Pompy ciepła Kolbuszowa. Ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

Nowoczesne systemy ogrzewania bardzo mocno wypierają tradycyjne sposoby na ogrzanie domu. Pompy ciepła Kolbuszowa to najpopularniejsze obecnie, ekologiczne w działaniu urządzenia służące do pozyskania ciepła. Ich prosta zasada działania polegająca na odzysku ciepła z powietrza lub gruntu sprawia, że nie produkujemy szkodliwych związków do atmosfery. W pełni automatyczna praca nie wymaga od nas także żadnej ingerencji poza serwisem, który musimy wykonać w określonym czasie. Pompa ciepła Kolbuszowa o odpowiednio dobranej mocy i połączona z OZE, którym jest instalacja fotowoltaiczna, jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim zapewniamy sobie zarówno ciepło, jak i energię potrzebną do pracy pompy i na codzienny użytek. W ten sposób możemy w znacznym stopniu zniwelować swoje comiesięczne rachunki. Dowiedz się więcej i zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Kolbuszowa powietrze - woda. Wysoka jakość i niski koszt eksploatacji

Pompa ciepła Kolbuszowa przy elewacji budynku

Pompy ciepła Kolbuszowa typu powietrz - woda są najczęściej montowane wśród naszych klientów. Ich szybki i łatwy montaż oraz korzystna cena to ich główne atuty. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu. Ten typ pompy ciepła ma jednak jedną wadę, a raczej ograniczenie którym jest temperatura pracy. Temperatura powietrza osiągająca -25°C lub więcej, może spowodować spadek wydajności pompy. Skutkuje to niedogrzaniem wody w instalacji CO i CWU, co przekłada się na niższą temperaturę w domu. Na szczęście siarczyste mrozy nie są już tak często spotykane, jak to było kilkanaście lat temu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Kolbuszowa marki Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Kolbuszowa. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Energia geotermalna od wielu lat jest wykorzystywana w przemyśle. Jednak od niedawna to rozwiązanie wkroczyło do gospodarstw domowych w postaci gruntowych pomp ciepła Kolbuszowa. Pozyskiwanie ciepła z ziemi odbywa się tu za pomocą specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych, w których krąży czynnik chłodniczy. Cała pozostała zasada działania jest praktycznie identyczna jak w przypadku powietrznych pomp ciepła. Gruntowe pompy ciepła Kolbuszowa ze względu na nieco trudniejszy montaż i wykonanie specjalnych odwiertów są droższym rozwiązaniem. Jednak gwarantują stały poziom ciepła o każdej porze roku, ponieważ temperatura powietrza nie ma tu wpływu na jej pracę. Dysponując większym budżetem, zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Kolbuszowa - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Duże zapotrzebowanie na pompy ciepła Kolbuszowa sprawia, że powstaje coraz więcej firm, które świadczą usługi montażu tego typu urządzeń. Niestety niska cena i brak doświadczenia może prowadzić do błędów przy montażu. Dlatego nie warto ryzykować i wybrać sprawdzonych specjalistów z Energoklima. Nasza firma istnieje od ponad 14 lat i jedną z naszych specjalizacji jest montaż pomp ciepła Kolbuszowa. W tym czasie wykonaliśmy setki kompleksowych montaży pomp i możemy pochwalić się doświadczoną kadrą specjalistów w swoim fachu. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym montażu, dzięki któremu twoje urządzenie będzie prawidłowo i bezproblemowo działać, skorzystaj z naszej oferty. Montujemy pompy ciepła Kolbuszowa zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających.

Pompa ciepła Kolbuszowa powietrze-woda podczas montażu

Zobacz nasze realizacje

Część wykonanej przez nas pracy możesz zobaczyć poniżej. Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się o naszych możliwościach!

Myślisz o pompie ciepła do ogrzewania swojego domu? Pomożemy Ci w jej wyborze

Jeśli jesteś na etapie budowy domu lub planujesz zmianę systemu ogrzewania, doskonale, że do nas trafiłeś. Pomożemy Ci w dobraniu parametrów pompy oraz jej rodzaju do Twoich potrzeb i budżetu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do opłacalności tego typu rozwiązania, a na końcu wykonamy montaż w ustalonym terminie. Pompa ciepła Kolbuszowa to inwestycja, która z całą pewnością ułatwi Ci życie i pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu w trosce o środowisko. Dodatkową zachętą może być dofinansowanie do pompy ciepła z programu "Moje ciepło", które przygotował rząd. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet 45% kosztów inwestycji. Zobacz jakie warunki musisz spełnić. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.