Zawsze działamy sprawnie i terminowo. O każdej porze możesz liczyć na naszą pomoc i serwis, który jest niezbędny w trakcie użytkowania pompy. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów od montażu.

Pompa ciepła Nowosielec powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy setki systemów ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła Nowosielec. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Szukasz pompy ciepła do swojego domu? Zapytaj nas o cenę i dostępność!

W naszej stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt pomp ciepła pochodzących od takich producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Sprawdzone w praktyce urządzenia i doświadczona kadra specjalistów zapewnią Ci dobrze dobrany i wydajnie działający system ogrzewania. Pompa ciepła Nowosielec to inwestycja, która zapewni Ci spokój i wygodę ogrzewania na długie lata. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.