Pompy ciepła Przemyśl. Ekologiczny system ogrzewania Twojego domu

Wybierając sposób ogrzewania domu, warto przemyśleć ekologiczne rozwiązania. Pompy ciepła Przemyśl to świetne rozwiązanie, które jest praktycznie bezobsługowe i wydajne. To rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność wśród polaków każdego roku. Na taką sytuację ma wpływ coraz niższa cena urządzeń oraz programy dofinansowań do ich zakupu.
Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompa ciepła Przemyśl o odpowiedniej mocy, jest w stanie zapewnić w Twoim domu ciepłą wodę potrzebną do ogrzewania i do codziennych czynności. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia renomowanych producentów, z którymi współpracujemy. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną mogą stworzyć duet idealny, który odpowiednio skonfigurowany może przynieść Ci dużo korzyści. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Przemyśl. Szybkie i niedrogie rozwiązanie

Pompa ciepła przemyśl na zewnątrz budynku

Powietrzne pompy ciepła Przemyśl to przystępne cenowo i szybkie w montażu rozwiązanie, obecnie najpopularniejsze wśród klientów. Zasada działania powietrznej pompy ciepła Przemyśl jest bardzo prosta. W dużym skrócie urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło w instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pomp ciepła Przemyśl posiada jedynie jedną wadę, którą jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Przemyśl

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Przemyśl. Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku

Ciepło z wnętrza ziemi może być również skutecznie wykorzystane w domowej instalacji grzewczej. Przy użyciu gruntowej pompy ciepła Przemyśl energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Przemyśl to mało popularne rozwiązanie, ze względu na cenę (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Mimo to stabilność pracy jest jej ogromną zaletą. Dlatego, jeśli twój budżet jest większy, lepiej zainwestować w tej rodzaj pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Przemyślu

W Energoklima stawiamy ogromny nacisk na jakość naszych usług i bezbłędny montaż urządzeń. Dzięki temu mamy pewność, że nie wydarzy się nic niespodziewanego w najbliższym czasie. Przy montażu pomp ciepła Przemyśl zachowujemy odpowiednią odległość, perfekcyjne wykonujemy wszystkie połączenia, ustawiamy w odpowiednim miejscu oraz podłączamy do istniejącej sieci CO lub CWU. Montaż pomp ciepła Przemyśl przeprowadzamy zarówno w istniejących budynkach, jak i w tych, które są w budowie. W drugim przypadku montaż pompy ciepła Przemyśl jest dużo łatwiejszy, dlatego warto na etapie planowania ogrzewania, przed tynkami wewnętrznymi pomyśleć o tym rozwiązaniu.

Powietrzne pompy ciepła Przemyśl

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy na rynku od 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp. Coraz popularniejsze pompy ciepła Przemyśl sprawiły, że jest z jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz pompy ciepła do domu w Przemyślu? Zapytaj nas o dostępność urządzeń i ich cenę

W naszej stałej ofercie mamy kilkadziesiąt różnych pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Zespół specjalistów pomoże Ci w wybraniu odpowiedniej jednostki, a doświadczony zespół montażowy profesjonalnie zamontuje wybraną przez Ciebie pompę. Pompa ciepła Przemyśl to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.